1 LK, gr. A: MUKS Kórnik kończy rok z jedną wygraną

Atut własnego boiska nie zdecydował o dwóch punktach dla MUKS Kórnik. Drużyna z Wielkopolski uległa KKS Apteki Arnika Olsztyn 65:76 i rundę zakończyła z jednym zwycięstwem w dwunastu meczach.

Olsztynianki prowadziły od trzeciej minuty meczu. Rywalki tylko raz, pod koniec pierwszej kwarty, potrafiły jeszcze doprowadzić do remisu, ale w kolejnych fragmentach spotkania ich strata powiększyła się do dziesięciu punktów. MUKS miał problem głównie z zatrzymaniem Kariny Różyńskiej. Rzucająca KKS uzyskała 26 punktów, a do tego miała 8 asyst. O jedno końcowe podanie mniej miała Joanna Markiewicz, która dodatkowo rzuciła 10 punktów i miała aż 9 przechwytów! Na wyróżnienie zasłużyła też Adrianna Najtkowska (MUKS) - 11 pkt, 6 zbiórek i 8 asyst.