LOTTO 3x3 Team w Nowym Sadzie tylko w fazie grupowej

To był bardzo zajęty weekend dla wszystkich fanów koszykówki 3x3. Reprezentacje Polski walczyły o awans na mistrzostwa Europy, a w Challangerze w Nowym Sadzie wziął udział LOTTO 3x3 Team. Polacy zakończyli swój udział w turnieju na fazie grupowej.

news

 Dla LOTTO 3x3 Team to były ciężkie zawody. Aby awansować do turnieju głównego musieli przejść przez kwalifikacje, które odbywały się w piątek przy temperaturze 36 stopni Celsjusza. Polacy pokazali charakter i wygrali swoje dwa spotkania i awansowali do fazy grupowej. Gra na słońcu kosztowała sporo sił LOTTO 3x3 Team, a dla rywali z Anwterpii był to pierwszy mecz. Mecz zakończył się wynikiem 21:9, co miało spore przełożenie na dalsze losy naszej drużyny. 

Dość niespodziewanie Belgowie przegrali z litewskim zespołem Sakiai Gulbele 21:19. Co sprawiło, że nawet wygrana LOTTO 3x3 Team z Litwinami nie dawała awansu do ćwierćfinału. Niestety, tak się właśnie stało. Polacy po dramatycznym i pełnym walki pojedynku wygrali 22:19, ale nikt po końcowym gwizdku się nie cieszył. Zbyt mała liczba punktów rzucona w meczu z Antwerpią sprawiła, że LOTTO 3x3 Team udział w serbskim Challangerze zakończył na fazie grupowej. 


***

 

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, ma w swoim portfolio m.in. gry liczbowe i loterie pieniężne. Produkty te są dostępne są w ponad 18,5 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce, a także online.

Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury narodowej. Dzięki swoim klientom od 1994 roku przekazała na te dwie ważne dziedziny życia społecznego ponad 17,7 miliardów zł.

udostępnij