1 kolejka |
|
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
88
:
81
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
22.09.2023 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
AZS AGH Kraków
|
70
:
88
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
23.09.2023 16:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
WKK Active Hotel Wrocław
|
91
:
59
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
23.09.2023 16:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
HydroTruck Radom
|
66
:
73
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
23.09.2023 18:00 | RCS Radom, Radom |
Enea Basket Poznań
|
78
:
96
|
Decka Pelplin
|
23.09.2023 18:00 | Hala AWF, Poznań |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
65
:
71
|
GKS Tychy
|
23.09.2023 20:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
KKS Polonia Warszawa
|
67
:
92
|
Miasto Szkła Krosno
|
24.09.2023 20:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
63
:
56
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
25.09.2023 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
WKS Śląsk II Wrocław
|
94
:
87
|
MKKS Żak Koszalin
|
18.12.2023 18:00 | Kosynierka, Wrocław |
2 kolejka |
|
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
104
:
66
|
HydroTruck Radom
|
30.09.2023 14:00 | Kosynierka, Wrocław |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
73
:
66
|
KKS Polonia Warszawa
|
30.09.2023 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
61
:
50
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
30.09.2023 16:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
GKS Tychy
|
98
:
97
|
Enea Basket Poznań
|
30.09.2023 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Miasto Szkła Krosno
|
90
:
64
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
30.09.2023 20:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
76
:
84
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
01.10.2023 14:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Decka Pelplin
|
73
:
78
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
01.10.2023 16:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
77
:
71
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
01.10.2023 18:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
AZS AGH Kraków
|
72
:
79
|
MKKS Żak Koszalin
|
02.10.2023 16:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
3 kolejka |
|
|
KKS Polonia Warszawa
|
69
:
77
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
05.10.2023 19:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
91
:
63
|
MKKS Żak Koszalin
|
06.10.2023 19:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
68
:
60
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
07.10.2023 14:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
WKK Active Hotel Wrocław
|
85
:
70
|
GKS Tychy
|
07.10.2023 16:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
HydroTruck Radom
|
76
:
74
|
AZS AGH Kraków
|
07.10.2023 18:00 | RCS Radom, Radom |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
89
:
97
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
07.10.2023 20:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
Enea Basket Poznań
|
78
:
68
|
Miasto Szkła Krosno
|
07.10.2023 20:00 | Hala AWF, Poznań |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
73
:
82
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
08.10.2023 16:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
Decka Pelplin
|
104
:
54
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
08.10.2023 16:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
4 kolejka |
|
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
78
:
76
|
KKS Polonia Warszawa
|
11.10.2023 17:30 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
GKS Tychy
|
99
:
94
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
11.10.2023 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
MKKS Żak Koszalin
|
98
:
73
|
HydroTruck Radom
|
11.10.2023 18:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
Miasto Szkła Krosno
|
95
:
85
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
11.10.2023 19:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
AZS AGH Kraków
|
68
:
88
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
11.10.2023 19:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
95
:
90
|
Decka Pelplin
|
11.10.2023 20:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
66
:
63
|
Enea Basket Poznań
|
11.10.2023 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
74
:
90
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
11.10.2023 20:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
WKS Śląsk II Wrocław
|
81
:
76
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
06.12.2023 19:00 | Kosynierka, Wrocław |
5 kolejka |
|
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
88
:
95
|
AZS AGH Kraków
|
14.10.2023 16:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
91
:
62
|
MKKS Żak Koszalin
|
14.10.2023 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
WKK Active Hotel Wrocław
|
75
:
88
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
14.10.2023 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
HydroTruck Radom
|
84
:
72
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
15.10.2023 16:00 | MOSiR, Radom |
Miasto Szkła Krosno
|
92
:
85
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
15.10.2023 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
Decka Pelplin
|
71
:
66
|
GKS Tychy
|
15.10.2023 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
Enea Basket Poznań
|
101
:
80
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
15.10.2023 20:00 | Hala AWF, Poznań |
WKS Śląsk II Wrocław
|
95
:
90
|
KKS Polonia Warszawa
|
07.11.2023 19:00 | Kosynierka, Wrocław |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
57
:
81
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
22.11.2023 19:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
6 kolejka |
|
|
Miasto Szkła Krosno
|
82
:
72
|
Decka Pelplin
|
18.10.2023 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
71
:
79
|
Enea Basket Poznań
|
18.10.2023 17:30 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
AZS AGH Kraków
|
78
:
85
|
KKS Polonia Warszawa
|
18.10.2023 18:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
MKKS Żak Koszalin
|
70
:
66
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
18.10.2023 18:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
98
:
68
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
18.10.2023 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
89
:
94
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
18.10.2023 19:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
72
:
65
|
GKS Tychy
|
18.10.2023 20:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
HydroTruck Radom
|
100
:
83
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
18.10.2023 20:00 | MOSiR, Radom |
WKS Śląsk II Wrocław
|
83
:
80
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
26.10.2023 18:00 | Kosynierka, Wrocław |
7 kolejka |
|
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
82
:
79
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
21.10.2023 16:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
86
:
88
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
21.10.2023 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
Enea Basket Poznań
|
92
:
97
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
21.10.2023 18:00 | Hala AWF, Poznań |
Decka Pelplin
|
64
:
97
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
21.10.2023 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
GKS Tychy
|
93
:
87
|
Miasto Szkła Krosno
|
21.10.2023 20:00 | Hala Sportowa, Tychy |
KKS Polonia Warszawa
|
87
:
81
|
MKKS Żak Koszalin
|
22.10.2023 14:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
77
:
73
|
AZS AGH Kraków
|
22.10.2023 16:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
WKK Active Hotel Wrocław
|
64
:
71
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
22.10.2023 16:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
103
:
105
|
HydroTruck Radom
|
22.10.2023 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
8 kolejka |
|
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
88
:
55
|
GKS Tychy
|
28.10.2023 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
68
:
75
|
Decka Pelplin
|
28.10.2023 18:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
90
:
57
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
28.10.2023 18:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
Miasto Szkła Krosno
|
73
:
70
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
28.10.2023 20:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
HydroTruck Radom
|
63
:
58
|
KKS Polonia Warszawa
|
28.10.2023 20:00 | MOSiR, Radom |
MKKS Żak Koszalin
|
88
:
78
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
29.10.2023 18:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
88
:
91
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
29.10.2023 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
WKS Śląsk II Wrocław
|
89
:
70
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
29.10.2023 20:00 | Kosynierka, Wrocław |
AZS AGH Kraków
|
79
:
92
|
Enea Basket Poznań
|
29.10.2023 20:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
9 kolejka |
|
|
GKS Tychy
|
91
:
81
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
10.11.2023 17:00 | Hala Sportowa, Tychy |
KKS Polonia Warszawa
|
83
:
71
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
10.11.2023 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
Decka Pelplin
|
77
:
69
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
10.11.2023 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
Miasto Szkła Krosno
|
70
:
79
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
10.11.2023 19:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
81
:
66
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
11.11.2023 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Enea Basket Poznań
|
64
:
72
|
MKKS Żak Koszalin
|
11.11.2023 20:00 | Hala AWF, Poznań |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
97
:
91
|
HydroTruck Radom
|
12.11.2023 16:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
AZS AGH Kraków
|
85
:
83
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
12.11.2023 18:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
90
:
96
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
12.11.2023 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
10 kolejka |
|
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
78
:
83
|
Miasto Szkła Krosno
|
15.11.2023 17:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
87
:
72
|
KKS Polonia Warszawa
|
15.11.2023 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
AZS AGH Kraków
|
95
:
91
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
15.11.2023 18:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
MKKS Żak Koszalin
|
81
:
73
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
15.11.2023 18:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
58
:
48
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
15.11.2023 19:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
71
:
63
|
GKS Tychy
|
15.11.2023 19:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
WKS Śląsk II Wrocław
|
91
:
86
|
Decka Pelplin
|
15.11.2023 19:00 | Kosynierka, Wrocław |
HydroTruck Radom
|
67
:
88
|
Enea Basket Poznań
|
15.11.2023 20:00 | MOSiR, Radom |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
97
:
83
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
15.11.2023 20:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
11 kolejka |
|
|
Miasto Szkła Krosno
|
94
:
88
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
05.11.2023 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
61
:
86
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
18.11.2023 14:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
94
:
82
|
MKKS Żak Koszalin
|
18.11.2023 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
GKS Tychy
|
90
:
73
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
18.11.2023 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Decka Pelplin
|
85
:
67
|
AZS AGH Kraków
|
18.11.2023 20:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
86
:
69
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
19.11.2023 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
WKK Active Hotel Wrocław
|
69
:
70
|
HydroTruck Radom
|
19.11.2023 16:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
Enea Basket Poznań
|
75
:
80
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
19.11.2023 18:00 | Hala AWF, Poznań |
KKS Polonia Warszawa
|
68
:
72
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
19.11.2023 20:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
12 kolejka |
|
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
99
:
62
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
24.11.2023 19:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
HydroTruck Radom
|
88
:
73
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
25.11.2023 16:00 | MOSiR, Radom |
AZS AGH Kraków
|
77
:
80
|
GKS Tychy
|
25.11.2023 18:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
MKKS Żak Koszalin
|
91
:
92
|
Decka Pelplin
|
25.11.2023 20:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
73
:
66
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
26.11.2023 16:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
WKS Śląsk II Wrocław
|
99
:
94
|
Miasto Szkła Krosno
|
26.11.2023 18:00 | Kosynierka, Wrocław |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
86
:
105
|
Enea Basket Poznań
|
26.11.2023 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
110
:
77
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
26.11.2023 20:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
KKS Polonia Warszawa
|
77
:
94
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
26.11.2023 20:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
13 kolejka |
|
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
96
:
97
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
02.12.2023 16:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
71
:
79
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
02.12.2023 16:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Decka Pelplin
|
89
:
85
|
HydroTruck Radom
|
02.12.2023 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
91
:
57
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
02.12.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
GKS Tychy
|
92
:
105
|
MKKS Żak Koszalin
|
02.12.2023 20:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Enea Basket Poznań
|
66
:
68
|
KKS Polonia Warszawa
|
03.12.2023 16:00 | Hala AWF, Poznań |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
77
:
98
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
03.12.2023 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
83
:
90
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
03.12.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
Miasto Szkła Krosno
|
96
:
64
|
AZS AGH Kraków
|
03.12.2023 20:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
14 kolejka |
|
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
83
:
78
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
09.12.2023 16:00 | Kosynierka, Wrocław |
MKKS Żak Koszalin
|
84
:
83
|
Miasto Szkła Krosno
|
09.12.2023 16:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
81
:
74
|
Decka Pelplin
|
09.12.2023 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
101
:
89
|
Enea Basket Poznań
|
09.12.2023 20:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
73
:
60
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
10.12.2023 16:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
HydroTruck Radom
|
82
:
83
|
GKS Tychy
|
10.12.2023 16:00 | MOSiR, Radom |
AZS AGH Kraków
|
85
:
92
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
10.12.2023 18:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
85
:
73
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
10.12.2023 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
KKS Polonia Warszawa
|
97
:
77
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
14.12.2023 19:30 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
15 kolejka |
|
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
97
:
93
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
15.12.2023 19:00 | Kosynierka, Wrocław |
GKS Tychy
|
79
:
88
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
16.12.2023 14:00 | Hala Sportowa, Tychy |
WKK Active Hotel Wrocław
|
84
:
102
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
16.12.2023 16:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
78
:
65
|
AZS AGH Kraków
|
16.12.2023 16:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Miasto Szkła Krosno
|
85
:
62
|
HydroTruck Radom
|
16.12.2023 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
77
:
57
|
MKKS Żak Koszalin
|
16.12.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
Decka Pelplin
|
85
:
87
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
16.12.2023 20:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
67
:
90
|
KKS Polonia Warszawa
|
17.12.2023 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
Enea Basket Poznań
|
95
:
74
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
17.12.2023 18:00 | Hala AWF, Poznań |
16 kolejka |
|
|
HydroTruck Radom
|
73
:
75
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
20.12.2023 18:00 | MOSiR, Radom |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
94
:
88
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
22.12.2023 19:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
86
:
63
|
AZS AGH Kraków
|
22.12.2023 19:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
83
:
68
|
GKS Tychy
|
22.12.2023 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
101
:
90
|
Miasto Szkła Krosno
|
23.12.2023 14:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
Enea Basket Poznań
|
89
:
77
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
23.12.2023 14:00 | Hala AWF, Poznań |
MKKS Żak Koszalin
|
89
:
69
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
23.12.2023 16:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
KKS Polonia Warszawa
|
76
:
77
|
Decka Pelplin
|
23.12.2023 16:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
98
:
82
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
23.12.2023 16:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
17 kolejka |
|
|
Miasto Szkła Krosno
|
97
:
84
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
29.12.2023 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
83
:
85
|
MKKS Żak Koszalin
|
29.12.2023 18:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
WKS Śląsk II Wrocław
|
87
:
80
|
AZS AGH Kraków
|
29.12.2023 18:00 | Kosynierka, Wrocław |
GKS Tychy
|
84
:
72
|
KKS Polonia Warszawa
|
29.12.2023 20:00 | Hala Sportowa, Tychy |
WKK Active Hotel Wrocław
|
62
:
100
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
30.12.2023 14:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
Decka Pelplin
|
92
:
83
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
30.12.2023 14:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
77
:
91
|
HydroTruck Radom
|
30.12.2023 16:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
85
:
90
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
30.12.2023 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
85
:
82
|
Enea Basket Poznań
|
30.12.2023 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
18 kolejka |
|
|
GKS Tychy
|
101
:
79
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
06.01.2024 14:00 | Hala Sportowa, Tychy |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
95
:
70
|
HydroTruck Radom
|
06.01.2024 16:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
84
:
58
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
06.01.2024 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
Miasto Szkła Krosno
|
93
:
74
|
KKS Polonia Warszawa
|
06.01.2024 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
74
:
83
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
06.01.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
82
:
85
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
07.01.2024 14:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
97
:
66
|
AZS AGH Kraków
|
07.01.2024 18:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Decka Pelplin
|
82
:
78
|
Enea Basket Poznań
|
07.01.2024 20:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
MKKS Żak Koszalin
|
102
:
103
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
23.01.2024 18:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
19 kolejka |
|
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
76
:
88
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
12.01.2024 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
WKK Active Hotel Wrocław
|
68
:
84
|
Decka Pelplin
|
13.01.2024 14:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
Enea Basket Poznań
|
81
:
89
|
GKS Tychy
|
13.01.2024 14:00 | Hala AWF, Poznań |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
94
:
88
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
13.01.2024 16:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
HydroTruck Radom
|
95
:
84
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
13.01.2024 16:00 | MOSiR, Radom |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
74
:
75
|
Miasto Szkła Krosno
|
13.01.2024 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
MKKS Żak Koszalin
|
86
:
91
|
AZS AGH Kraków
|
13.01.2024 20:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
KKS Polonia Warszawa
|
64
:
87
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
14.01.2024 14:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
81
:
91
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
14.01.2024 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
20 kolejka |
|
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
79
:
94
|
KKS Polonia Warszawa
|
17.01.2024 16:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
MKKS Żak Koszalin
|
70
:
66
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
17.01.2024 17:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
WKS Śląsk II Wrocław
|
99
:
97
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
17.01.2024 17:00 | Kosynierka, Wrocław |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
87
:
69
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
17.01.2024 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
Miasto Szkła Krosno
|
80
:
69
|
Enea Basket Poznań
|
17.01.2024 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
99
:
107
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
17.01.2024 19:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
GKS Tychy
|
96
:
93
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
17.01.2024 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
AZS AGH Kraków
|
81
:
86
|
HydroTruck Radom
|
17.01.2024 20:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
75
:
93
|
Decka Pelplin
|
17.01.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
21 kolejka |
|
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
71
:
77
|
Miasto Szkła Krosno
|
20.01.2024 14:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
KKS Polonia Warszawa
|
73
:
97
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
20.01.2024 14:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
Decka Pelplin
|
48
:
67
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
20.01.2024 16:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
86
:
89
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
20.01.2024 16:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
Enea Basket Poznań
|
92
:
88
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
20.01.2024 18:00 | Hala AWF, Poznań |
HydroTruck Radom
|
93
:
90
|
MKKS Żak Koszalin
|
20.01.2024 20:00 | MOSiR, Radom |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
89
:
78
|
AZS AGH Kraków
|
21.01.2024 14:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
98
:
75
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
21.01.2024 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
77
:
75
|
GKS Tychy
|
21.01.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
22 kolejka |
|
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
93
:
87
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
26.01.2024 19:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
67
:
88
|
Enea Basket Poznań
|
26.01.2024 19:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
GKS Tychy
|
85
:
87
|
Decka Pelplin
|
27.01.2024 16:00 | Hala Sportowa, Tychy |
KKS Polonia Warszawa
|
83
:
99
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
27.01.2024 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
AZS AGH Kraków
|
83
:
72
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
27.01.2024 20:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
86
:
89
|
Miasto Szkła Krosno
|
27.01.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
84
:
66
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
28.01.2024 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
MKKS Żak Koszalin
|
74
:
82
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
28.01.2024 16:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
93
:
64
|
HydroTruck Radom
|
28.01.2024 18:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
23 kolejka |
|
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
90
:
66
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
31.01.2024 16:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
Decka Pelplin
|
68
:
75
|
Miasto Szkła Krosno
|
31.01.2024 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
KKS Polonia Warszawa
|
108
:
83
|
AZS AGH Kraków
|
31.01.2024 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
GKS Tychy
|
85
:
78
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
31.01.2024 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
73
:
89
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
31.01.2024 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
86
:
78
|
MKKS Żak Koszalin
|
31.01.2024 20:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
87
:
98
|
HydroTruck Radom
|
31.01.2024 20:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
Enea Basket Poznań
|
85
:
76
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
28.02.2024 20:00 | Hala AWF, Poznań |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
101
:
89
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
04.03.2024 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
24 kolejka |
|
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
84
:
56
|
Decka Pelplin
|
03.02.2024 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
Miasto Szkła Krosno
|
81
:
76
|
GKS Tychy
|
03.02.2024 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
81
:
59
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
03.02.2024 18:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
MKKS Żak Koszalin
|
92
:
90
|
KKS Polonia Warszawa
|
03.02.2024 20:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
86
:
87
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
04.02.2024 14:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
HydroTruck Radom
|
78
:
74
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
04.02.2024 18:00 | MOSiR, Radom |
AZS AGH Kraków
|
93
:
85
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
04.02.2024 20:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
68
:
78
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
07.02.2024 19:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
WKS Śląsk II Wrocław
|
98
:
95
|
Enea Basket Poznań
|
07.02.2024 20:00 | Kosynierka, Wrocław |
25 kolejka |
|
|
Enea Basket Poznań
|
85
:
78
|
AZS AGH Kraków
|
10.02.2024 14:00 | Hala AWF, Poznań |
Decka Pelplin
|
85
:
86
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
10.02.2024 16:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
GKS Tychy
|
88
:
96
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
10.02.2024 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
80
:
77
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
10.02.2024 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
61
:
69
|
Miasto Szkła Krosno
|
10.02.2024 20:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
85
:
88
|
MKKS Żak Koszalin
|
10.02.2024 20:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
KKS Polonia Warszawa
|
77
:
89
|
HydroTruck Radom
|
11.02.2024 16:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
WKK Active Hotel Wrocław
|
88
:
109
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
11.02.2024 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
84
:
92
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
11.02.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
26 kolejka |
|
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
96
:
71
|
AZS AGH Kraków
|
14.02.2024 17:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
HydroTruck Radom
|
84
:
77
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
14.02.2024 18:00 | MOSiR, Radom |
WKS Śląsk II Wrocław
|
100
:
96
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
14.02.2024 18:00 | Kosynierka, Wrocław |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
96
:
91
|
KKS Polonia Warszawa
|
14.02.2024 19:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
MKKS Żak Koszalin
|
85
:
86
|
Enea Basket Poznań
|
14.02.2024 19:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
95
:
83
|
Miasto Szkła Krosno
|
14.02.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
79
:
86
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
28.02.2024 19:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
62
:
81
|
GKS Tychy
|
29.03.2024 18:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
95
:
65
|
Decka Pelplin
|
29.03.2024 19:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
27 kolejka |
|
|
Enea Basket Poznań
|
74
:
71
|
HydroTruck Radom
|
17.02.2024 14:00 | Hala AWF, Poznań |
GKS Tychy
|
83
:
77
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
17.02.2024 16:00 | Hala Sportowa, Tychy |
KKS Polonia Warszawa
|
95
:
94
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
17.02.2024 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
95
:
88
|
AZS AGH Kraków
|
18.02.2024 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
Miasto Szkła Krosno
|
93
:
68
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
18.02.2024 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
69
:
89
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
18.02.2024 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
75
:
83
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
18.02.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
WKK Active Hotel Wrocław
|
80
:
84
|
MKKS Żak Koszalin
|
20.03.2024 17:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
Decka Pelplin
|
81
:
93
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
25.03.2024 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
28 kolejka |
|
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
75
:
85
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
24.02.2024 14:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
77
:
81
|
Miasto Szkła Krosno
|
24.02.2024 16:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
78
:
73
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
24.02.2024 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
MKKS Żak Koszalin
|
92
:
109
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
24.02.2024 18:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
AZS AGH Kraków
|
72
:
106
|
Decka Pelplin
|
24.02.2024 20:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
75
:
64
|
KKS Polonia Warszawa
|
25.02.2024 16:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
89
:
88
|
Enea Basket Poznań
|
25.02.2024 16:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
WKS Śląsk II Wrocław
|
82
:
93
|
GKS Tychy
|
28.02.2024 18:30 | Kosynierka, Wrocław |
HydroTruck Radom
|
78
:
63
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
27.03.2024 20:00 | MOSiR, Radom |
29 kolejka |
|
|
GKS Tychy
|
92
:
84
|
AZS AGH Kraków
|
02.03.2024 14:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Decka Pelplin
|
94
:
85
|
MKKS Żak Koszalin
|
02.03.2024 16:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
Miasto Szkła Krosno
|
82
:
68
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
02.03.2024 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
73
:
76
|
KKS Polonia Warszawa
|
02.03.2024 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
66
:
96
|
HydroTruck Radom
|
02.03.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
85
:
87
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
03.03.2024 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
70
:
82
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
03.03.2024 18:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
WKK Active Hotel Wrocław
|
75
:
98
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
03.03.2024 20:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
Enea Basket Poznań
|
93
:
98
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
27.03.2024 20:00 | Hala AWF, Poznań |
30 kolejka |
|
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
78
:
75
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
08.03.2024 19:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
KKS Polonia Warszawa
|
75
:
102
|
Enea Basket Poznań
|
08.03.2024 19:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
117
:
92
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
09.03.2024 16:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
MKKS Żak Koszalin
|
64
:
86
|
GKS Tychy
|
09.03.2024 18:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
HydroTruck Radom
|
89
:
75
|
Decka Pelplin
|
09.03.2024 20:00 | MOSiR, Radom |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
120
:
96
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
10.03.2024 16:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
AZS AGH Kraków
|
82
:
74
|
Miasto Szkła Krosno
|
10.03.2024 20:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
WKS Śląsk II Wrocław
|
83
:
81
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
13.03.2024 18:00 | Kosynierka, Wrocław |
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
75
:
82
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
13.03.2024 20:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
31 kolejka |
|
|
GKS Tychy
|
94
:
70
|
HydroTruck Radom
|
16.03.2024 14:00 | Hala Sportowa, Tychy |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
82
:
70
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
16.03.2024 18:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
Miasto Szkła Krosno
|
101
:
69
|
MKKS Żak Koszalin
|
16.03.2024 20:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
Enea Basket Poznań
|
90
:
76
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
16.03.2024 20:00 | Hala AWF, Poznań |
Decka Pelplin
|
67
:
88
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
17.03.2024 14:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
97
:
96
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
17.03.2024 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
WKK Active Hotel Wrocław
|
99
:
76
|
KKS Polonia Warszawa
|
17.03.2024 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
87
:
95
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
17.03.2024 20:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
86
:
60
|
AZS AGH Kraków
|
20.03.2024 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
32 kolejka |
|
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
100
:
85
|
Decka Pelplin
|
22.03.2024 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
86
:
65
|
Enea Basket Poznań
|
22.03.2024 19:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
77
:
50
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
23.03.2024 16:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
HydroTruck Radom
|
73
:
74
|
Miasto Szkła Krosno
|
23.03.2024 18:00 | MOSiR, Radom |
AZS AGH Kraków
|
96
:
80
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
23.03.2024 20:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
KKS Polonia Warszawa
|
95
:
73
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
24.03.2024 16:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
81
:
72
|
GKS Tychy
|
24.03.2024 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
99
:
70
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
24.03.2024 20:00 | Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby, Starogard Gdański |
MKKS Żak Koszalin
|
80
:
88
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
27.03.2024 19:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
33 kolejka |
|
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
75
:
93
|
Enea Basket Poznań
|
05.04.2024 20:00 | WKK Sport Center, Wrocław |
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
98
:
105
|
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
06.04.2024 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód |
Decka Pelplin
|
81
:
82
|
KKS Polonia Warszawa
|
06.04.2024 16:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin |
WKS Śląsk II Wrocław
|
92
:
75
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
06.04.2024 18:00 | Kosynierka, Wrocław |
GKS Tychy
|
82
:
97
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
06.04.2024 20:00 | Hala Sportowa, Tychy |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
93
:
85
|
MKKS Żak Koszalin
|
07.04.2024 14:00 | MOSiR Katowice-Szopienice, Katowice |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
76
:
75
|
HydroTruck Radom
|
07.04.2024 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
Miasto Szkła Krosno
|
85
:
80
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
07.04.2024 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa, Krosno |
AZS AGH Kraków
|
78
:
99
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
07.04.2024 20:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |
34 kolejka |
|
|
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
|
68
:
84
|
Miasto Szkła Krosno
|
13.04.2024 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
|
103
:
75
|
WKK Active Hotel Wrocław
|
14.04.2024 18:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Enea Basket Poznań
|
91
:
63
|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
|
14.04.2024 18:00 | Hala AWF, Poznań |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
|
105
:
95
|
Decka Pelplin
|
14.04.2024 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
KKS Polonia Warszawa
|
84
:
64
|
GKS Tychy
|
14.04.2024 18:00 | OSiR Wola Koło, Warszawa |
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
90
:
87
|
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
|
14.04.2024 18:00 | Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole |
HydroTruck Radom
|
95
:
88
|
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
|
14.04.2024 18:00 | MOSiR, Radom |
MKKS Żak Koszalin
|
78
:
102
|
SKS Fulimpex Starogard Gdański
|
14.04.2024 18:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin |
AZS AGH Kraków
|
75
:
105
|
WKS Śląsk II Wrocław
|
14.04.2024 18:00 | Nowa Hala SWFiS AGH, Kraków |