Od sporej niespodzianki rozpoczął się turniej finałowy mistrzostw Polski do lat 16 mężczyzn. Mimo zdominowania walki pod tablicami atutu własnej hali nie wykorzystał Exact Systems Śląsk Wrocław, ulegając GAK Gdynia. W pozostałych wtorkowych spotkaniach triumfowały BC Sieraków, Biofarm Basket Junior Poznań oraz WKK Wrocław.
91
Jakub Stupnicki
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Astoria Bydgoszcz | 14 | 246 | 413:52 | 64 / 125 | 18 / 80 | 82 / 205 | 64 / 80 | 10 | 45 | 55 | 108 | 17 | 63 | 39 | 18 | 1 | 7 | 250 | 82 |
2023/2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 41 | 106 | 470:53 | 19 / 25 | 19 / 61 | 38 / 86 | 11 / 18 | 12 | 22 | 34 | 42 | 30 | 20 | 27 | 15 | 0 | 2 | 115 | 4 |
2022/2023 | Enea Astoria Bydgoszcz | 2 | 55 | 66:20 | 14 / 24 | 5 / 14 | 19 / 38 | 12 / 14 | 0 | 15 | 15 | 14 | 4 | 10 | 8 | 10 | 0 | 0 | 65 | 28 |
2022/2023 | Enea Astoria Bydgoszcz | 2 | 40 | 70:28 | 7 / 13 | 6 / 17 | 13 / 30 | 8 / 11 | 1 | 9 | 10 | 11 | 2 | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 | 38 | 12 |
2022/2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 13 | 0 | 20:17 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -3 |
2021/2022 | Enea Astoria II Bydgoszcz | 26 | 339 | 797:17 | 91 / 170 | 32 / 133 | 123 / 303 | 61 / 80 | 23 | 83 | 106 | 118 | 36 | 76 | 65 | 45 | 0 | 6 | 344 | -150 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | 5 | 89 | 183:13 | 24 / 45 | 7 / 34 | 31 / 79 | 20 / 25 | 7 | 25 | 32 | 20 | 5 | 24 | 11 | 8 | 1 | 3 | 86 | 46 |
2021/2022 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 2 | 0 | 02:21 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2020/2021 | Basketball Club Biofarm Sieraków | 11 | 185 | 328:40 | 46 / 82 | 22 / 61 | 68 / 143 | 27 / 34 | 10 | 29 | 39 | 77 | 11 | 28 | 50 | 20 | 1 | 4 | 190 | 95 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Basketball Club Sieraków | 5 | 68 | 153:02 | 17 / 37 | 5 / 19 | 22 / 56 | 19 / 30 | 12 | 15 | 27 | 24 | 5 | 27 | 24 | 13 | 2 | 0 | 65 | 45 |
2018/2019 | Wilki Morskie Szczecin | 7 | 24 | 119:55 | 5 / 18 | 2 / 10 | 7 / 28 | 8 / 13 | 5 | 16 | 21 | 11 | 3 | 9 | 7 | 8 | 0 | 3 | 31 | -10 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Zachodniopomorskie | 9 | 70 | 200:47 | 20 / 50 | 4 / 10 | 24 / 60 | 18 / 27 | 3 | 21 | 24 | 17 | 8 | 21 | 36 | 15 | 2 | 1 | 47 | -79 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | KK Wilki Morskie Szczecin | 6 | 68 | 153:41 | 16 / 49 | 9 / 31 | 25 / 80 | 9 / 14 | 6 | 20 | 26 | 35 | 6 | 24 | 26 | 8 | 0 | 1 | 51 | 64 |
2016/2017 | KK Wilki Morskie Szczecin | 11 | 26 | 143:18 | 8 / 22 | 2 / 12 | 10 / 34 | 4 / 8 | 2 | 7 | 9 | 7 | 4 | 8 | 11 | 6 | 0 | 3 | 9 | 5 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Astoria Bydgoszcz | 14 | 17.6 | 29:33 | 51.2 | 22.5 | 40.0 | 80.0 | 0.70 | 3.20 | 3.90 | 7.7 | 1.20 | 4.50 | 2.8 | 1.30 | 0.10 | 0.50 | 17.9 | 5.9 |
2023/2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 41 | 2.6 | 11:29 | 76.0 | 31.1 | 44.2 | 61.1 | 0.30 | 0.50 | 0.80 | 1.0 | 0.70 | 0.50 | 0.7 | 0.40 | 0.00 | 0.00 | 2.8 | 0.1 |
2022/2023 | Enea Astoria Bydgoszcz | 2 | 27.5 | 33:10 | 58.3 | 35.7 | 50.0 | 85.7 | 0.00 | 7.50 | 7.50 | 7.0 | 2.00 | 5.00 | 4.0 | 5.00 | 0.00 | 0.00 | 32.5 | 14.0 |
2022/2023 | Enea Astoria Bydgoszcz | 2 | 20.0 | 35:14 | 53.8 | 35.3 | 43.3 | 72.7 | 0.50 | 4.50 | 5.00 | 5.5 | 1.00 | 4.00 | 2.5 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 19.0 | 6.0 |
2022/2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 13 | 0.0 | 01:33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.2 | 0.20 | 0.00 | 0.1 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0.2 | -0.2 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | 5 | 17.8 | 36:38 | 53.3 | 20.6 | 39.2 | 80.0 | 1.40 | 5.00 | 6.40 | 4.0 | 1.00 | 4.80 | 2.2 | 1.60 | 0.20 | 0.60 | 17.2 | 9.2 |
2021/2022 | Enea Astoria II Bydgoszcz | 26 | 13.0 | 30:39 | 53.5 | 24.1 | 40.6 | 76.3 | 0.90 | 3.20 | 4.10 | 4.5 | 1.40 | 2.90 | 2.5 | 1.70 | 0.00 | 0.20 | 13.2 | -5.8 |
2021/2022 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 2 | 0.0 | 01:10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.5 |
2020/2021 | Basketball Club Biofarm Sieraków | 11 | 16.8 | 29:52 | 56.1 | 36.1 | 47.6 | 79.4 | 0.90 | 2.60 | 3.50 | 7.0 | 1.00 | 2.50 | 4.5 | 1.80 | 0.10 | 0.40 | 17.3 | 8.6 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Basketball Club Sieraków | 5 | 13.6 | 30:36 | 45.9 | 26.3 | 39.3 | 63.3 | 2.40 | 3.00 | 5.40 | 4.8 | 1.00 | 5.40 | 4.8 | 2.60 | 0.40 | 0.00 | 13.0 | 9.0 |
2018/2019 | Wilki Morskie Szczecin | 7 | 3.4 | 17:07 | 27.8 | 20.0 | 25.0 | 61.5 | 0.70 | 2.30 | 3.00 | 1.6 | 0.40 | 1.30 | 1.0 | 1.10 | 0.00 | 0.40 | 4.4 | -1.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | KK Wilki Morskie Szczecin | 6 | 11.3 | 25:36 | 32.7 | 29.0 | 31.3 | 64.3 | 1.00 | 3.30 | 4.30 | 5.8 | 1.00 | 4.00 | 4.3 | 1.30 | 0.00 | 0.20 | 8.5 | 10.7 |
2016/2017 | KK Wilki Morskie Szczecin | 11 | 2.4 | 13:01 | 36.4 | 16.7 | 29.4 | 50.0 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 0.6 | 0.40 | 0.70 | 1.0 | 0.50 | 0.00 | 0.30 | 0.8 | 0.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Zachodniopomorskie | 9 | 7.8 | 22:18 | 40.0 | 40.0 | 40.0 | 66.7 | 0.30 | 2.30 | 2.70 | 1.9 | 0.90 | 2.30 | 4.0 | 1.70 | 0.20 | 0.10 | 5.2 | -8.8 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (w) | 77 : 65 P | 0 | 09:49 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 | |||||
18.05.2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (w) | 65 : 68 W | 4 | 13:29 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -7 | |||||
15.05.2024 | GKS Tychy (d) | 91 : 62 W | 11 | 13:15 | 1/1 | 100.0 | 3/3 | 100.0 | 4/4 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 4 | |||||
12.05.2024 | GKS Tychy (w) | 80 : 95 W | 0 | 04:44 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -7 | |||||
11.05.2024 | GKS Tychy (w) | 93 : 67 P | 3 | 11:30 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | -16 | |||||
05.05.2024 | GKS Tychy (d) | 74 : 58 W | 5 | 16:53 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | 16 | |||||
04.05.2024 | GKS Tychy (d) | 61 : 71 P | 6 | 15:50 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -6 | |||||
01.05.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 82 : 75 W | 0 | 08:05 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | |||||
28.04.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 73 : 81 W | 0 | 06:43 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 5 | |||||
27.04.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 74 : 73 P | 4 | 22:15 | 2/2 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | |||||
21.04.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 83 : 76 W | 5 | 14:45 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | -16 | |||||
20.04.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 79 : 81 P | 3 | 10:35 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||||
14.04.2024 | WKK Active Hotel Wrocław (d) | 103 : 75 W | 11 | 18:35 | 2/2 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 4/6 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18 | 22 | |||||
06.04.2024 | WKS Śląsk II Wrocław (w) | 92 : 75 P | 6 | 17:35 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 10 | -5 | |||||
22.03.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 86 : 65 W | 1 | 14:39 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | 5 | |||||
25.02.2024 | KKS Polonia Warszawa (d) | 75 : 64 W | 0 | 09:35 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -2 | |||||
10.02.2024 | Miasto Szkła Krosno (d) | 61 : 69 P | 0 | 14:17 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | |||||
03.02.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 81 : 59 W | 5 | 26:01 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | 19 | |||||
31.01.2024 | GKS Tychy (w) | 85 : 78 P | 2 | 17:05 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -16 | |||||
28.01.2024 | HydroTruck Radom (d) | 93 : 64 W | 6 | 28:27 | 0/1 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 11 | 20 | |||||
20.01.2024 | Decka Pelplin (w) | 48 : 67 W | 3 | 09:49 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -4 | |||||
17.01.2024 | MKKS Żak Koszalin (w) | 70 : 66 P | 0 | 06:42 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 4 | |||||
14.01.2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (w) | 81 : 91 W | 2 | 24:58 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -12 | |||||
07.01.2024 | AZS AGH Kraków (d) | 97 : 66 W | 7 | 15:41 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 31 | |||||
30.12.2023 | WKK Active Hotel Wrocław (w) | 62 : 100 W | 0 | 09:34 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | -4 | 2 | |||||
22.12.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 94 : 88 W | 0 | 10:43 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 | |||||
17.12.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 95 : 74 P | 0 | 09:09 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | |||||
10.12.2023 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 73 : 60 W | 0 | 01:01 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
03.12.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 77 : 98 W | 2 | 01:04 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |||||
24.11.2023 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) | 99 : 62 W | 0 | 16:15 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||
19.11.2023 | KKS Polonia Warszawa (w) | 68 : 72 W | 0 | 00:13 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
15.11.2023 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (d) | 58 : 48 W | 0 | 00:02 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
11.11.2023 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) | 81 : 66 P | 2 | 07:07 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -4 | |||||
28.10.2023 | Miasto Szkła Krosno (w) | 73 : 70 P | 6 | 15:24 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | -3 | |||||
21.10.2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 82 : 79 P | 0 | 07:25 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -12 | |||||
18.10.2023 | GKS Tychy (d) | 72 : 65 W | 1 | 04:53 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -6 | |||||
15.10.2023 | HydroTruck Radom (w) | 84 : 72 P | 0 | 07:44 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
11.10.2023 | Decka Pelplin (d) | 95 : 90 W | 0 | 03:54 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -5 | |||||
06.10.2023 | MKKS Żak Koszalin (d) | 91 : 63 W | 3 | 08:27 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | |||||
01.10.2023 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (d) | 77 : 71 W | 3 | 09:17 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | |||||
23.09.2023 | AZS AGH Kraków (w) | 70 : 88 W | 5 | 07:24 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 28:27 | 28.01.2024 | 1LM | HydroTruck Radom | 93 : 64 | celny rzut za 2 | 3 | 28.10.2023 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 73 : 70 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 28.10.2023 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 73 : 70 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 15.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 91 : 62 | celny rzut za 3 | 3 | 15.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 91 : 62 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 14.04.2024 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 103 : 75 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 18.05.2024 | 1LM | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 65 : 68 | celny rzut z gry | 4 | 15.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 91 : 62 | wykonywany rzut za gry | 6 | 14.04.2024 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 103 : 75 | skuteczność z gry | 100.0000 | 18.05.2024 | 1LM | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 65 : 68 | celny rzut wolny | 2 | 05.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 74 : 58 | wykonywany rzut wolny | 2 | 18.05.2024 | 1LM | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 65 : 68 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 05.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 74 : 58 | punkty | 11 | 15.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 91 : 62 | zbiórki w ataku | 2 | 05.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 74 : 58 | zbiórki w obronie | 3 | 14.04.2024 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 103 : 75 | zbiórki | 4 | 05.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 74 : 58 | asysty | 7 | 14.04.2024 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 103 : 75 | faule | 5 | 03.02.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 81 : 59 | faule wymuszone | 4 | 04.05.2024 | 1LM | GKS Tychy | 61 : 71 | straty | 3 | 30.12.2023 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 62 : 100 | przechwyty | 3 | 06.04.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 92 : 75 | bloki | 0 | 19.05.2024 | 1LM | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 77 : 65 | bloki otrzymane | 1 | 22.12.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 94 : 88 | asysty/straty | 7.0000 | 14.04.2024 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 103 : 75 | przechwyty/straty | 3.0000 | 06.04.2024 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 92 : 75 | eval | 18 | 14.04.2024 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 103 : 75 | +/- | 31 | 07.01.2024 | 1LM | AZS AGH Kraków | 97 : 66 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Basketball Club Sieraków | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | Wilki Morskie Szczecin | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | KK Wilki Morskie Szczecin | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Zachodniopomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2017/2018 | Zachodniopomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2016/2017 | KK Wilki Morskie Szczecin | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |