Kadra U14K

Kadra U14K

Sztab szkoleniowy:

1. Luba Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Michał Wysocki Fizjoterapeuta

Kadra zawodnicza:

1. Karolina Awieranów 188 środkowa Wilki Morskie Szczecin
2. Aleksandra Arczewska 165 rozgrywająca MKS Tęcza Leszno
3. Konstancja Banucha 176 skrzydłowa UKS 7 Sopot
4. Paulina Budych 172 obrońca OŚ AZS Enea Poznań
5. Aleksandra Burza 174 skrzydłowa MUKS Piaseczno
6. Natalia Byczyk 171 skrzydłowa MUKS Poznań
7. Roksana Choła 172 skrzydłowa UKS Trójka-OSiR Żyrardów
8. Zuzanna Ciecierska 177 UKS Huragan Wołomin
9. Weronika Dudek 184 środkowa AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
10. Oliwia Flaszak 170 skrzydłowa UKS Lider Swarzędz
11. Martyna Flaszewska 176 skrzydłowa MKS Zabrze
12. Emilia Gołas 168 rozgrywająca MOSiR Bochnia
13. Gabriela Górniak 164 rozgrywająca TS Wisła Kraków
14. Martyna Gruszka 188 środkowa KS JAS-FBG Sosnowiec
15. Dominika Grzenkowicz 160 rozgrywająca UKS Trops Kartuzy
16. Katarzyna Hyży 184 silna skrzydłowa MKS MOS Wrocław
17. Emilia Jabłońska 179 skrzydłowa ASK Basketstal Grudziądz
18. Alicja Janczak 167 obrońca ULPKS Iskra Konstantynów
19. Natalia Janitzka 160 rozgrywająca PTK Pabianice
20. Zuzanna Januszke 174 skrzydłowa AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
21. Maja Jasińska 185 środkowa UKS La Basket Warszawa
22. Aleksandra Jojczyk 178 silna skrzydłowa UKS Żak Nowy Sącz 178
23. Anastazja Kinas 178 środkowa UKS Basket Ósemka Wejcherowo
24. Anna Klonowska 168 rozgrywająca UKS Siódemka Sopot
25. Joanna Kobylińska 177 skrzydłowa UKS Szesnastka Koszalin
26. Paulina Kuczyk 166 rozgrywająca MKS Tęcza Leszno
27. Aleksandra Kuczyńska 166 obrońca MKS PM Tarnów
28. Natalia Kurach 184 środkowa MKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski
29. Magdalena Kuraś 176 silna skrzydłowa MKS PM Tarnów
30. Emanuela Lekka 170 obrońca MOSiR Bochnia
31. Natalia Liszkowska 171 skrzydłowa KS Korona Kraków
32. Patrycja Machajska 176 skrzydłowa ZKS Stal Stalowa Wola
33. Małgorzata Makowska 180 silna skrzydłowa MUKS Poznań
34. Wiktoria Marcinów 166 rozgrywająca UKS Basket Zgorzelec
35. Sara Marczyk 160 rozgrywająca MOSiR Bochnia
36. Wiktoria Maślanka 174 obrońca UKS Orlik Ujazd
37. Dominika Mudlaf 168 obrońca UKS Basket Ósemka Wejcherowo
38. Julia Myszkowska 167 rozgrywająca KKS Pro-Basket Kutno
39. Barbara Niemiec 169 obrońca MUKS Bydgoszcz
40. Nicola Obrodzka 176 silna skrzydłowa RMKS Rybnik
41. Barbara Ośko 174 silna skrzydłowa UKS 51 Lublin
42. Wiktoria Ozga 174 skrzydłowa KS JAS-FBG Sosnowiec
43. Weronika Piechowiak 177 skrzydłowa OŚ AZS Enea Poznań
44. Natalia Pietrzak 177 silna skrzydłowa KKS Pro-Basket Kutno
45. Julia Podwyszyńska 160 rozgrywająca MKS Kusy Szczecin
46. Martyna Połedniok 172 obrońca UKS 27 Katowice
47. Daria Radziszewska 170 obrońca MKS MOS Wrocław
48. Martyna Rogowska 177 silna skrzydłowa VBW GTK Gdynia
49. Alicja Rogozińska 168 rozgrywająca MKS MOS Wrocław
50. Zuzanna Rudenko 167 obrońca MUKS Piaseczno
51. Roksana Sobiech 170 obrońca MUKS Bydgoszcz
52. Wiktoria Sobiech 165 obrońca MUKS Bydgoszcz
53. Paulina Szwej 176 silna skrzydłowa PTK Pabianice
54. Magdalena Szymkiewicz 178 obrońca SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański
55. Ewelina Śmiałek 180 silna skrzydłowa MMKS Katarzynki Toruń
56. Gabriela Targosz 179 silna skrzydłowa MKS Tęcza Leszno
57. Natalia Traczewska 178 silna skrzydłowa MKS Polkowice
58. Julia Walencka 168 obrońca MUKS Piaseczno
59. Klaudia Walkowska 162 UKS Huragan Wołomin
60. Wiktoria Wierzbicka 161 rozgrywająca AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
61. Zuzanna Winiatowska 167 rozgrywająca MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
62. Iga Woźniak 176 skrzydłowa KKS Pro-Basket Kutno
63. Aleksandra Wylężek 169 rozgrywająca UKS La Basket Piekary Śląskie
64. Nicola Zajączkowska 181 silna skrzydłowa Basket 67 Bydgoszcz
65. Wiktoria Zasada 170 rozgrywająca Basket 67 Bydgoszcz

Powyższa lista stanowi wykaz zawodniczek Kadry Narodowej U14K.
Na poszczególne akcje szkoleniowe będą powoływane wybrane zawodniczki z powyższej listy.

Impreza docelowa 2016:
brak

Ramowy program przygotowań:

1. Zgrupowanie szkoleniowe 02-10.07.2016 Stargard

2. Zgrupowanie szkoleniowe 14-22.07.2016 Gorlice

3. Zgrupowanie szkoleniowe 27.09.-02.10.2016 Poznań

4. Zgrupowanie szkoleniowe 08-13.11.2016 COS Władysławowo

5. Turniej m/n 15-19.12.2016 Bourges (Francja)

 

 

Program będzie aktualizowany w przypadku zmian.