3LM: Wyniki turniejów półfinałowych

Od 15 do 17 kwietnia 31 zespołów rywalizowało w rozgrywanych w ośmiu miastach Polski turniejach półfinałowych 3LM. Szesnaście wywalczyło awans do turniejów finałowych.
news

Awans do turniejów finałowych uzyskały: Hutnik Warszawa i Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (grupa I), KK Gryf Goleniów i KU AZS Politechnika Kraków (grupa II), PKK Żubry Białystok i MUKS 1811 Unia Tarnów (grupa III), Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne i AZS PŚk Galeria Echo Kielce (grupa IV), MKKS Rybnik i Bombardier Szczecin (grupa V), SSK Rzeszów i Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej (grupa VI), KS Stal Ostrów Wlkp. i KKS Drogbruk Kalisz (grupa VII) oraz Truso The Construct Elbląg i UKS Calipers Kielce (grupa VIII).

 

TABELE POSZCZEGÓLNYCH GRUP


 

 

Grupa I - organizator Sportowa Spółka Hutnik Warszawa sp. z o.o.

Wyniki niedzielnych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 10:00

Basket UKS III LO Zamość

38 : 91

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 12:15

KS Start Meble Dobrodzień

69 : 76

Hutnik Warszawa

Wyniki sobotnich spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 17:15

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

70 : 81

Hutnik Warszawa


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 15:00

Basket UKS III LO Zamość

87 : 83

KS Start Meble Dobrodzień

Wyniki piątkowych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 16:00

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

62 : 64

KS Start Meble Dobrodzień


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 18:15

Hutnik Warszawa

87 : 82

Basket UKS III LO Zamość

Grupa II - organizator KS Gryf Goleniów

Wyniki niedzielnych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 14:00

KK Gryf Goleniów

70 : 65

KU AZS Politechnika Kraków


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 11:30

WSTK Wschowa

67 : 88

UKS Trójeczka Olsztyn

Wyniki sobotnich meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 15:00

KU AZS Politechnika Kraków

76 : 58

UKS Trójeczka Olsztyn


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 17:30

KK Gryf Goleniów

98 : 72

WSTK Wschowa

Wyniki piątkowych spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 17:00

KU AZS Politechnika Kraków

92 : 63

WSTK Wschowa


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 19:30

UKS Trójeczka Olsztyn

45 : 76

KK Gryf Goleniów

Grupa III - organizator PKK Żubry Białystok

Wyniki niedzielnych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 13:15

UKS Chromik Żary

68 : 93

PKK Żubry Białystok


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 11:00

MUKS 1811 Unia Tarnów

88 : 80

Ósemka Skierniewice

Wyniki sobotnich meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 18:15

PKK Żubry Białystok

95 : 66

Ósemka Skierniewice


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 16:00

UKS Chromik Żary

70 : 72

MUKS 1811 Unia Tarnów

Wyniki piątkowych spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 17:00

PKK Żubry Białystok

92 : 70

MUKS 1811 Unia Tarnów


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 19:15

Ósemka Skierniewice

72 : 102

UKS Chromik Żary

Grupa IV - organizator MChKK Chełmno

AZS PWSTE Jarosław wycofał się z rywalizacji

Wynik niedzielnego meczu:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 13:00

AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce

53 : 50

MChKK Chelmno

Wynik sobotniego meczu:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 15:00

AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce

46 : 66

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Wynik piątkowego meczu:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 17:00

MChKK Chelmno

55 : 72

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Grupa V - organizator MMKS Rybnik

Wyniki niedzielnych spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 12:30

MKS Ochota Warszawa

42 : 51

MKKS Rybnik


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 10:00

UKS Nenufar Kode Ełk

89 : 97

Bombardier Szczecin

Wyniki sobotnich spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 17:30

MKKS Rybnik

76 : 68

Bombardier Szczecin


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 15:00

MKS Ochota Warszawa

92 : 58

UKS Nenufar Kode Ełk

Wyniki piątkowych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 18:30

MKKS Rybnik

96 : 59

UKS Nenufar Kode Ełk


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 16:00

Bombardier Szczecin

60 : 58

MKS Ochota Warszawa

Grupa VI - organizator Weegree AZS KU PO Opole

Wyniki niedzielnych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 10:00

KKS Pro-Basket Kutno

54 : 68

SSK Rzeszów


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 12:30

PGE Turów Zgorzelec

53 : 84

Weegree AZS Politechnika Opolska

Wyniki sobotnich spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 15:00

KKS Pro-Basket Kutno

67 : 77

PGE Turów Zgorzelec


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 17:30

SSK Rzeszów

56 : 47

Weegree AZS Politechnika Opolska

Wyniki piątkowych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 16:30

SSK Rzeszów

91 : 56

PGE Turów Zgorzelec


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 19:00

Weegree AZS Politechnika Opolska

83 : 60

KKS Pro-Basket Kutno

Grupa VII - organizator SSK Adkonis Kobylnica

Wyniki niedzielnych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 12:30

SSK Adkonis Kobylnica

47 : 69

KS Stal Kosz Ostrów Wlkp.


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 10:00

KKS Drogbruk Kalisz

92 : 56

SMK Lubin

Wyniki sobotnich meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 11:30

KS Stal Kosz Ostrów Wlkp.

76 : 41

SMK Lubin


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 13:45

SSK Adkonis Kobylnica

59 : 74

KKS Drogbruk Kalisz

Wyniki piątkowych spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 16:30

KS Stal Kosz Ostrów Wlkp.

83 : 77

KKS Drogbruk Kalisz


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 19:00

SMK Lubin

82 : 94

SSK Adkonis Kobylnica

Grupa VIII - organizator Truso The Construct Elbląg

Wyniki niedzielnych spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 11:00

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

56 : 68

Truso The Construct Elbląg


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 17.04.2016 13:30

UKS Trójka Żyrardów

46 : 73

UKS Calipers Kielce

Wyniki sobotnich spotkań:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 18:30

Truso The Construct Elbląg

80 : 65

UKS Calipers Kielce


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 16.04.2016 16:00

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

90 : 98

UKS Trójka Żyrardów

Wyniki piątkowych meczów:

  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 19:30

Truso The Construct Elbląg

70 : 57

UKS Trójka Żyrardów


  • 3 Liga Mężczyzn
  • 15.04.2016 17:00

UKS Calipers Kielce

92 : 68

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

udostępnij