2LM: Wyniki 3. spotkań I rundy play-off oraz walki o utrzymanie

Decka Pelplin, AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź, MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl, Zagłębie Sosnowiec oraz Muszkieterowie Nowa Sól dołączyli do grona uczestników II rundy play-off 2 Ligi Mężczyzn.

news

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE A 1LK

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE B 1LK

GALERIA ZDJĘĆ WYRÓŻNIONYCH W GRUPACH A ORAZ B 1LK

 

 

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE A 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE B 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE C 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE D 2LM

GALERIA ZDJĘĆ WYRÓŻNIONYCH W GRUPACH A, B, C ORAZ D 2LM

 

 

Pary I rundy play-off
(do dwóch wygranych)

 

 

Grupa A

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 19:30

Politechnika Gdańska

60 : 63

Decka Pelplin

Stan rywalizacji - 2:1 dla Decka Pelplin (5. miejsce w grupie)

 

Grupa B

 

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 16:00

MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl

79 : 62

KS Shmoolky Warszawa

Stan rywalizacji - 2:1 dla MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl (4. miejsce w grupie)

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 19:30

AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź

90 : 55

Sokół Ostrów Mazowiecka

Stan rywalizacji - 2:1 dla AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź (3. miejsce w grupie)

 

Grupa C

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 18:00

Zagłębie Sosnowiec

65 : 50

Alba Chorzów

Stan rywalizacji - 2:1 dla Zagłębia Sosnowiec (4. miejsce w grupie)

 

Grupa D

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 19:00

MKS Sokół Marbo Międzychód

66 : 71

Muszkieterowie Nowa Sól

Stan rywalizacji - 2:1 dla Muszkieterów Nowa Sól (5. miejsce w grupie)

 

II runda play-off (2 kwietnia, 9 kwietnia i ew. 13 kwietnia)
do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: Kotwica Kołobrzeg (A1) - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl (B4)
para 2: KS Księżaka Łowicz (B1) - Zagłębie Sosnowiec (C4)
para 3: AGH Kraków (C1) - Muszkieterowie Nowa Sól (D5)
para 4: Jamalex Polonia 1912 Leszno (D1) - Decka Pelplin (A5)
para 5: Asseco II Gdynia (A2) - RKKS Rawia Rawag Rawicz (D3)
para 6: domlublin.pl AZS UMCS Lublin (B2) - AZS UMK Consus PBDI Toruń (A3)
para 7: KK Polonia Bytom (C2) - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź (B3)
para 8: Górnik Trans.eu Wałbrzych (D2) - MCKiS Jaworzno (C3)

 

 

O utrzymanie

Drużyny rozgrywają mecze systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup, w których rywalizowały w Etapie 1. Do klasyfikacji zalicza się wszystkie mecze z Etapu 1.
Drużyny, które zajmą 11. i 12. miejsca w grupach tracą prawo gry w 2 Lidze Mężczyzn.

Rywalizacja na tym etapie może zostać anulowana, jeśli drużyny tracące prawo gry w lidze są już znane po 1 Etapie. Rywalizacja na tym etapie może zostać przerwana po 3. kolejce w przypadku wyłonienia do tego momentu drużyn tracących prawo gry w lidze.

Grupa A

Wynik wtorkowego meczu:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 22.03.2016 19:00

KS Basket Piła

82 : 80

SMS PZKosz Władysławowo

Wyniki środowych spotkań:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 19:00

SMS PZKosz Władysławowo

77 : 79

KS Basket Piła

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 19:00

TKM Włocławek

111 : 73

Itago Gdynia

Tabela grupy A o utrzymanie

 

Grupa B

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 18:00

ZKS Stal Stalowa Wola

87 : 82

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 18:15

KS Rosa-Sport Radom

87 : 53

Polonia Warszawa

Tabela grupy B o utrzymanie

 

Grupa C

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 17:30

AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice

94 : 71

MKS II Dąbrowa Górnicza

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 19:30

TS Wisła Kraków

86 : 76

Stela Cieszyn

Tabela grupy C o utrzymanie

 

Grupa D

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 18:00

Röben Gimbasket Wrocław

57 : 85

Sklep Polski MKK Gniezno

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 23.03.2016 20:00

KK Oleśnica

85 : 74

MKS Otmuchów

Tabela grupy D o utrzymanie


AW

udostępnij