Grupa B | 12.06.2010 | 18:00
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa, ul. Geodetów 1
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa, ul. Geodetów 1
Komisarz: Mieczysław Kutyna Sędziowie: Mariusz Godek, Paweł Brzeziński
MKS Ochota Warszawa
Trener: Tomasz Foder
Trener: Tomasz Foder
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Dominik Wrzecionowski | 0 | 22:23 | 0/3 | 0.0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/6 | 0.0 | 3 | 3 | 5 | 3 | 2 | 1 | -7 | 0 | |||||
7 | Jan Chruściel | 0 | 03:42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | -1 | 0 | |||||||||||||
8 | Cezary Stajniak | 5 | 13:00 | 2/3 | 66.7 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 1/4 | 25.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 5 | 2 | 1 | 6 | 0 | ||||
9 | Mateusz Rogucki | 0 | 08:45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||
10 | Igor Wadowski | 30 | 26:57 | 7/15 | 46.7 | 0/3 | 0.0 | 7/18 | 38.9 | 16/26 | 61.5 | 1 | 7 | 8 | 2 | 4 | 16 | 8 | 6 | 1 | 3 | 18 | 0 |
11 | Adam Kurek | 3 | 24:20 | 1/6 | 16.7 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 1/2 | 50.0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | -1 | 0 | ||||
12 | Marcin Delegacz | 10 | 27:44 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 1/7 | 14.3 | 2 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 0 | ||
13 | Michał Rudziński | 2 | 23:50 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||
15 | Maksym Walczak | 4 | 14:26 | 0/5 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/7 | 14.3 | 1/8 | 12.5 | 1 | 5 | 6 | 5 | 4 | 3 | -6 | 0 | ||||
16 | Jarosław Nowakowski | 4 | 13:00 | 2/3 | 66.7 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 3 | 3 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 | ||||||
17 | Łukasz Retke | 0 | 09:24 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||||||||
18 | Maksymilian Nowakowski | 0 | 12:29 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 1 | 1 | -4 | 0 | ||||||||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 58 | 200:00 | 16/45 | 35.6 | 2/11 | 18.2 | 18/56 | 32.1 | 20/56 | 35.7 | 9 | 26 | 35 | 3 | 38 | 35 | 22 | 13 | 3 | 5 | 16 |
WKK Wrocław
Trener: Marek Olesiewicz. Asystent: Sebastian Potoczny
Trener: Marek Olesiewicz. Asystent: Sebastian Potoczny
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Piotr Ścibisz | 0 | 01:45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
5 | Bartłomiej Rodak | 6 | 24:40 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 6/12 | 50.0 | 3 | 2 | 9 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||||||
6 | Mikołaj Górniaczyk | 1 | 12:51 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | -2 | 0 | |||
7 | Adam Choromański | 13 | 22:20 | 3/5 | 60.0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 7/11 | 63.6 | 4 | 4 | 2 | 5 | 7 | 4 | 9 | 0 | |||||
8 | Wojciech Cygal | 9 | 25:25 | 1/6 | 16.7 | 2/5 | 40.0 | 3/11 | 27.3 | 1/2 | 50.0 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 | ||
9 | Igor Dudek | 0 | 01:06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||||||||||
10 | Adrian Wasiuta | 5 | 12:21 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 3/7 | 42.9 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 4 | 1 | -1 | 0 | ||
11 | Mateusz Ratajczak | 0 | 12:07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | 2 | 2 | -1 | 0 | ||||||
13 | Wojciech Melone | 5 | 24:06 | 2/6 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 4 | 6 | 10 | 4 | 1 | 6 | 2 | 1 | 4 | 0 | ||
14 | Michał Zakrzewski | 9 | 26:23 | 3/4 | 75.0 | 1/2 | 50.0 | 4/6 | 66.7 | 0/4 | 0.0 | 4 | 11 | 15 | 1 | 4 | 4 | 1 | 20 | 0 | |||
15 | Kamil Górecki | 10 | 22:10 | 5/8 | 62.5 | 0/1 | 0.0 | 5/9 | 55.6 | 0/2 | 0.0 | 5 | 5 | 3 | 2 | 9 | 0 | ||||||
16 | Adam Kuraś | 8 | 14:46 | 4/7 | 57.1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0.0 | 8 | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 17 | 0 | |||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 66 | 200:00 | 19/40 | 47.5 | 3/12 | 25.0 | 22/52 | 42.3 | 19/48 | 39.6 | 11 | 41 | 52 | 12 | 37 | 38 | 27 | 10 | 5 | 3 | 59 |
Pozostałe mecze
VBW GTK Gdynia | 62 61 | TS Wisła Kraków | 11.06.2010 10:00 | |
MKK Pyra Poznań | 50 65 | MKS Pruszków | 11.06.2010 12:00 | |
TS Wisła Kraków | 79 43 | MKK Pyra Poznań | 12.06.2010 10:00 | |
MKS Pruszków | 55 62 | VBW GTK Gdynia | 12.06.2010 16:00 | |
PGE Turów Zgorzelec | 29 66 | WKK Wrocław | 11.06.2010 16:00 | |
MKS Ochota Warszawa | 37 45 | UKS Bryza Kolbudy | 11.06.2010 18:00 | |
UKS Bryza Kolbudy | 62 47 | PGE Turów Zgorzelec | 12.06.2010 12:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|