U20 Kobiet: Bomba w górę! Polska ogrywa Izrael na początek!

W pierwszym spotkaniu Mistrzostw Europy rozgrywanych w Tarnowie Podgórnym reprezentacja Polski pod wodzą Iwony Jabłońskiej i Iwony Błaszak pewnie pokonała Izrael 86:59. Najwięcej, 17 punktów dla biało - czerwonych zdobyła Aneta Kotnis. Juto nasza kadra o 17.45 gra z Portulagią. Zapraszamy do dopingowania naszych koszykarek.
- Cieszę się, ze zwycięstwa, bo Izrael to groźny zespół. Najważniejsze to dobrze rozpocząć turniej - mówiła po meczu zadowolona Iwona Jabłońska.
Zespół Izraela tylko w pierwszej kwarcie potrafił przeciwstawić się podopiecznym Iwony Jabłońskiej i Iwony Błaszak. Celne rzuty za trzy punkty Lin Golan pozwalały gościom niwelować brak warunków fizycznych. W drugiej kwarcie przewagę zaczęły uzyskiwać gospodynie za sprawą przechwytów Skobel i Zalesiak. W drugiej połowie Polki powiększały przewagę dzieki świetnej grze na tablicach i skuteczności Kotnis, Półtorak i Kaczmarczyk.
Jutro o 17.45 nasza kadra zagra z Portugalią, serdecznie zapraszamy kibiców do hali w Tarnowie Podgórnym, wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.
Klikaj i oglądaj Galeria zdjęć z meczu Izrael - Polska (fot. Wojciech Figurski)