Koniec rundy zasadniczej w 2LM

Piątego marca zakończyły się zmagania grupowe w drugiej lidze koszykarzy. Pierwsze miejsce w poszczególnych grupach już wcześniej zapewniły sobie: Decka Pelplin (A), KK Warszawa (B), R8 Basket AZS Politechnika Kraków (C) i WKS Śląsk Wrocław (D). Drużyny z Pelplina i Krakowa rundę zasadniczą zakończyły z bilansem 23-1, nie przegrywając żadnego meczu w 2017 roku.

news

Wyniki ostatniej kolejki rundy zasadniczej:

 

Grupa A

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 13:00

Biofarm Basket Suchy Las

61 : 82

Domino Inowrocław

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 14:00

Gryf Goleniów

77 : 67

Trefl II Sopot

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

Asseco AMW II Gdynia

72 : 60

Politechnika Gdańska

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

81 : 76

AZS UMK PBDI Toruń

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

Sklep Polski MKK Gniezno

90 : 62

TKM Włocławek

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

Decka Pelplin

84 : 67

SMS PZKosz Władysławowo

 

TABELA KOŃCOWA GRUPY A

 

Grupa B

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

AZS UMCS Lublin

69 : 64

KK Warszawa

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce

54 : 74

ŁKS AZS UŁ SG Łódź

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

Syntex Księżak Łowicz

82 : 68

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

ZKS Stal Stalowa Wola

67 : 84

TBV Start Lublin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

KS Rosa-Sport Radom

74 : 60

Żubry Leo-Sped Białystok

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

KKS Pro-Basket Kutno

72 : 61

KS Shmoolky Warszawa

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

AZS UJK Kielce

108 : 91

Sokół Ostrów Mazowiecka


TABELA KOŃCOWA GRUPY B

 

Grupa C

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 01.03.2017 18:30

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

104 : 75

KK Polonia Bytom

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 04.03.2017 18:00

Zagłębie Sosnowiec

80 : 70

TS Wisła Kraków

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

88 : 43

AZS Politechnika Częstochowa

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

KŚ AZS Gliwice

87 : 57

KS Pogoń Ruda Śląska

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

MKKS Rybnik

59 : 73

MCKiS Termo-Rex Jaworzno

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

MKS II Dąbrowa Górnicza

77 : 69

Weegree AZS Politechnika Opolska

 

TABELA GRUPY C

 

Grupa D

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

KS Sudety Jelenia Góra

81 : 73

RKKS Rawia Rawag Rawicz

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

MKS Sokół Międzychód

77 : 41

MKS Otmuchów

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

KKS Energa Drogbruk Kalisz

68 : 92

WKS Śląsk Wrocław

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

70 : 66

WKK Wrocław

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

KS Stal Ostrów Wlkp.

65 : 66

Górnik Trans.eu Wałbrzych

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 05.03.2017 18:00

Muszkieterowie Nowa Sól

74 : 88

BC Obra Kościan

 

TABELA GRUPY D

 

 

Pierwsze mecze fazy play-off i play-out zostaną rozegrane 11 marca 2017 roku.

Oficjalny Komunikat Wydziału Rozgrywek w sprawie par play-off i play-out ukaże się w poniedziałek 6 marca.

Trzy najlepsze zespoły 2LM awansują do pierwszej ligi koszykarzy.

 

Pary I rundy play-off
(do dwóch zwycięstw systemem 1-1-1)
 

Grupa A

DECKA – TREFL II
ASSECO II – AZS UMK PBDI
SMS PZKosz - POLITECHNIKA
GRYF - DOMINO

 

Grupa B

KK – AZS UJK
AZS UMCS – ŻUBRY LEO-SPED
SYNTEX KSIĘŻAK - STAL
ŁKS AZS UŁ SG – TUR BASKET

 

Grupa C

R8 BASKET AZS POLITECHNIKA – ZAGŁĘBIE
AZS AWF MICKIEWICZ ROMUS – AZS PWSW MCS DANIEL
POLONIA - MKKS
MCKiS TERMO-REX – WEEGREE AZS PO

 

Grupa D

WKS ŚLĄSK – POLKĄTY MAXIMUS
GÓRNIK TRANS.EU – BC OBRA
SUDETY – RÖBEN GIMBASKET
RAWIA RAWAG - STAL


 

Pary play-out
(do dwóch zwycięstw, systemem 1-1-1)


Grupa A

AZS PP - TKM

 

Grupa B

ROSA-SPORT – AZS PŚk GALERIA ECHO

 

Grupa C

WISŁA – AZS PC

 

Grupa D

ENERGA DROGBRUK - MUSZKIETEROWIE

 

Drużyny, które zajęły miejsca 9-11 w grupie A, C i D oraz miejsca 9-12 w grupie B, zakończyły rywalizację w sezonie 2016/2017. Są to:


Sklep Polski MKK Gniezno, Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne i Biofarm Basket Suchy Las (grupa A)

KS Shmoolky Warszawa, Sokół Ostrów Mazowiecka, KKS Pro-Basket Kutno i TBV Start Lublin (grupa B)

KS Pogoń Ruda Śląska, KS AZS PŚ Gliwice i MKS II Dąbrowa Górnicza (grupa C)

WKK Wrocław, Sokół Marbo Międzychód i MKS Otmuchów (grupa D)

udostępnij