Kadra U15M

Kadra U15M

 Sztab szkoleniowy:

1. Michał Mróz Trener główny
2. Rafał Gil Trener asystent
3. Piotr Piecuch Trener asystent
4. Krzysztof Pakólski Trener motoryki
5. Daniel Grzenkowicz Fizjoterapeuta

Impreza docelowa 2016:

Turniej Nadziei Olimpijskich (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) Konin, 28-30.12.2016

Kadra zawodnicza:

1. BieleckiMateusz 180  WKK Wrocław
2. Brysz Marcin 187 WKK Wrocław
3. Chojnowski  Dawid 171 SPK Białystok
4. Choromański Piotr 183 UKS Jagiellonka Warszawa
5. Ciemiński  Jakub 190 Twarde Pierniki SA Toruń
6. Czarnik Damian 192 MKS PM Tarnów
7. De Weyher Mateusz 188 KS Spójnia Stargard Szczeciński
8. Didier - Urbaniak Benjamin 185 UKS Jagiellonka Warszawa
9. Dzierżak Wojciech 176 UKS Siódemka Sopot
10. Gąsiorowski Michał 185 UKS Siódemka Sopot
11. Giedronowicz Jakub 191 UKS Jagiellonka Warszawa
12. Główka Michał 170 UKS Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
13. Góreńczyk Miłosz 173 SKM Zastal Zielona Góra
14. Grządziel Szymon 184 UKS MOSM Bytom
15. Huk  Michał 176 KS Spójnia Stargard Szczeciński
16. Jagodziński Jakub 175 Twarde Pierniki SA Toruń
17. Kałuża Filip 195 UKS 27 Katowice
18. Kaszowski Mateusz 173 PTG Sokół Łańcut
19. Kiełpiński Mikołaj 180 MKK Gniezno
20. Klawa  Łukasz 185 UKS Siódemka Sopot
21. Korolczuk Miłosz 170 UKS Siódemka Sopot
22. Kosiuk Wojciech 187 UKS Piątka Lublin
23. Kozłowski Igor 182 UKS Wojan Pawłowice
24. Krużyński  Kamil 183 MKS Zryw Toruń
25. Krzyżyński Artur 184 WKK Wrocław
26. Kuczyc Jakub 182 WKS Śląsk Wrocław
27. Kulikowski  Błażej 180 UKS Nenufar Ełk
28. Kuncewicz Mikołaj 172 UKS Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
29. Lentka Aleksander 181 WKK Wrocław
30. Lichowski  Konrad 192 MUKS Piaseczno
31. Michałowski Patryk 183 MKS Wodzisław Śląski
32. Morgiel  Jakub 183 SKM Zastal Zielona Góra
33. Nieradko Paweł 183 UKS Piątka Lublin
34. Nieściór  Jakub 171 SPK Białystok
35. Olender Iwo 180 KS Sharks Gdynia
36. Przytulski  Mateusz 188 SPK Białystok
37. Rompa  Sebastian 201 KUKS Remus Kościerzyna
38. Rutkowski  Tymon 183 UKS Jagiellonka Warszawa
39. Rutkowski  Rafał 194 UKS Chromik Żary
40. Skowroński  Damian 183 UKK Białołęka Warszawa
41. Sobkowiak Adrian 183 KS Basket Piła
42. Starzyński Filip 185 MKS Piotrówka Radom
43. Szczapa  Tymoteusz 195 MKK Gniezno
44. Wakuliński  Kacper 182 SKK Siedlce
45. Yoka-Bratasz Igor 168 WKK Wrocław
46. Zając Tomasz 189 ŁKS KM Łódź
47. Zalewski  Jakub 184 UKS Nenufar Ełk
48. Ziółek Bartosz 178 UKS Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
49. Zapała Szymon 203 Kadet Oświęcim

Ramowy program przygotowań:
1. Zgrupowanie szkoleniowe 15-21.02.2016 Gniewino
2. Turniej m/n 25-29.03.2016 Saint Maurice - Francja
3. Konsultacja szkoleniowa 16-19.06.2016 Władysławowo - COS Cetniewo
4. Zgrupowanie szkoleniowe 25-31.07.2016 Giżycko - COS Giżycko
5. Turniej m/n 01-05.08.2016 Za granicą - do ustalenia
6. Konsultacja szkoleniowa 20-23.10.2016 Giżycko - COS Giżycko
7. Konsultacja szkoleniowa  24-27.11.2016 Giżycko - COS Giżycko
8. Konsultacja szkoleniowa 15-18.12.2016 Giżycko - COS Giżycko
9. Konsultacja szkoleniowa 26-27.12.2016 Konin
10. Turniej Nadziei Olimpijskich  28-30.12.2016 Konin

Program będzie aktualizowany w przypadku zmian.