W ostatni weekend września rozpoczną się zmagania na parkietach Suzuki 1 Liga Mężczyzn. W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach weźmie udział 16 klubów, z których trzy debiutują na tym szczeblu rozgrywek.
33
Konrad Dawdo
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 38 | 272 | 564:18 | 89 / 137 | 14 / 52 | 103 / 189 | 52 / 76 | 47 | 77 | 124 | 25 | 89 | 70 | 39 | 20 | 6 | 7 | 298 | 189 |
2022/2023 | Miasto Szkła Krosno | 34 | 178 | 551:19 | 49 / 92 | 13 / 55 | 62 / 147 | 41 / 60 | 40 | 51 | 91 | 32 | 81 | 58 | 35 | 16 | 11 | 12 | 189 | 9 |
2021/2022 | Miasto Szkła Krosno | 32 | 238 | 739:09 | 70 / 109 | 17 / 48 | 87 / 157 | 47 / 71 | 56 | 71 | 127 | 37 | 100 | 69 | 47 | 11 | 19 | 10 | 291 | 105 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 4 | 70 | 107:19 | 23 / 38 | 4 / 8 | 27 / 46 | 12 / 22 | 13 | 25 | 38 | 3 | 11 | 14 | 8 | 3 | 4 | 2 | 81 | -17 |
2019/2020 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 7 | 97 | 175:39 | 33 / 53 | 9 / 21 | 42 / 74 | 4 / 9 | 15 | 41 | 56 | 4 | 22 | 13 | 16 | 3 | 9 | 1 | 116 | 51 |
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 13 | 81 | 257:21 | 20 / 47 | 10 / 32 | 30 / 79 | 11 / 19 | 21 | 23 | 44 | 8 | 44 | 20 | 17 | 7 | 5 | 5 | 71 | 47 |
2017/2018 | SMS PZKosz Władysławowo | 24 | 156 | 446:00 | 56 / 83 | 3 / 25 | 59 / 108 | 35 / 48 | 29 | 50 | 79 | 30 | 54 | 50 | 23 | 19 | 8 | 5 | 207 | 63 |
2016/2017 | SMS PZKosz Władysławowo | 24 | 66 | 315:57 | 20 / 38 | 7 / 26 | 27 / 64 | 5 / 11 | 24 | 29 | 53 | 21 | 56 | 18 | 21 | 9 | 7 | 1 | 92 | 94 |
2015/2016 | SMS PZKosz Władysławowo | 5 | 4 | 36:20 | 2 / 3 | 0 / 2 | 2 / 5 | 0 / 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | -32 |
2014/2015 | Doral Zetkama Nysa Kłodzko | 2 | 4 | 03:48 | 2 / 2 | 0 / 0 | 2 / 2 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 12 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | MKS Dąbrowa Górnicza | 14 | 10 | 52:18 | 2 / 7 | 1 / 2 | 3 / 9 | 3 / 4 | 5 | 4 | 9 | 2 | 13 | 7 | 3 | 0 | 1 | 1 | 12 | -10 |
2019/2020 | MKS Dąbrowa Górnicza | 15 | 22 | 106:53 | 5 / 10 | 4 / 14 | 9 / 24 | 0 / 2 | 3 | 15 | 18 | 1 | 15 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 27 | -89 |
2018/2019 | MKS Dąbrowa Górnicza | 9 | 3 | 10:13 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 1 / 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 8 | 40 | 154:19 | 11 / 26 | 4 / 18 | 15 / 44 | 6 / 9 | 11 | 20 | 31 | 12 | 20 | 9 | 12 | 8 | 2 | 3 | 49 | 92 |
2017/2018 | KS Rosa-Sport Radom | 8 | 73 | 158:10 | 19 / 33 | 7 / 15 | 26 / 48 | 14 / 17 | 15 | 26 | 41 | 8 | 24 | 15 | 8 | 4 | 7 | 3 | 100 | 62 |
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 7 | 45 | 99:28 | 12 / 20 | 4 / 8 | 16 / 28 | 9 / 14 | 10 | 17 | 27 | 3 | 13 | 14 | 7 | 6 | 3 | 2 | 60 | -12 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 8 | 65 | 151:32 | 26 / 34 | 3 / 11 | 29 / 45 | 4 / 8 | 23 | 21 | 44 | 8 | 19 | 7 | 8 | 8 | 15 | 2 | 112 | 128 |
2015/2016 | KS Rosa Sport Radom | 7 | 49 | 88:53 | 19 / 31 | 1 / 3 | 20 / 34 | 8 / 9 | 12 | 10 | 22 | 6 | 10 | 8 | 8 | 1 | 4 | 0 | 59 | 2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | UKS Chromik Żary | 7 | 95 | 185:47 | 44 / 64 | 0 / 0 | 44 / 64 | 7 / 14 | 20 | 38 | 58 | 13 | 15 | 12 | 11 | 3 | 8 | 2 | 139 | 185 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 38 | 7.2 | 14:51 | 65.0 | 26.9 | 54.5 | 68.4 | 1.20 | 2.00 | 3.30 | 0.7 | 2.30 | 1.80 | 1.0 | 0.50 | 0.20 | 0.20 | 7.8 | 5.0 |
2022/2023 | Miasto Szkła Krosno | 34 | 5.2 | 16:12 | 53.3 | 23.6 | 42.2 | 68.3 | 1.20 | 1.50 | 2.70 | 0.9 | 2.40 | 1.70 | 1.0 | 0.50 | 0.30 | 0.40 | 5.6 | 0.3 |
2021/2022 | Miasto Szkła Krosno | 32 | 7.4 | 23:05 | 64.2 | 35.4 | 55.4 | 66.2 | 1.80 | 2.20 | 4.00 | 1.2 | 3.10 | 2.20 | 1.5 | 0.30 | 0.60 | 0.30 | 9.1 | 3.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 4 | 17.5 | 26:49 | 60.5 | 50.0 | 58.7 | 54.5 | 3.30 | 6.30 | 9.50 | 0.8 | 2.80 | 3.50 | 2.0 | 0.80 | 1.00 | 0.50 | 20.3 | -4.3 |
2019/2020 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 7 | 13.9 | 25:05 | 62.3 | 42.9 | 56.8 | 44.4 | 2.10 | 5.90 | 8.00 | 0.6 | 3.10 | 1.90 | 2.3 | 0.40 | 1.30 | 0.10 | 16.6 | 7.3 |
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 13 | 6.2 | 19:47 | 42.6 | 31.2 | 38.0 | 57.9 | 1.60 | 1.80 | 3.40 | 0.6 | 3.40 | 1.50 | 1.3 | 0.50 | 0.40 | 0.40 | 5.5 | 3.6 |
2017/2018 | SMS PZKosz Władysławowo | 24 | 6.5 | 18:35 | 67.5 | 12.0 | 54.6 | 72.9 | 1.20 | 2.10 | 3.30 | 1.3 | 2.30 | 2.10 | 1.0 | 0.80 | 0.30 | 0.20 | 8.6 | 2.6 |
2016/2017 | SMS PZKosz Władysławowo | 24 | 2.8 | 13:09 | 52.6 | 26.9 | 42.2 | 45.5 | 1.00 | 1.20 | 2.20 | 0.9 | 2.30 | 0.80 | 0.9 | 0.40 | 0.30 | 0.00 | 3.8 | 3.9 |
2015/2016 | SMS PZKosz Władysławowo | 5 | 0.8 | 07:16 | 66.7 | 0.0 | 40.0 | 0.0 | 0.60 | 0.40 | 1.00 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.2 | -6.4 |
2014/2015 | Doral Zetkama Nysa Kłodzko | 2 | 2.0 | 01:54 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.0 | 1.00 | 0.50 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.0 | 6.0 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | MKS Dąbrowa Górnicza | 14 | 0.7 | 03:44 | 28.6 | 50.0 | 33.3 | 75.0 | 0.40 | 0.30 | 0.60 | 0.1 | 0.90 | 0.50 | 0.2 | 0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.9 | -0.7 |
2019/2020 | MKS Dąbrowa Górnicza | 15 | 1.5 | 07:07 | 50.0 | 28.6 | 37.5 | 0.0 | 0.20 | 1.00 | 1.20 | 0.1 | 1.00 | 0.30 | 0.1 | 0.10 | 0.10 | 0.10 | 1.8 | -5.9 |
2018/2019 | MKS Dąbrowa Górnicza | 9 | 0.3 | 01:08 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 100.0 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.0 | 0.10 | 0.10 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.4 | -0.6 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 8 | 5.0 | 19:17 | 42.3 | 22.2 | 34.1 | 66.7 | 1.40 | 2.50 | 3.90 | 1.5 | 2.50 | 1.10 | 1.5 | 1.00 | 0.30 | 0.40 | 6.1 | 11.5 |
2017/2018 | KS Rosa-Sport Radom | 8 | 9.1 | 19:46 | 57.6 | 46.7 | 54.2 | 82.4 | 1.90 | 3.30 | 5.10 | 1.0 | 3.00 | 1.90 | 1.0 | 0.50 | 0.90 | 0.40 | 12.5 | 7.8 |
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 7 | 6.4 | 14:12 | 60.0 | 50.0 | 57.1 | 64.3 | 1.40 | 2.40 | 3.90 | 0.4 | 1.90 | 2.00 | 1.0 | 0.90 | 0.40 | 0.30 | 8.6 | -1.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 8 | 8.1 | 18:56 | 76.5 | 27.3 | 64.4 | 50.0 | 2.90 | 2.60 | 5.50 | 1.0 | 2.40 | 0.90 | 1.0 | 1.00 | 1.90 | 0.30 | 14.0 | 16.0 |
2015/2016 | KS Rosa Sport Radom | 7 | 7.0 | 12:41 | 61.3 | 33.3 | 58.8 | 88.9 | 1.70 | 1.40 | 3.10 | 0.9 | 1.40 | 1.10 | 1.1 | 0.10 | 0.60 | 0.00 | 8.4 | 0.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | UKS Chromik Żary | 7 | 13.6 | 26:32 | 68.7 | 0.0 | 68.7 | 50.0 | 2.90 | 5.40 | 8.30 | 1.9 | 2.10 | 1.70 | 1.6 | 0.40 | 1.10 | 0.30 | 19.9 | 26.4 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) | 92 : 97 W | 4 | 09:33 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 9 | |||||
05.05.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 86 : 73 W | 3 | 04:13 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | |||||
04.05.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 97 : 76 W | 2 | 10:30 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | |||||
27.04.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) | 86 : 95 W | 0 | 02:52 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||
21.04.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) | 94 : 83 W | 8 | 09:26 | 2/2 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 3/3 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | -6 | |||||
20.04.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) | 70 : 69 W | 7 | 13:22 | 2/3 | 66.7 | 1/3 | 33.3 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | |||||
14.04.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 90 : 87 P | 2 | 07:09 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -6 | |||||
07.04.2024 | HydroTruck Radom (d) | 76 : 75 W | 6 | 15:36 | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | 9 | |||||
27.03.2024 | MKKS Żak Koszalin (w) | 80 : 88 W | 2 | 08:33 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |||||
20.03.2024 | AZS AGH Kraków (d) | 86 : 60 W | 0 | 01:06 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -3 | |||||
13.03.2024 | WKS Śląsk II Wrocław (w) | 83 : 81 P | 8 | 18:13 | 4/6 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 9 | -9 | |||||
03.03.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 85 : 87 P | 0 | 03:38 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||
24.02.2024 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (w) | 75 : 85 W | 13 | 19:18 | 5/6 | 83.3 | 1/2 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16 | -2 | |||||
18.02.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 75 : 83 P | 7 | 15:40 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 12 | |||||
03.02.2024 | Decka Pelplin (d) | 84 : 56 W | 4 | 11:25 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | |||||
31.01.2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (w) | 73 : 89 W | 8 | 21:47 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 20 | |||||
28.01.2024 | WKK Active Hotel Wrocław (d) | 84 : 66 W | 2 | 11:36 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | |||||
20.01.2024 | Enea Basket Poznań (w) | 92 : 88 P | 6 | 15:40 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | -4 | |||||
17.01.2024 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) | 87 : 69 W | 4 | 18:13 | 2/4 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 7 | |||||
14.01.2024 | KKS Polonia Warszawa (w) | 64 : 87 W | 10 | 17:01 | 5/6 | 83.3 | 0/0 | 0.0 | 5/6 | 83.3 | 0/1 | 0.0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 13 | 2 | |||||
06.01.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) | 84 : 58 W | 4 | 21:31 | 2/5 | 40.0 | 0/3 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 14 | |||||
30.12.2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 85 : 90 P | 2 | 12:10 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -6 | |||||
20.12.2023 | HydroTruck Radom (w) | 73 : 75 W | 15 | 17:01 | 5/6 | 83.3 | 1/2 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16 | -6 | |||||
16.12.2023 | MKKS Żak Koszalin (d) | 77 : 57 W | 9 | 22:43 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/5 | 20.0 | 6/6 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 17 | |||||
10.12.2023 | AZS AGH Kraków (w) | 85 : 92 W | 4 | 20:02 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | -1 | |||||
02.12.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 91 : 57 W | 2 | 09:09 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | -6 | |||||
26.11.2023 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) | 73 : 66 P | 8 | 17:53 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 2/3 | 66.7 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | 3 | |||||
19.11.2023 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) | 86 : 69 W | 12 | 18:44 | 2/4 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 2/4 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | |||||
15.11.2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 58 : 48 P | 8 | 17:30 | 3/5 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 13 | |||||
10.11.2023 | Miasto Szkła Krosno (w) | 70 : 79 W | 16 | 27:00 | 6/11 | 54.5 | 0/2 | 0.0 | 6/13 | 46.2 | 4/5 | 80.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 1 | |||||
28.10.2023 | GKS Tychy (d) | 88 : 55 W | 2 | 12:19 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 | |||||
21.10.2023 | Decka Pelplin (w) | 64 : 97 W | 15 | 19:03 | 4/5 | 80.0 | 1/2 | 50.0 | 5/7 | 71.4 | 4/5 | 80.0 | 1 | 6 | 7 | 2 | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 21 | 19 | |||||
18.10.2023 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (d) | 98 : 68 W | 15 | 13:45 | 6/7 | 85.7 | 1/1 | 100.0 | 7/8 | 87.5 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15 | 20 | |||||
14.10.2023 | WKK Active Hotel Wrocław (w) | 75 : 88 W | 15 | 18:03 | 3/5 | 60.0 | 1/3 | 33.3 | 4/8 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 16 | |||||
11.10.2023 | Enea Basket Poznań (d) | 66 : 63 W | 4 | 18:57 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -2 | 15 | |||||
08.10.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 73 : 82 W | 18 | 28:17 | 4/5 | 80.0 | 2/3 | 66.7 | 6/8 | 75.0 | 4/6 | 66.7 | 2 | 5 | 7 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 22 | 8 | |||||
30.09.2023 | KKS Polonia Warszawa (d) | 73 : 66 W | 13 | 18:33 | 3/5 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 7/9 | 77.8 | 7 | 3 | 10 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 20 | 23 | |||||
25.09.2023 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) | 63 : 56 P | 14 | 16:47 | 5/6 | 83.3 | 1/5 | 20.0 | 6/11 | 54.5 | 1/2 | 50.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 28:17 | 08.10.2023 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 73 : 82 | celny rzut za 2 | 6 | 10.11.2023 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 70 : 79 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 10.11.2023 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 70 : 79 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 05.05.2024 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 86 : 73 | celny rzut za 3 | 2 | 19.11.2023 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 86 : 69 | wykonywany rzut za 3 | 5 | 25.09.2023 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 63 : 56 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 21.04.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 94 : 83 | celny rzut z gry | 7 | 18.10.2023 | 1LM | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód | 98 : 68 | wykonywany rzut za gry | 13 | 10.11.2023 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 70 : 79 | skuteczność z gry | 100.0000 | 05.05.2024 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 86 : 73 | celny rzut wolny | 7 | 30.09.2023 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 73 : 66 | wykonywany rzut wolny | 9 | 30.09.2023 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 73 : 66 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 07.04.2024 | 1LM | HydroTruck Radom | 76 : 75 | punkty | 18 | 08.10.2023 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 73 : 82 | zbiórki w ataku | 7 | 30.09.2023 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 73 : 66 | zbiórki w obronie | 6 | 21.10.2023 | 1LM | Decka Pelplin | 64 : 97 | zbiórki | 10 | 30.09.2023 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 73 : 66 | asysty | 3 | 06.01.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 84 : 58 | faule | 5 | 28.01.2024 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 84 : 66 | faule wymuszone | 6 | 16.12.2023 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 77 : 57 | straty | 3 | 30.12.2023 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 85 : 90 | przechwyty | 2 | 04.05.2024 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 97 : 76 | bloki | 1 | 13.03.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 83 : 81 | bloki otrzymane | 1 | 14.01.2024 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 64 : 87 | asysty/straty | 3.0000 | 06.01.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 84 : 58 | przechwyty/straty | 1.0000 | 13.03.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 83 : 81 | eval | 22 | 08.10.2023 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 73 : 82 | +/- | 23 | 30.09.2023 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 73 : 66 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | MKS Dąbrowa Górnicza | Energa Basket Liga |
2019/2020 | MKS Dąbrowa Górnicza | Energa Basket Liga |
2019/2020 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | MKS Dąbrowa Górnicza | Energa Basket Liga |
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | KS Rosa-Sport Radom | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2017/2018 | KS Rosa-Sport Radom | Puchar Polski Mężczyzn |
2017/2018 | KS Rosa-Sport Radom | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2016/2017 | KS Rosa-Sport Radom | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | KS Rosa Sport Radom | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2015/2016 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | Doral Zetkama Nysa Kłodzko | Baraż o 1 Ligę Mężczyzn |
2014/2015 | UKS Chromik Żary | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2014/2015 | Doral Zetkama Nysa Kłodzko | 2 Liga Mężczyzn |