ME U16 Kobiet: Zwycięzki początek młodych Polek

Od zwycięstwa nad reprezentacją Litwy rozpoczęły udział w Mistrzostwach Europy młode reprezentantki Polski. Podopieczne Andrzeja Włodarza zwyciężyły minimalnie po emocjonującym meczu 60:55. Polki do wygranej poprowadził tercet Misiuk, Ratajczak, Idziorek. Jutro o 19.15 gramy z Serbią.
Polki rozpoczęły spotkanie bardzo nerwowo, bowiem w pierwszej kwarcie nasza kadra zdobyła jedynie 6 punktów przegrywając po 10 minutach 6:18. W drugiej kwarcie było już lepiej i nasze koszykarki obrobiły częściowo straty i po 20 minutach gry było 21:28.
Tuż przed końcem czwartej kwarty 7 punktów z rzędu zdobyła Misiuk i po 30 minutach przegrywaliśmy już tylko 37:39. W ostatnich 10 minutach nasza kadra przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę i w nerwowej końcówce nie pozwoliły sobie już go odebrać.
Jutro o 19.15 nasza kadra zagra w bardzo ważnym spotkaniu z ekipą Serbii. Zapraszamy do śledzenia tego spotkania na oficjalnej stronie imprezy