1 LK, gr. A: 12 punktów GTK Wejherowo po przerwie

SMS PZKosz Łomianki bliżej awansu do grupy C pierwszej ligi. Podwarszawski zespół bez większych problemów pokonał na własnym boisku GTK Wejherowo. Przyjezdne w drugiej połowie rzuciły tylko 12 punktów. W derbach Mazowsza AZS Uniwersytet Warszawski lepszy od MKK Siedlce.

SMS prowadził od początku do końca zawodów. Przygniatającą przewagę uzyskał zwłaszcza w drugiej połowie, którą wygrał aż 37:12. Przyjezdne miały duży problem z przedostaniem się przez szczelną obronę rywalek. Do tego popełniły 31 strat,

Drużyna warszawskiego Uniwersytetu bardzo dobrze wykorzystała brak w ekipie z Siedlec Pauliny Gajdosz. Bez niej przyjezdnym grało się ciężko, zwłaszcza na obwodzie. Grą stołecznego zespołu umiejętnie kierowała Magdalena Romanek, której pięciu punktów zabrakło do triple-double (10 asyst, 10 zbiórek). Zaledwie 13 minut na zdobycie 18 punktów i zebranie 9 piłek potrzebowała Sylwia Janas.

Double-double Weroniki Telengi (15 pkt i 12 zbiórek) oraz 20 punktów Aleksandry Pietraszek zapewniło Liderowi AZS II Swarzędz zwycięstwo nad AZS Uniwersytet Gdański. Na skutek porażki ekipa z Trójmiasta może mieć duże problemy z zakwalifikowaniem się grupy C,  w której znajdą się cztery najlepsze zespoły grupy A.