PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
8
Mikołaj Smarzy
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód | 32 | 560 | 1090:56 | 119 / 257 | 69 / 216 | 188 / 473 | 115 / 151 | 30 | 110 | 140 | 152 | 53 | 146 | 125 | 33 | 11 | 16 | 450 | -268 |
2022/2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 39 | 624 | 1130:54 | 128 / 208 | 82 / 225 | 210 / 433 | 122 / 154 | 41 | 178 | 219 | 89 | 51 | 141 | 101 | 51 | 20 | 16 | 647 | 382 |
2021/2022 | Oknoplast Korona Kraków | 1 | 40 | 40:00 | 12 / 14 | 3 / 8 | 15 / 22 | 7 / 10 | 2 | 7 | 9 | 7 | 2 | 10 | 5 | 3 | 1 | 0 | 45 | 3 |
2021/2022 | AZS AGH Kraków | 2 | 20 | 56:49 | 3 / 8 | 3 / 12 | 6 / 20 | 5 / 8 | 4 | 4 | 8 | 4 | 2 | 10 | 2 | 4 | 2 | 0 | 19 | -39 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AZS AGH Kraków | 36 | 589 | 1057:06 | 150 / 230 | 62 / 146 | 212 / 376 | 103 / 132 | 55 | 205 | 260 | 93 | 52 | 126 | 68 | 62 | 12 | 12 | 755 | 606 |
2018/2019 | MKS Sokół Międzychód | 30 | 522 | 941:47 | 144 / 249 | 43 / 154 | 187 / 403 | 105 / 141 | 55 | 122 | 177 | 49 | 44 | 134 | 52 | 23 | 9 | 14 | 476 | 147 |
2017/2018 | MKS Sokół Międzychód | 28 | 359 | 862:12 | 89 / 175 | 34 / 101 | 123 / 276 | 79 / 129 | 57 | 106 | 163 | 33 | 43 | 104 | 46 | 30 | 12 | 9 | 348 | 79 |
2016/2017 | Sokół Marbo Międzychód | 23 | 122 | 401:53 | 31 / 59 | 14 / 44 | 45 / 103 | 18 / 25 | 20 | 54 | 74 | 19 | 20 | 25 | 12 | 16 | 3 | 5 | 157 | 7 |
2015/2016 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 6 | 12 | 20:06 | 6 / 9 | 0 / 4 | 6 / 13 | 0 / 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | -15 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Miasto Szkła Krosno | 10 | 11 | 74:00 | 3 / 8 | 1 / 11 | 4 / 19 | 2 / 4 | 2 | 10 | 12 | 4 | 5 | 8 | 1 | 2 | 0 | 1 | 11 | -8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | 3 | 40 | 69:08 | 13 / 20 | 2 / 5 | 15 / 25 | 8 / 10 | 8 | 10 | 18 | 2 | 6 | 8 | 8 | 0 | 0 | 2 | 40 | -8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Wielkopolskie | 3 | 5 | 40:00 | 1 / 3 | 1 / 6 | 2 / 9 | 0 / 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | -22 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód | 32 | 17.5 | 34:05 | 46.3 | 31.9 | 39.7 | 76.2 | 0.90 | 3.40 | 4.40 | 4.8 | 1.70 | 4.60 | 3.9 | 1.00 | 0.30 | 0.50 | 14.1 | -8.4 |
2022/2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 39 | 16.0 | 28:59 | 61.5 | 36.4 | 48.5 | 79.2 | 1.10 | 4.60 | 5.60 | 2.3 | 1.30 | 3.60 | 2.6 | 1.30 | 0.50 | 0.40 | 16.6 | 9.8 |
2021/2022 | Oknoplast Korona Kraków | 1 | 40.0 | 40:00 | 85.7 | 37.5 | 68.2 | 70.0 | 2.00 | 7.00 | 9.00 | 7.0 | 2.00 | 10.00 | 5.0 | 3.00 | 1.00 | 0.00 | 45.0 | 3.0 |
2021/2022 | AZS AGH Kraków | 2 | 10.0 | 28:24 | 37.5 | 25.0 | 30.0 | 62.5 | 2.00 | 2.00 | 4.00 | 2.0 | 1.00 | 5.00 | 1.0 | 2.00 | 1.00 | 0.00 | 9.5 | -19.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AZS AGH Kraków | 36 | 16.4 | 29:21 | 65.2 | 42.5 | 56.4 | 78.0 | 1.50 | 5.70 | 7.20 | 2.6 | 1.40 | 3.50 | 1.9 | 1.70 | 0.30 | 0.30 | 21.0 | 16.8 |
2018/2019 | MKS Sokół Międzychód | 30 | 17.4 | 31:23 | 57.8 | 27.9 | 46.4 | 74.5 | 1.80 | 4.10 | 5.90 | 1.6 | 1.50 | 4.50 | 1.7 | 0.80 | 0.30 | 0.50 | 15.9 | 4.9 |
2017/2018 | MKS Sokół Międzychód | 28 | 12.8 | 30:47 | 50.9 | 33.7 | 44.6 | 61.2 | 2.00 | 3.80 | 5.80 | 1.2 | 1.50 | 3.70 | 1.6 | 1.10 | 0.40 | 0.30 | 12.4 | 2.8 |
2016/2017 | Sokół Marbo Międzychód | 23 | 5.3 | 17:28 | 52.5 | 31.8 | 43.7 | 72.0 | 0.90 | 2.30 | 3.20 | 0.8 | 0.90 | 1.10 | 0.5 | 0.70 | 0.10 | 0.20 | 6.8 | 0.3 |
2015/2016 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 6 | 2.0 | 03:21 | 66.7 | 0.0 | 46.2 | 0.0 | 0.30 | 0.20 | 0.50 | 0.2 | 0.30 | 0.30 | 0.3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.8 | -2.5 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Miasto Szkła Krosno | 10 | 1.1 | 07:24 | 37.5 | 9.1 | 21.1 | 50.0 | 0.20 | 1.00 | 1.20 | 0.4 | 0.50 | 0.80 | 0.1 | 0.20 | 0.00 | 0.10 | 1.1 | -0.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | 3 | 13.3 | 23:02 | 65.0 | 40.0 | 60.0 | 80.0 | 2.70 | 3.30 | 6.00 | 0.7 | 2.00 | 2.70 | 2.7 | 0.00 | 0.00 | 0.70 | 13.3 | -2.7 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Wielkopolskie | 3 | 1.7 | 13:20 | 33.3 | 16.7 | 22.2 | 0.0 | 0.70 | 0.30 | 1.00 | 0.3 | 0.70 | 0.00 | 1.3 | 0.70 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -7.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 | KKS Polonia Warszawa (w) | 95 : 73 P | 14 | 32:28 | 1/4 | 25.0 | 1/6 | 16.7 | 2/10 | 20.0 | 9/12 | 75.0 | 1 | 5 | 6 | 3 | 2 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9 | -22 | |||||
17.03.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) | 97 : 96 W | 24 | 40:55 | 4/11 | 36.4 | 3/10 | 30.0 | 7/21 | 33.3 | 7/8 | 87.5 | 2 | 6 | 8 | 6 | 2 | 4 | 5 | 3 | 0 | 0 | 21 | -10 | |||||
10.03.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 120 : 96 P | 31 | 35:03 | 5/9 | 55.6 | 5/12 | 41.7 | 10/21 | 47.6 | 6/6 | 100.0 | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 26 | -26 | |||||
02.03.2024 | HydroTruck Radom (d) | 66 : 96 P | 11 | 33:02 | 2/5 | 40.0 | 1/8 | 12.5 | 3/13 | 23.1 | 4/4 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | -18 | |||||
24.02.2024 | MKKS Żak Koszalin (w) | 92 : 109 W | 28 | 35:42 | 8/11 | 72.7 | 1/3 | 33.3 | 9/14 | 64.3 | 9/10 | 90.0 | 0 | 6 | 6 | 9 | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 35 | 14 | |||||
18.02.2024 | AZS AGH Kraków (d) | 95 : 88 W | 23 | 30:45 | 2/7 | 28.6 | 4/9 | 44.4 | 6/16 | 37.5 | 7/7 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 16 | 5 | |||||
14.02.2024 | WKS Śląsk II Wrocław (w) | 100 : 96 P | 31 | 35:59 | 4/6 | 66.7 | 4/11 | 36.4 | 8/17 | 47.1 | 11/16 | 68.8 | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | 11 | 2 | 1 | 0 | 0 | 24 | 5 | |||||
11.02.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 84 : 92 P | 8 | 32:53 | 1/4 | 25.0 | 2/7 | 28.6 | 3/11 | 27.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 6 | 6 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 11 | -4 | |||||
04.02.2024 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (w) | 86 : 87 W | 15 | 32:27 | 3/8 | 37.5 | 2/4 | 50.0 | 5/12 | 41.7 | 3/5 | 60.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 12 | 1 | |||||
31.01.2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (d) | 73 : 89 P | 11 | 28:48 | 1/5 | 20.0 | 2/4 | 50.0 | 3/9 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 6 | -21 | |||||
27.01.2024 | Miasto Szkła Krosno (d) | 86 : 89 P | 22 | 31:18 | 5/6 | 83.3 | 3/10 | 30.0 | 8/16 | 50.0 | 3/3 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 20 | 3 | |||||
21.01.2024 | GKS Tychy (d) | 77 : 75 W | 18 | 35:23 | 2/7 | 28.6 | 1/5 | 20.0 | 3/12 | 25.0 | 11/12 | 91.7 | 1 | 5 | 6 | 6 | 4 | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 17 | 6 | |||||
17.01.2024 | Decka Pelplin (d) | 75 : 93 P | 26 | 32:51 | 7/9 | 77.8 | 3/6 | 50.0 | 10/15 | 66.7 | 3/3 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 28 | -10 | |||||
14.01.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 81 : 91 P | 21 | 32:38 | 4/10 | 40.0 | 4/10 | 40.0 | 8/20 | 40.0 | 1/1 | 100.0 | 3 | 4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 15 | -19 | |||||
06.01.2024 | WKK Active Hotel Wrocław (d) | 74 : 83 P | 20 | 37:55 | 6/12 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 7/17 | 41.2 | 5/9 | 55.6 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 8 | 9 | 0 | 0 | 1 | 4 | -7 | |||||
30.12.2023 | Enea Basket Poznań (d) | 85 : 82 W | 27 | 37:22 | 8/13 | 61.5 | 2/9 | 22.2 | 10/22 | 45.5 | 5/7 | 71.4 | 0 | 8 | 8 | 4 | 3 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 23 | 1 | |||||
23.12.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 98 : 82 P | 30 | 34:10 | 7/11 | 63.6 | 5/10 | 50.0 | 12/21 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 10 | 0 | 0 | 2 | 17 | -7 | |||||
17.12.2023 | KKS Polonia Warszawa (d) | 67 : 90 P | 16 | 37:55 | 6/17 | 35.3 | 1/9 | 11.1 | 7/26 | 26.9 | 1/3 | 33.3 | 3 | 5 | 8 | 4 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | -29 | |||||
10.12.2023 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) | 85 : 73 P | 13 | 38:08 | 4/15 | 26.7 | 1/6 | 16.7 | 5/21 | 23.8 | 2/2 | 100.0 | 4 | 9 | 13 | 5 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 15 | -12 | |||||
03.12.2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 83 : 90 P | 14 | 36:45 | 3/9 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 5/16 | 31.3 | 2/7 | 28.6 | 0 | 4 | 4 | 12 | 4 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 | 9 | -7 | |||||
25.11.2023 | HydroTruck Radom (w) | 88 : 73 P | 17 | 38:06 | 3/5 | 60.0 | 3/11 | 27.3 | 6/16 | 37.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | -14 | |||||
18.11.2023 | MKKS Żak Koszalin (d) | 94 : 82 W | 10 | 31:36 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 9 | 5 | |||||
15.11.2023 | AZS AGH Kraków (w) | 95 : 91 P | 17 | 37:28 | 6/11 | 54.5 | 1/4 | 25.0 | 7/15 | 46.7 | 2/2 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | -5 | |||||
12.11.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 90 : 96 P | 13 | 34:08 | 3/9 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 5/16 | 31.3 | 1/2 | 50.0 | 2 | 3 | 5 | 9 | 2 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 13 | 4 | |||||
28.10.2023 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) | 90 : 57 P | 2 | 23:53 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -3 | -19 | |||||
21.10.2023 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) | 86 : 88 P | 26 | 37:18 | 7/12 | 58.3 | 3/7 | 42.9 | 10/19 | 52.6 | 3/6 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 20 | 4 | |||||
18.10.2023 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (w) | 98 : 68 P | 7 | 32:53 | 2/6 | 33.3 | 1/7 | 14.3 | 3/13 | 23.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | -3 | -28 | |||||
15.10.2023 | Miasto Szkła Krosno (w) | 92 : 85 P | 13 | 36:43 | 2/3 | 66.7 | 3/6 | 50.0 | 5/9 | 55.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 1 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 14 | -7 | |||||
11.10.2023 | GKS Tychy (w) | 99 : 94 P | 24 | 36:17 | 2/4 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 6/12 | 50.0 | 8/9 | 88.9 | 1 | 6 | 7 | 8 | 4 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 30 | -4 | |||||
08.10.2023 | Decka Pelplin (w) | 104 : 54 P | 2 | 30:44 | 1/9 | 11.1 | 0/3 | 0.0 | 1/12 | 8.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 7 | 1 | 1 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | -32 | |||||
01.10.2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 77 : 71 P | 9 | 28:36 | 3/6 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 3 | |||||
23.09.2023 | WKK Active Hotel Wrocław (w) | 91 : 59 P | 17 | 30:47 | 5/7 | 71.4 | 1/4 | 25.0 | 6/11 | 54.5 | 4/6 | 66.7 | 2 | 6 | 8 | 4 | 2 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 20 | -18 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 40:55 | 17.03.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 97 : 96 | celny rzut za 2 | 8 | 24.02.2024 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 92 : 109 | wykonywany rzut za 2 | 17 | 17.12.2023 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 67 : 90 | skuteczność za 2 | 83.3000 | 27.01.2024 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 86 : 89 | celny rzut za 3 | 5 | 10.03.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 120 : 96 | wykonywany rzut za 3 | 12 | 10.03.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 120 : 96 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 04.02.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 86 : 87 | celny rzut z gry | 12 | 23.12.2023 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 98 : 82 | wykonywany rzut za gry | 26 | 17.12.2023 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 67 : 90 | skuteczność z gry | 66.7000 | 17.01.2024 | 1LM | Decka Pelplin | 75 : 93 | celny rzut wolny | 11 | 14.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 100 : 96 | wykonywany rzut wolny | 16 | 14.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 100 : 96 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 10.03.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 120 : 96 | punkty | 31 | 10.03.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 120 : 96 | zbiórki w ataku | 4 | 10.12.2023 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 85 : 73 | zbiórki w obronie | 9 | 10.12.2023 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 85 : 73 | zbiórki | 13 | 10.12.2023 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 85 : 73 | asysty | 12 | 03.12.2023 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 83 : 90 | faule | 4 | 04.02.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 86 : 87 | faule wymuszone | 11 | 14.02.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 100 : 96 | straty | 10 | 23.12.2023 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 98 : 82 | przechwyty | 3 | 17.03.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 97 : 96 | bloki | 2 | 11.02.2024 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 84 : 92 | bloki otrzymane | 3 | 21.10.2023 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 86 : 88 | asysty/straty | 3.0000 | 24.02.2024 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 92 : 109 | przechwyty/straty | 1.5000 | 27.01.2024 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 86 : 89 | eval | 35 | 24.02.2024 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 92 : 109 | +/- | 14 | 24.02.2024 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 92 : 109 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | AZS AGH Kraków | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Miasto Szkła Krosno | 1 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | MKS Sokół Międzychód | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | MKS Sokół Międzychód | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Sokół Marbo Międzychód | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | MKS Sokół Marbo Międzychód | 2 Liga Mężczyzn |
2013/2014 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |