Najlepszym zespołem w Polsce do lat 15 w sezonie 2020/2021 został GAK Gdynia. W finale rozgrywanego w Ożarowie Mazowieckim turnieju finałowego zespół Nikoli Avramovicia pokonał Exact Systems Śląsk Wrocław 67:57, rewanżując się tym samym za porażkę w grupie. Brąz dla Enea Basket Junior Poznań. MVP turnieju finałowego został wybrany skrzydłowy GAK Gdynia Tymoteusz Sternicki.
21
Daniel Kośnik
Energa GAK Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 7 | 21 | 70:34 | 2 / 4 | 5 / 12 | 7 / 16 | 2 / 8 | 1 | 2 | 3 | 2 | 10 | 5 | 1 | 5 | 0 | 1 | 15 | -10 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 11 | 12 | 118:46 | 3 / 7 | 1 / 27 | 4 / 34 | 3 / 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 14 | 6 | 2 | 6 | 0 | 0 | -4 | -58 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 22 | 77 | 271:32 | 7 / 14 | 19 / 56 | 26 / 70 | 6 / 9 | 6 | 11 | 17 | 12 | 44 | 11 | 22 | 9 | 1 | 1 | 47 | -100 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 50 | 145:05 | 3 / 10 | 13 / 34 | 16 / 44 | 5 / 9 | 1 | 4 | 5 | 3 | 19 | 9 | 5 | 10 | 0 | 3 | 31 | 41 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 9 | 24 | 89:13 | 0 / 2 | 8 / 28 | 8 / 30 | 0 / 2 | 2 | 5 | 7 | 3 | 8 | 1 | 8 | 2 | 0 | 2 | 4 | -53 |
2021/2022 | Polska | 3 | 16 | 52:05 | 1 / 2 | 4 / 11 | 5 / 13 | 2 / 6 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 10 | 22 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 | 2 | 25:46 | 1 / 1 | 0 / 6 | 1 / 7 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -4 | -32 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 3 | 2 | 27:12 | 1 / 2 | 0 / 8 | 1 / 10 | 0 / 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | -3 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 8 | 70 | 241:34 | 13 / 31 | 14 / 35 | 27 / 66 | 2 / 3 | 8 | 18 | 26 | 14 | 15 | 8 | 21 | 21 | 1 | 6 | 71 | 120 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 7 | 3.0 | 10:04 | 50.0 | 41.7 | 43.8 | 25.0 | 0.10 | 0.30 | 0.40 | 0.3 | 1.40 | 0.70 | 0.1 | 0.70 | 0.00 | 0.10 | 2.1 | -1.4 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 11 | 1.1 | 10:47 | 42.9 | 3.7 | 11.8 | 60.0 | 0.20 | 0.50 | 0.60 | 0.5 | 1.30 | 0.50 | 0.2 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | -0.4 | -5.3 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 6.3 | 18:08 | 30.0 | 38.2 | 36.4 | 55.6 | 0.10 | 0.50 | 0.60 | 0.4 | 2.40 | 1.10 | 0.6 | 1.30 | 0.00 | 0.40 | 3.9 | 5.1 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 22 | 3.5 | 12:20 | 50.0 | 33.9 | 37.1 | 66.7 | 0.30 | 0.50 | 0.80 | 0.5 | 2.00 | 0.50 | 1.0 | 0.40 | 0.00 | 0.00 | 2.1 | -4.5 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 9 | 2.7 | 09:54 | 0.0 | 28.6 | 26.7 | 0.0 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 0.3 | 0.90 | 0.10 | 0.9 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 0.4 | -5.9 |
2021/2022 | Polska | 3 | 5.3 | 17:21 | 50.0 | 36.4 | 38.5 | 33.3 | 0.70 | 0.00 | 0.70 | 1.7 | 1.70 | 0.70 | 1.7 | 1.30 | 0.00 | 0.00 | 3.3 | 7.3 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 | 1.0 | 12:53 | 100.0 | 0.0 | 14.3 | 0.0 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.0 | 1.50 | 0.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -2.0 | -16.0 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 3 | 0.7 | 09:04 | 50.0 | 0.0 | 10.0 | 0.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.7 | 1.00 | 0.00 | 0.0 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | -1.0 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 8 | 8.8 | 30:11 | 41.9 | 40.0 | 40.9 | 66.7 | 1.00 | 2.30 | 3.30 | 1.8 | 1.90 | 1.00 | 2.6 | 2.60 | 0.10 | 0.80 | 8.9 | 15.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Energa GAK Gdynia (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
02.03.2024 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 57 : 63 P | 0 | 17:19 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | -10 | |||||
21.02.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 89 : 59 W | 1 | 08:27 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -5 | |||||
17.01.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 57 : 59 P | 0 | 14:12 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||||
15.11.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 89 : 62 P | 2 | 10:06 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -10 | |||||
12.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 78 : 67 P | 0 | 01:20 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -4 | |||||
04.11.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 75 : 50 P | 2 | 24:13 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -9 | |||||
18.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 82 : 75 W | 0 | 01:27 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
15.10.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 73 : 78 W | 0 | 05:15 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 4 | |||||
11.10.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 50 : 62 W | 2 | 12:54 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | -1 | |||||
07.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 60 : 84 P | 0 | 11:01 | 0/0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | -19 | |||||
30.09.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 70 : 102 P | 5 | 12:32 | 0/0 | 0.0 | 1/9 | 11.1 | 1/9 | 11.1 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -8 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 24:13 | 04.11.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 75 : 50 | celny rzut za 2 | 1 | 15.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 62 | wykonywany rzut za 2 | 3 | 15.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 62 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 04.11.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 75 : 50 | celny rzut za 3 | 1 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | wykonywany rzut za 3 | 9 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | skuteczność za 3 | 11.1000 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | celny rzut z gry | 1 | 15.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 62 | wykonywany rzut za gry | 9 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | skuteczność z gry | 33.3000 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | celny rzut wolny | 2 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | wykonywany rzut wolny | 3 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | punkty | 5 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | zbiórki w ataku | 1 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | zbiórki w obronie | 2 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | zbiórki | 3 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | asysty | 2 | 17.01.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 57 : 59 | faule | 3 | 04.11.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 75 : 50 | faule wymuszone | 1 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | straty | 1 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | przechwyty | 2 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | bloki | 0 | 02.03.2024 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 57 : 63 | bloki otrzymane | 0 | 02.03.2024 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 57 : 63 | asysty/straty | 1.0000 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | przechwyty/straty | 1.0000 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | eval | 2 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | +/- | 4 | 17.01.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 57 : 59 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |