II liga, gr. C: Piaseczno zdominowało grupę

Dziesięć spotkań i tylko jedna porażka to bilans PWiK Piaseczno po jedenastu kolejkach grupy C drugiej ligi. Podwarszawski zespół w meczu na szczycie pokonał UMKS Kielce. Blisko triple-double był Andrzej Paszkiewicz (7pkt, 11 zbiórek i 9 asyst).

PWiK pod koniec drugiej kwarty prowadziło już różnicą dziewiętnastu punktów, ale niemal całą przewagę straciło w kolejnej odsłonie. W najważniejszych momentach podopieczni Todora Mołłowa ograniczyli jednak straty (w sumie 23) i wrócili do bardziej zespołowej gry. Losy zawodów próbował odwrócić jeszcze Łukasz Fąfara (23 pkt, 11 zbiórek i 5 przechwytów), ale w najważniejszych momentach nie znalazł wsparcia ze strony kolegów z drużyny. Dla zwycięskiej ekipy 20 punktów uzyskał Dominik Majewski. Dzięki wygranej PWiK umocniło się na pierwszym miejscu w lidze.

Rewelacyjna pogoń w czwartej kwarcie zapewniła wyjazdowe zwycięstwo UKS Siemaszka w starciu z Rosą II. Gospodarze na 9. minut przed końcem prowadzili jeszcze różnica piętnastu punktów, ale kolejny fragment zawodów przegrali 22:4. Rezerwom Rosy nie pomogło 20 punktów Pawła Pirosa. O trzy więcej uzyskał najskuteczniejszy zawodnik meczu Miłosz Gruca.