Bilety na mecz Polska - Kosowo już dostępne

Spotkanie kwalifikacji do Mistrzostw Świata Polska - Kosowo zostanie rozegrane w piątek 23 lutego 2018 r. o godz. 19.00 w Hali Mistrzów we Włocławku. Bilety można kupować na www.KupBilet.pl/pzkosz

news

Zespół trenera Mike’a Taylora znalazł się w grupie C kwalifikacji do Mistrzostw Świata, gdzie rywalami są zespoły Węgier, Litwy i Kosowa. Kadra ma już za sobą pierwsze spotkanie przed własną publicznością - w Bydgoszczy pokonała Węgrów 70:60. Później musiała jednak uznać wyższość Litwinów w Kłajpedzie.

Teraz pora na mecz z Kosowem, który zostanie rozegrany we Włocławku. Hala Mistrzów latem 2016 roku okazała się bardzo gościnna i szczęśliwa dla Biało-Czerwonych. Reprezentacja Polski najpierw rozegrała tam turniej towarzyski z udziałem Belgii, Szwecji i Gruzji, a później pokonała Portugalię aż 83:57 w pierwszym spotkaniu kwalifikacyjnym do EuroBasketu 2017. Kosowo będzie bardzo ciekawym rywalem dla kibiców Anwilu. Liderem tej drużyny jest przecież były zawodnik włocławskiego zespołu - Dardan Berisha.

Bilety na spotkanie Polska - Kosowo w Hali Mistrzów we Włocławku w cenach 30 i 40 zł (ulgowe odpowiednio 15 i 20 zł) można kupić na stronie www.KupBilet.pl/pzkosz

Bilety ulgowe przysługują studentom, uczniom, emerytom i rencistom. Wstęp wolny dla dzieci do lat 6, bez gwarancji miejsca siedzącego. Sprzedaż na kolejne sektory ruszy w przyszłym tygodniu.

Mecz koszykarskiej reprezentacji Polski we Włocławku będzie wielkim sportowym świętem! Nie może Ciebie tam zabraknąć!

 

 

udostępnij