PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
32
Tomasz Urban
EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 24 | 270 | 549:47 | 90 / 143 | 14 / 60 | 104 / 203 | 48 / 70 | 74 | 122 | 196 | 23 | 81 | 58 | 54 | 18 | 21 | 10 | 353 | -53 |
2022/2023 | Ogniwo Szczecin | 16 | 57 | 180:04 | 13 / 26 | 6 / 21 | 19 / 47 | 13 / 21 | 16 | 35 | 51 | 3 | 34 | 13 | 18 | 4 | 5 | 3 | 66 | -29 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Energa Kotwica Kołobrzeg | 2 | 27 | 51:24 | 13 / 27 | 0 / 0 | 13 / 27 | 1 / 5 | 10 | 12 | 22 | 1 | 2 | 7 | 3 | 0 | 1 | 4 | 30 | 25 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Zachodniopomorskie | 8 | 25 | 106:37 | 11 / 24 | 0 / 6 | 11 / 30 | 3 / 10 | 8 | 17 | 25 | 2 | 8 | 8 | 13 | 6 | 7 | 1 | 26 | 7 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 24 | 11.3 | 22:54 | 62.9 | 23.3 | 51.2 | 68.6 | 3.10 | 5.10 | 8.20 | 1.0 | 3.40 | 2.40 | 2.3 | 0.80 | 0.90 | 0.40 | 14.7 | -2.2 |
2022/2023 | Ogniwo Szczecin | 16 | 3.6 | 11:15 | 50.0 | 28.6 | 40.4 | 61.9 | 1.00 | 2.20 | 3.20 | 0.2 | 2.10 | 0.80 | 1.1 | 0.30 | 0.30 | 0.20 | 4.1 | -1.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Energa Kotwica Kołobrzeg | 2 | 13.5 | 25:42 | 48.1 | 0.0 | 48.1 | 20.0 | 5.00 | 6.00 | 11.00 | 0.5 | 1.00 | 3.50 | 1.5 | 0.00 | 0.50 | 2.00 | 15.0 | 12.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Zachodniopomorskie | 8 | 3.1 | 13:19 | 45.8 | 0.0 | 36.7 | 30.0 | 1.00 | 2.10 | 3.10 | 0.3 | 1.00 | 1.00 | 1.6 | 0.80 | 0.90 | 0.10 | 3.3 | 0.9 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | ORLEN Akademia BM Stal (d) | 84 : 72 W | 14 | 25:28 | 6/9 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 6/10 | 60.0 | 2/5 | 40.0 | 5 | 8 | 13 | 2 | 5 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 20 | 3 | |||||
16.03.2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 94 : 63 P | 17 | 34:41 | 6/9 | 66.7 | 0/6 | 0.0 | 6/15 | 40.0 | 5/6 | 83.3 | 3 | 4 | 7 | 2 | 4 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 | 12 | -17 | |||||
10.03.2024 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 79 : 51 P | 19 | 27:52 | 4/5 | 80.0 | 3/6 | 50.0 | 7/11 | 63.6 | 2/4 | 50.0 | 1 | 7 | 8 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 25 | -20 | |||||
06.03.2024 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 63 : 68 P | 10 | 23:13 | 2/3 | 66.7 | 2/2 | 100.0 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16 | -4 | |||||
02.03.2024 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 63 : 111 W | 13 | 25:19 | 5/6 | 83.3 | 0/1 | 0.0 | 5/7 | 71.4 | 3/7 | 42.9 | 8 | 4 | 12 | 0 | 3 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 18 | 23 | |||||
24.02.2024 | WrapMania.eu KK Oleśnica (d) | 65 : 75 P | 12 | 24:13 | 3/4 | 75.0 | 1/2 | 50.0 | 4/6 | 66.7 | 3/4 | 75.0 | 3 | 4 | 7 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 21 | -4 | |||||
17.02.2024 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (w) | 109 : 70 P | 12 | 25:12 | 5/8 | 62.5 | 0/4 | 0.0 | 5/12 | 41.7 | 2/2 | 100.0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 13 | -25 | |||||
10.02.2024 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew (w) | 65 : 60 P | 12 | 29:18 | 2/4 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 2/3 | 66.7 | 1 | 6 | 7 | 2 | 4 | 6 | 3 | 1 | 3 | 1 | 18 | -3 | |||||
04.02.2024 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 77 : 69 W | 24 | 26:56 | 9/10 | 90.0 | 0/1 | 0.0 | 9/11 | 81.8 | 6/9 | 66.7 | 6 | 8 | 14 | 1 | 2 | 7 | 3 | 1 | 1 | 0 | 33 | 1 | |||||
31.01.2024 | Basket Club Obra Kościan (w) | 71 : 64 P | 10 | 19:56 | 3/8 | 37.5 | 1/1 | 100.0 | 4/9 | 44.4 | 1/2 | 50.0 | 3 | 4 | 7 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 | -8 | |||||
27.01.2024 | TKM Włocławek (w) | 80 : 66 P | 13 | 29:14 | 3/4 | 75.0 | 1/3 | 33.3 | 4/7 | 57.1 | 4/5 | 80.0 | 2 | 8 | 10 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 20 | -32 | |||||
20.01.2024 | Pogoń Prudnik (d) | 55 : 95 P | 9 | 24:07 | 3/10 | 30.0 | 0/1 | 0.0 | 3/11 | 27.3 | 3/3 | 100.0 | 3 | 7 | 10 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 10 | -21 | |||||
17.01.2024 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (w) | 74 : 84 W | 14 | 18:49 | 7/9 | 77.8 | 0/2 | 0.0 | 7/11 | 63.6 | 0/0 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 12 | |||||
06.01.2024 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 74 : 71 P | 8 | 27:17 | 3/7 | 42.9 | 0/2 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 3 | 5 | 8 | 0 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | |||||
17.12.2023 | ORLEN Akademia BM Stal (w) | 66 : 85 W | 31 | 28:23 | 12/17 | 70.6 | 1/3 | 33.3 | 13/20 | 65.0 | 4/6 | 66.7 | 6 | 6 | 12 | 0 | 4 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 34 | 20 | |||||
09.12.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 90 : 67 W | 4 | 06:40 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |||||
03.12.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 75 : 80 P | 8 | 24:21 | 2/2 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 3/6 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 3 | |||||
11.11.2023 | WKK II Active Hotel Wrocław (d) | 80 : 99 P | 5 | 16:48 | 2/6 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 1/1 | 100.0 | 5 | 3 | 8 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | -2 | |||||
28.10.2023 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew (d) | 73 : 83 P | 10 | 27:15 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 1/2 | 50.0 | 3 | 5 | 8 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 10 | -23 | |||||
21.10.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 79 : 64 P | 5 | 19:59 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | -5 | |||||
18.10.2023 | Basket Club Obra Kościan (d) | 71 : 70 W | 12 | 17:26 | 4/6 | 66.7 | 1/4 | 25.0 | 5/10 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 5 | 7 | 12 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 18 | 11 | |||||
15.10.2023 | TKM Włocławek (d) | 79 : 63 W | 4 | 18:50 | 2/2 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | 15 | |||||
04.10.2023 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (d) | 75 : 59 W | 0 | 12:46 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 13 | |||||
30.09.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 76 : 73 P | 4 | 15:44 | 2/5 | 40.0 | 0/3 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 34:41 | 16.03.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 94 : 63 | celny rzut za 2 | 12 | 17.12.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 66 : 85 | wykonywany rzut za 2 | 17 | 17.12.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 66 : 85 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 03.12.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 75 : 80 | celny rzut za 3 | 3 | 10.03.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 79 : 51 | wykonywany rzut za 3 | 6 | 16.03.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 94 : 63 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 06.03.2024 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 63 : 68 | celny rzut z gry | 13 | 17.12.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 66 : 85 | wykonywany rzut za gry | 20 | 17.12.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 66 : 85 | skuteczność z gry | 81.8000 | 04.02.2024 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 77 : 69 | celny rzut wolny | 6 | 04.02.2024 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 77 : 69 | wykonywany rzut wolny | 9 | 04.02.2024 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 77 : 69 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 17.02.2024 | 2LM | PGE GiEK Turów Zgorzelec | 109 : 70 | punkty | 31 | 17.12.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 66 : 85 | zbiórki w ataku | 8 | 02.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 63 : 111 | zbiórki w obronie | 8 | 23.03.2024 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 84 : 72 | zbiórki | 14 | 04.02.2024 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 77 : 69 | asysty | 3 | 24.02.2024 | 2LM | WrapMania.eu KK Oleśnica | 65 : 75 | faule | 5 | 23.03.2024 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 84 : 72 | faule wymuszone | 7 | 04.02.2024 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 77 : 69 | straty | 5 | 16.03.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 94 : 63 | przechwyty | 3 | 10.03.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 79 : 51 | bloki | 3 | 10.02.2024 | 2LM | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 65 : 60 | bloki otrzymane | 1 | 16.03.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 94 : 63 | asysty/straty | 2.0000 | 03.12.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 75 : 80 | przechwyty/straty | 3.0000 | 10.03.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 79 : 51 | eval | 34 | 17.12.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 66 : 85 | +/- | 23 | 02.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 63 : 111 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Energa Kotwica Kołobrzeg | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | Energa Kotwica Kołobrzeg | 1 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Zachodniopomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |