GTK Gliwice najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 19 mężczyzn. W finale podopieczni Andrzeja Bartosza pokonali Exact Systems Śląsk Wrocław. Brąz dla Asseco Arka U19 Gdynia, która w meczu o trzecie miejsce zwyciężyli WKK Wrocław. MVP turnieju finałowego został Aleksander Wiśniewski z GTK Gliwice.
99
Kamil Białachowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 38 | 274 | 580:36 | 105 / 187 | 2 / 5 | 107 / 192 | 58 / 86 | 59 | 75 | 134 | 29 | 84 | 60 | 35 | 12 | 9 | 12 | 310 | -19 |
2022/2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 33 | 200 | 482:06 | 80 / 139 | 0 / 5 | 80 / 144 | 40 / 53 | 40 | 62 | 102 | 25 | 99 | 41 | 43 | 15 | 16 | 6 | 238 | -3 |
2021/2022 | KS Sudety Jelenia Góra | 17 | 253 | 448:55 | 98 / 182 | 6 / 19 | 104 / 201 | 39 / 61 | 39 | 58 | 97 | 21 | 39 | 49 | 40 | 15 | 13 | 9 | 240 | -16 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 75 | 189:28 | 31 / 65 | 0 / 1 | 31 / 66 | 13 / 29 | 30 | 33 | 63 | 10 | 20 | 23 | 18 | 4 | 7 | 7 | 90 | 63 |
2016/2017 | Polska | 3 | 15 | 44:17 | 7 / 20 | 0 / 0 | 7 / 20 | 1 / 2 | 5 | 7 | 12 | 3 | 8 | 1 | 4 | 3 | 2 | 4 | 17 | 16 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 21 | 250 | 491:16 | 98 / 215 | 3 / 14 | 101 / 229 | 45 / 56 | 55 | 82 | 137 | 24 | 44 | 38 | 39 | 20 | 12 | 13 | 265 | -74 |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 20 | 181 | 457:44 | 78 / 187 | 0 / 5 | 78 / 192 | 25 / 50 | 43 | 56 | 99 | 24 | 49 | 40 | 31 | 11 | 14 | 17 | 159 | -149 |
2018/2019 | SMS PZKosz Władysławowo | 22 | 82 | 311:16 | 31 / 89 | 0 / 0 | 31 / 89 | 20 / 27 | 36 | 45 | 81 | 19 | 31 | 27 | 26 | 6 | 9 | 8 | 106 | -137 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 10 | 12 | 65:03 | 5 / 18 | 0 / 0 | 5 / 18 | 2 / 5 | 2 | 13 | 15 | 2 | 9 | 5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 11 | -12 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 52 | 100:43 | 22 / 45 | 1 / 3 | 23 / 48 | 5 / 14 | 15 | 22 | 37 | 1 | 10 | 9 | 7 | 4 | 2 | 1 | 55 | -38 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 87 | 104:58 | 35 / 65 | 1 / 3 | 36 / 68 | 14 / 18 | 13 | 32 | 45 | 4 | 5 | 16 | 17 | 7 | 9 | 1 | 99 | -20 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Dolnośląskie | 8 | 50 | 141:45 | 20 / 71 | 0 / 1 | 20 / 72 | 10 / 13 | 23 | 34 | 57 | 3 | 11 | 9 | 7 | 4 | 10 | 6 | 62 | 92 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 38 | 7.2 | 15:16 | 56.2 | 40.0 | 55.7 | 67.4 | 1.60 | 2.00 | 3.50 | 0.8 | 2.20 | 1.60 | 0.9 | 0.30 | 0.20 | 0.30 | 8.2 | -0.5 |
2022/2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 33 | 6.1 | 14:36 | 57.6 | 0.0 | 55.6 | 75.5 | 1.20 | 1.90 | 3.10 | 0.8 | 3.00 | 1.20 | 1.3 | 0.50 | 0.50 | 0.20 | 7.2 | -0.1 |
2021/2022 | KS Sudety Jelenia Góra | 17 | 14.9 | 26:24 | 53.8 | 31.6 | 51.7 | 63.9 | 2.30 | 3.40 | 5.70 | 1.2 | 2.30 | 2.90 | 2.4 | 0.90 | 0.80 | 0.50 | 14.1 | -0.9 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 7.5 | 18:56 | 47.7 | 0.0 | 47.0 | 44.8 | 3.00 | 3.30 | 6.30 | 1.0 | 2.00 | 2.30 | 1.8 | 0.40 | 0.70 | 0.70 | 9.0 | 6.3 |
2016/2017 | Polska | 3 | 5.0 | 14:45 | 35.0 | 0.0 | 35.0 | 50.0 | 1.70 | 2.30 | 4.00 | 1.0 | 2.70 | 0.30 | 1.3 | 1.00 | 0.70 | 1.30 | 5.7 | 5.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 21 | 11.9 | 23:23 | 45.6 | 21.4 | 44.1 | 80.4 | 2.60 | 3.90 | 6.50 | 1.1 | 2.10 | 1.80 | 1.9 | 1.00 | 0.60 | 0.60 | 12.6 | -3.5 |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 20 | 9.1 | 22:53 | 41.7 | 0.0 | 40.6 | 50.0 | 2.20 | 2.80 | 5.00 | 1.2 | 2.50 | 2.00 | 1.6 | 0.60 | 0.70 | 0.90 | 8.0 | -7.5 |
2018/2019 | SMS PZKosz Władysławowo | 22 | 3.7 | 14:08 | 34.8 | 0.0 | 34.8 | 74.1 | 1.60 | 2.00 | 3.70 | 0.9 | 1.40 | 1.20 | 1.2 | 0.30 | 0.40 | 0.40 | 4.8 | -6.2 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 10 | 1.2 | 06:30 | 27.8 | 0.0 | 27.8 | 40.0 | 0.20 | 1.30 | 1.50 | 0.2 | 0.90 | 0.50 | 0.4 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 1.1 | -1.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 17.3 | 33:34 | 48.9 | 33.3 | 47.9 | 35.7 | 5.00 | 7.30 | 12.30 | 0.3 | 3.30 | 3.00 | 2.3 | 1.30 | 0.70 | 0.30 | 18.3 | -12.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 3 | 29.0 | 34:59 | 53.8 | 33.3 | 52.9 | 77.8 | 4.30 | 10.70 | 15.00 | 1.3 | 1.70 | 5.30 | 5.7 | 2.30 | 3.00 | 0.30 | 33.0 | -6.7 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Dolnośląskie | 8 | 6.3 | 17:43 | 28.2 | 0.0 | 27.8 | 76.9 | 2.90 | 4.30 | 7.10 | 0.4 | 1.40 | 1.10 | 0.9 | 0.50 | 1.30 | 0.80 | 7.8 | 11.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Weegree AZS Politechnika Opolska (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
01.05.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 82 : 75 P | 0 | 03:26 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||
28.04.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 73 : 81 P | 0 | 05:06 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | |||||
27.04.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 74 : 73 W | 12 | 09:40 | 5/6 | 83.3 | 0/0 | 0.0 | 5/6 | 83.3 | 2/2 | 100.0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6 | |||||
21.04.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 83 : 76 P | 8 | 11:55 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0/1 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | |||||
20.04.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 79 : 81 W | 4 | 13:27 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | -19 | |||||
14.04.2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (d) | 90 : 87 W | 7 | 09:43 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 3/4 | 75.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | -2 | |||||
07.04.2024 | Miasto Szkła Krosno (w) | 85 : 80 P | 4 | 07:05 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | |||||
24.03.2024 | GKS Tychy (d) | 81 : 72 W | 2 | 14:07 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | -2 | -18 | |||||
17.03.2024 | Decka Pelplin (w) | 67 : 88 W | 4 | 09:36 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -4 | |||||
10.03.2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (d) | 120 : 96 W | 11 | 18:03 | 4/4 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 4/4 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 23 | |||||
03.03.2024 | WKK Active Hotel Wrocław (w) | 75 : 98 W | 2 | 08:54 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | -1 | |||||
25.02.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 89 : 88 W | 4 | 13:56 | 2/2 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0/3 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -8 | |||||
18.02.2024 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 69 : 89 W | 15 | 15:28 | 6/11 | 54.5 | 0/0 | 0.0 | 6/11 | 54.5 | 3/4 | 75.0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 17 | 18 | |||||
14.02.2024 | KKS Polonia Warszawa (d) | 96 : 91 W | 7 | 11:36 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | |||||
10.02.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) | 80 : 77 P | 1 | 15:03 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | -9 | |||||
03.02.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 81 : 59 P | 8 | 17:58 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 4/6 | 66.7 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | -4 | |||||
31.01.2024 | HydroTruck Radom (d) | 87 : 98 P | 4 | 19:36 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -15 | |||||
28.01.2024 | MKKS Żak Koszalin (w) | 74 : 82 W | 6 | 17:29 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 4/5 | 80.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 24 | |||||
21.01.2024 | AZS AGH Kraków (d) | 89 : 78 W | 14 | 14:46 | 7/11 | 63.6 | 0/0 | 0.0 | 7/11 | 63.6 | 0/0 | 0.0 | 6 | 2 | 8 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 2 | |||||
17.01.2024 | WKS Śląsk II Wrocław (w) | 99 : 97 P | 14 | 32:16 | 5/12 | 41.7 | 0/0 | 0.0 | 5/12 | 41.7 | 4/4 | 100.0 | 4 | 3 | 7 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14 | -1 | |||||
12.01.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 76 : 88 P | 1 | 14:39 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | |||||
30.12.2023 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (w) | 85 : 90 W | 5 | 29:45 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 3/4 | 75.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||||
23.12.2023 | Miasto Szkła Krosno (d) | 101 : 90 W | 10 | 18:37 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 4 | |||||
16.12.2023 | GKS Tychy (w) | 79 : 88 W | 4 | 07:56 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | |||||
09.12.2023 | Decka Pelplin (d) | 81 : 74 W | 14 | 25:56 | 5/6 | 83.3 | 1/1 | 100.0 | 6/7 | 85.7 | 1/3 | 33.3 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 17 | -5 | |||||
03.12.2023 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (w) | 83 : 90 W | 10 | 12:01 | 4/4 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 4/4 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | -6 | |||||
26.11.2023 | WKK Active Hotel Wrocław (d) | 110 : 77 W | 12 | 24:33 | 4/10 | 40.0 | 1/1 | 100.0 | 5/11 | 45.5 | 1/2 | 50.0 | 2 | 7 | 9 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 15 | 18 | |||||
19.11.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 75 : 80 W | 6 | 15:27 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -9 | |||||
15.11.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) | 97 : 83 W | 6 | 17:53 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 5 | 2 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 12 | -7 | |||||
10.11.2023 | KKS Polonia Warszawa (w) | 83 : 71 P | 10 | 14:49 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 4/4 | 100.0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | -5 | |||||
29.10.2023 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) | 88 : 91 P | 9 | 16:24 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | -6 | |||||
21.10.2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 82 : 79 W | 10 | 10:20 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | -4 | |||||
18.10.2023 | HydroTruck Radom (w) | 100 : 83 P | 4 | 23:23 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 11 | |||||
14.10.2023 | MKKS Żak Koszalin (d) | 91 : 62 W | 6 | 09:18 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/4 | 50.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | |||||
11.10.2023 | AZS AGH Kraków (w) | 68 : 88 W | 6 | 14:27 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | -4 | |||||
07.10.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 89 : 97 P | 22 | 21:45 | 8/11 | 72.7 | 0/0 | 0.0 | 8/11 | 72.7 | 6/6 | 100.0 | 4 | 3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28 | -9 | |||||
30.09.2023 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) | 61 : 50 P | 4 | 12:03 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | -6 | |||||
22.09.2023 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) | 88 : 81 W | 8 | 22:10 | 4/8 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 32:16 | 17.01.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 99 : 97 | celny rzut za 2 | 8 | 07.10.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 89 : 97 | wykonywany rzut za 2 | 12 | 17.01.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 99 : 97 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 17.03.2024 | 1LM | Decka Pelplin | 67 : 88 | celny rzut za 3 | 1 | 09.12.2023 | 1LM | Decka Pelplin | 81 : 74 | wykonywany rzut za 3 | 1 | 25.02.2024 | 1LM | Enea Basket Poznań | 89 : 88 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 09.12.2023 | 1LM | Decka Pelplin | 81 : 74 | celny rzut z gry | 8 | 07.10.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 89 : 97 | wykonywany rzut za gry | 12 | 17.01.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 99 : 97 | skuteczność z gry | 100.0000 | 17.03.2024 | 1LM | Decka Pelplin | 67 : 88 | celny rzut wolny | 6 | 07.10.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 89 : 97 | wykonywany rzut wolny | 6 | 03.02.2024 | 1LM | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 81 : 59 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 27.04.2024 | 1LM | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 74 : 73 | punkty | 22 | 07.10.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 89 : 97 | zbiórki w ataku | 6 | 21.01.2024 | 1LM | AZS AGH Kraków | 89 : 78 | zbiórki w obronie | 7 | 26.11.2023 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 110 : 77 | zbiórki | 9 | 26.11.2023 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 110 : 77 | asysty | 3 | 28.01.2024 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 74 : 82 | faule | 5 | 14.10.2023 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 91 : 62 | faule wymuszone | 4 | 18.02.2024 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 69 : 89 | straty | 4 | 24.03.2024 | 1LM | GKS Tychy | 81 : 72 | przechwyty | 3 | 09.12.2023 | 1LM | Decka Pelplin | 81 : 74 | bloki | 2 | 15.11.2023 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 97 : 83 | bloki otrzymane | 2 | 17.01.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 99 : 97 | asysty/straty | 3.0000 | 28.01.2024 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 74 : 82 | przechwyty/straty | 1.5000 | 09.12.2023 | 1LM | Decka Pelplin | 81 : 74 | eval | 28 | 07.10.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 89 : 97 | +/- | 24 | 28.01.2024 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 74 : 82 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | KS Sudety Jelenia Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2018/2019 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | KS Sudety Jelenia Góra | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Dolnośląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |