Kadra U14M

Kadra U14M

Sztab szkoleniowy:

1. Roman Prawica Trener główny
2. Jarosław Jakubiec Trener asystent
3. Łukasz Rubczyński Trener asystent
4. Wojciech Bychawski Trener asystent
5. Piotr Biel Trener motoryki
6. Łukasz Kok Fizjoterapeuta

Impreza docelowa 2016:

Brak

Kadra zawodnicza:

1. Ambroziak Jakub 185  MKS Polonia Warszawa
2. Białachowski Kamil 192 Sudety Jelenia Góra
3. Białowąs Aleksy 183 LA Basket Warszawa
4. Burakiewicz Kacper 163 WKS Śląsk Wrocław
5. Burzyński  Igor 186 Basket Koszalin
6. Cebula Filip UKS 7 Trefl Sopot
7. Chmielowiec  Jakub 182 Kadet Biała Podlaska
8. Chodukiewicz Bartosz 196 MKS Dąbrowa Górnicza
9. Cichocki Krzysztof La Basket Warszawa
10. Czoska Nikodem 177 UKS 7 Trefl Sopot
11. Dróżdż Bartłomiej 192 UMKS Piotrkowia Piotrków Trybunalski
12. Gawron Maksymilian Wilki Morskie Szczecin
13. Godawski Michał 178 CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
14. Gordon Kacper 170 MKS Polonia Warszawa
15. Goreń  Jan 190 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
16. Izdebski Filip 182 Kadet Biała Podlaska
17. Janik Jakub 183 Kadet Biała Podlaska
18. Jędrzejczyk Maciej 183 Regis Wieliczka
19. Jędrzejczyk Wojciech 180 Regis Wieliczka
20. Jurzyk Jakub 179 MOSIR Przeworsk
21. Juźków Szymon 180 Basket Koszalin
22. Kaczmarek Kacper 179 Pyra Poznań
23. Klimczak Adam 172 Basket Koszalin
24. Kłaczek Kacper 187 KKS Mickiewicz Katowice
25. Kolasiński Nataniel 170 Novum Bydgoszcz
26. Kowalczyk Marcin 170 UKS Trójka Sieradz
27. Krawczyk Roch 185 WKS Śląsk Wrocław
28. Krzystek Dawid 178 Żak Żory
29. Lebiedziński Karol 172 TKM Włocławek
30. Lis Michał UKS 7 Trefl Sopot
31. Lis Piotr UKS 7 Trefl Sopot
32. Łatka Maciej 184 Żak Żory
33. Maciejak  Norbert 165 SKM Zastal Zielona Góra
34. Marchewka Kacper 183 Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
35. Milićić Igor UKS 7 Trefl Sopot
36. Mindowicz Michał 185 WKS Śląsk Wrocław
37. Mitman Marek 180 WKS Śląsk Wrocław
38. Noga Maciej 180 PTG Sokół Łańcut
39. Nykaza Tomasz 184 Regis Wieliczka
40. Pachowicz Dawid 178 MKS Dąbrowa Górnicza
41. Paduch  Przemysław 190 MKS Dąbrowa Górnicza
42. Pluta Michał SEVILLA (Hiszpania)
43. Popławski Dawid 192 GAK Gdynia
44. Pustelnik Tomasz 172 MKS Dąbrowa Górnicza
45. Rerak Filip 186 TS Wisła Kraków
46. Saramak Jakub 182 Siarka Tarnobrzeg
47. Sekuła Daniel 170 Żak Żory
48. Sieradzki Jakub 182 Astoria Bydgoszcz
49. Siewruk Filip FC Barcelona (Hiszpania)
50. Stanisławski Sebastian 186 MKS Polonia Warszawa
51. Szymański Konrad 180 Zastal Zielona Góra
52. Tomaszewski Wojciech 188 Pyra Poznań
53. Trypus Paweł 176 PKK Żubry Białystok
54. Ulczyński Jakub 192 Novum Bydgoszcz
55. Włodarczyk  Mikołaj 167 ŁKS Łódź
56. Zając Patryk 190 Spójnia Stargard Szcz.
57. Zalewski  Szymon 190 Roś Pisz
58. Zapert  Patryk 184 MKS Dąbrowa Górnicza
59. Zieniewicz Jan 190 WKK Wrocław
60. Ziółkowski Daniel 178 UKS 7 Trefl Sopot


Ramowy program przygotowań:

1. Zgrupowanie szkoleniowe  01-10.07.2016 Szczyrk - COS Szczyrk
2. Konsultacja szkoleniowa  12-16.08.2016 Pruszków
3. Turniej m/n 17-21.08.2016 Slovenj Gradec - Słowenia
4. Konsultacja szkoleniowa 20-23.10.2016 Władysławowo - COS Cetniewo
5. Konsultacja szkoleniowa 24-27.11.2016 Szczyrk - COS Szczyrk
6. Konsultacja szkoleniowa 15-18.12.2016 Giżycko - COS Giżycko
7. Turniej m/n  26-29.12.2016 Za granicą - do ustalenia

Program będzie aktualizowany w przypadku zmian.