ŁKS Coolpack Łódź drugi rok z rzędu najlepszym zespołem grupy A 2 Ligi Mężczyzn. Zespół Jarosława Krysiewicza wygrał 28 z 30 meczów rundy zasadniczej i zajął pierwsze miejsce w grupie. Postawę łodzian docenili trenerzy innych zespołów, ponownie przyznając tytuł MVP Norbertowi Kulonowi oraz wyróżniając wśród szkoleniowców Jarosława Krysiewicza W pierwszej piątce znalazł się też inny zawodnik łodzian Kacper Dominiak.
99
Hubert Łałak
Miasto Szkła Krosno
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Miasto Szkła Krosno | 38 | 300 | 952:39 | 59 / 132 | 47 / 143 | 106 / 275 | 41 / 52 | 9 | 70 | 79 | 149 | 106 | 57 | 48 | 59 | 0 | 9 | 359 | 113 |
2022/2023 | Miasto Szkła Krosno | 34 | 229 | 746:01 | 59 / 113 | 31 / 112 | 90 / 225 | 18 / 26 | 12 | 69 | 81 | 129 | 74 | 57 | 69 | 40 | 0 | 6 | 267 | 42 |
2021/2022 | Trefl II Sopot | 18 | 313 | 608:54 | 73 / 133 | 43 / 127 | 116 / 260 | 38 / 45 | 20 | 92 | 112 | 165 | 35 | 61 | 72 | 66 | 3 | 8 | 436 | 24 |
2021/2022 | Trefl 1LO Sopot | 10 | 157 | 289:44 | 44 / 81 | 17 / 71 | 61 / 152 | 18 / 20 | 7 | 49 | 56 | 72 | 22 | 24 | 37 | 26 | 1 | 6 | 182 | -11 |
2021/2022 | Trefl Sopot | 8 | 3 | 17:14 | 0 / 1 | 1 / 4 | 1 / 5 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -4 |
2020/2021 | Trefl 1LO Sopot | 9 | 219 | 302:29 | 49 / 90 | 27 / 66 | 76 / 156 | 40 / 48 | 15 | 39 | 54 | 70 | 22 | 34 | 26 | 35 | 1 | 7 | 265 | 107 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Trefl II Sopot | 22 | 364 | 729:45 | 99 / 176 | 40 / 124 | 139 / 300 | 46 / 53 | 27 | 82 | 109 | 161 | 49 | 60 | 83 | 78 | 3 | 8 | 464 | 56 |
2019/2020 | Trefl II Sopot | 16 | 49 | 206:50 | 14 / 33 | 4 / 25 | 18 / 58 | 9 / 12 | 12 | 17 | 29 | 36 | 8 | 10 | 13 | 21 | 0 | 1 | 79 | 34 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Trefl Sopot | 2 | 0 | 02:26 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl Sopot | 8 | 18 | 76:45 | 3 / 5 | 4 / 10 | 7 / 15 | 0 / 0 | 2 | 9 | 11 | 18 | 7 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 | 42 | 46 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | 7 | 122 | 202:32 | 40 / 69 | 10 / 36 | 50 / 105 | 12 / 18 | 6 | 31 | 37 | 45 | 9 | 19 | 22 | 34 | 1 | 8 | 156 | -25 |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | 8 | 53 | 149:05 | 19 / 29 | 3 / 8 | 22 / 37 | 6 / 6 | 15 | 11 | 26 | 25 | 14 | 3 | 16 | 20 | 0 | 2 | 93 | 70 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Trefl Sopot | 5 | 34 | 52:19 | 12 / 13 | 3 / 4 | 15 / 17 | 1 / 2 | 3 | 6 | 9 | 9 | 2 | 2 | 8 | 6 | 0 | 0 | 47 | 79 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | UKS 7 Trefl Sopot | 6 | 55 | 133:48 | 20 / 48 | 4 / 13 | 24 / 61 | 3 / 8 | 6 | 29 | 35 | 29 | 15 | 11 | 19 | 23 | 4 | 2 | 85 | 32 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Pomorskie | 4 | 19 | 82:28 | 7 / 14 | 1 / 11 | 8 / 25 | 2 / 2 | 0 | 13 | 13 | 10 | 7 | 3 | 13 | 18 | 0 | 0 | 30 | 2 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Miasto Szkła Krosno | 38 | 7.9 | 25:04 | 44.7 | 32.9 | 38.5 | 78.8 | 0.20 | 1.80 | 2.10 | 3.9 | 2.80 | 1.50 | 1.3 | 1.60 | 0.00 | 0.20 | 9.4 | 3.0 |
2022/2023 | Miasto Szkła Krosno | 34 | 6.7 | 21:56 | 52.2 | 27.7 | 40.0 | 69.2 | 0.40 | 2.00 | 2.40 | 3.8 | 2.20 | 1.70 | 2.0 | 1.20 | 0.00 | 0.20 | 7.9 | 1.2 |
2021/2022 | Trefl II Sopot | 18 | 17.4 | 33:49 | 54.9 | 33.9 | 44.6 | 84.4 | 1.10 | 5.10 | 6.20 | 9.2 | 1.90 | 3.40 | 4.0 | 3.70 | 0.20 | 0.40 | 24.2 | 1.3 |
2021/2022 | Trefl 1LO Sopot | 10 | 15.7 | 28:58 | 54.3 | 23.9 | 40.1 | 90.0 | 0.70 | 4.90 | 5.60 | 7.2 | 2.20 | 2.40 | 3.7 | 2.60 | 0.10 | 0.60 | 18.2 | -1.1 |
2021/2022 | Trefl Sopot | 8 | 0.4 | 02:09 | 0.0 | 25.0 | 20.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | 0.40 | 0.10 | 0.1 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0.4 | -0.5 |
2020/2021 | Trefl 1LO Sopot | 9 | 24.3 | 33:36 | 54.4 | 40.9 | 48.7 | 83.3 | 1.70 | 4.30 | 6.00 | 7.8 | 2.40 | 3.80 | 2.9 | 3.90 | 0.10 | 0.80 | 29.4 | 11.9 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Trefl II Sopot | 22 | 16.5 | 33:10 | 56.3 | 32.3 | 46.3 | 86.8 | 1.20 | 3.70 | 5.00 | 7.3 | 2.20 | 2.70 | 3.8 | 3.50 | 0.10 | 0.40 | 21.1 | 2.5 |
2019/2020 | Trefl II Sopot | 16 | 3.1 | 12:55 | 42.4 | 16.0 | 31.0 | 75.0 | 0.80 | 1.10 | 1.80 | 2.3 | 0.50 | 0.60 | 0.8 | 1.30 | 0.00 | 0.10 | 4.9 | 2.1 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Trefl Sopot | 2 | 0.0 | 01:13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 1.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl Sopot | 8 | 2.3 | 09:35 | 60.0 | 40.0 | 46.7 | 0.0 | 0.30 | 1.10 | 1.40 | 2.3 | 0.90 | 0.50 | 0.4 | 0.80 | 0.00 | 0.00 | 5.3 | 5.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | 7 | 17.4 | 28:56 | 58.0 | 27.8 | 47.6 | 66.7 | 0.90 | 4.40 | 5.30 | 6.4 | 1.30 | 2.70 | 3.1 | 4.90 | 0.10 | 1.10 | 22.3 | -3.6 |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | 8 | 6.6 | 18:38 | 65.5 | 37.5 | 59.5 | 100.0 | 1.90 | 1.40 | 3.30 | 3.1 | 1.80 | 0.40 | 2.0 | 2.50 | 0.00 | 0.30 | 11.6 | 8.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Trefl Sopot | 5 | 6.8 | 10:27 | 92.3 | 75.0 | 88.2 | 50.0 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 1.8 | 0.40 | 0.40 | 1.6 | 1.20 | 0.00 | 0.00 | 9.4 | 15.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | UKS 7 Trefl Sopot | 6 | 9.2 | 22:18 | 41.7 | 30.8 | 39.3 | 37.5 | 1.00 | 4.80 | 5.80 | 4.8 | 2.50 | 1.80 | 3.2 | 3.80 | 0.70 | 0.30 | 14.2 | 5.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Pomorskie | 4 | 4.8 | 20:37 | 50.0 | 9.1 | 32.0 | 100.0 | 0.00 | 3.30 | 3.30 | 2.5 | 1.80 | 0.80 | 3.3 | 4.50 | 0.00 | 0.00 | 7.5 | 0.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miasto Szkła Krosno (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 | GKS Tychy (w) | 93 : 73 P | 10 | 30:03 | 2/4 | 50.0 | 2/7 | 28.6 | 4/11 | 36.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | -11 | |||||
27.04.2024 | GKS Tychy (w) | 71 : 79 W | 7 | 31:16 | 0/1 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/8 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | -1 | |||||
21.04.2024 | GKS Tychy (d) | 68 : 81 P | 8 | 22:29 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 3/4 | 75.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8 | -18 | |||||
20.04.2024 | GKS Tychy (d) | 63 : 72 P | 7 | 26:21 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 4/6 | 66.7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | -4 | |||||
13.04.2024 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (w) | 68 : 84 W | 15 | 23:52 | 4/6 | 66.7 | 2/3 | 66.7 | 6/9 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 18 | 9 | |||||
07.04.2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 85 : 80 W | 6 | 22:02 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 2/7 | 28.6 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | 10 | -2 | |||||
23.03.2024 | HydroTruck Radom (w) | 73 : 74 W | 4 | 17:38 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | |||||
16.03.2024 | MKKS Żak Koszalin (d) | 101 : 69 W | 10 | 18:27 | 1/3 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 3/6 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 12 | 4 | |||||
10.03.2024 | AZS AGH Kraków (w) | 82 : 74 P | 4 | 30:33 | 2/2 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 1 | |||||
02.03.2024 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 82 : 68 W | 2 | 06:34 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -5 | |||||
24.02.2024 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (w) | 77 : 81 W | 7 | 22:57 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 15 | |||||
18.02.2024 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (d) | 93 : 68 W | 1 | 21:23 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 25 | |||||
14.02.2024 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (w) | 95 : 83 P | 9 | 23:30 | 0/2 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3 | |||||
10.02.2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (w) | 61 : 69 W | 2 | 21:15 | 1/3 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | |||||
03.02.2024 | GKS Tychy (d) | 81 : 76 W | 13 | 21:18 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 4/6 | 66.7 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 18 | 5 | |||||
31.01.2024 | Decka Pelplin (w) | 68 : 75 W | 3 | 22:28 | 0/0 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -18 | |||||
27.01.2024 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (w) | 86 : 89 W | 5 | 17:00 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | |||||
20.01.2024 | WKK Active Hotel Wrocław (w) | 71 : 77 W | 6 | 27:09 | 3/6 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 13 | 20 | |||||
17.01.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 80 : 69 W | 15 | 25:11 | 4/6 | 66.7 | 2/5 | 40.0 | 6/11 | 54.5 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 | 7 | |||||
13.01.2024 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 74 : 75 W | 12 | 26:10 | 2/4 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 16 | 7 | |||||
06.01.2024 | KKS Polonia Warszawa (d) | 93 : 74 W | 9 | 21:57 | 1/5 | 20.0 | 2/2 | 100.0 | 3/7 | 42.9 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | |||||
29.12.2023 | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg (d) | 97 : 84 W | 2 | 21:52 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 11 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | -1 | |||||
23.12.2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 101 : 90 P | 4 | 26:32 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | -5 | |||||
16.12.2023 | HydroTruck Radom (d) | 85 : 62 W | 5 | 16:32 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | 12 | |||||
09.12.2023 | MKKS Żak Koszalin (w) | 84 : 83 P | 5 | 24:23 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 2/8 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -6 | |||||
03.12.2023 | AZS AGH Kraków (d) | 96 : 64 W | 10 | 23:53 | 1/5 | 20.0 | 2/2 | 100.0 | 3/7 | 42.9 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12 | 21 | |||||
26.11.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (w) | 99 : 94 P | 10 | 36:10 | 2/6 | 33.3 | 2/8 | 25.0 | 4/14 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 11 | 3 | |||||
15.11.2023 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (w) | 78 : 83 W | 6 | 32:34 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/7 | 14.3 | 3/4 | 75.0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 8 | |||||
10.11.2023 | Górnik Zamek Książ Wałbrzych (d) | 70 : 79 P | 8 | 28:40 | 3/5 | 60.0 | 0/3 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 2/2 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | -21 | |||||
05.11.2023 | SKS Fulimpex Starogard Gdański (d) | 94 : 88 W | 18 | 37:22 | 4/10 | 40.0 | 2/3 | 66.7 | 6/13 | 46.2 | 4/4 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 18 | 21 | |||||
28.10.2023 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) | 73 : 70 W | 10 | 26:33 | 2/5 | 40.0 | 2/7 | 28.6 | 4/12 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | -7 | |||||
21.10.2023 | GKS Tychy (w) | 93 : 87 P | 11 | 24:45 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | |||||
18.10.2023 | Decka Pelplin (d) | 82 : 72 W | 10 | 27:52 | 2/3 | 66.7 | 1/6 | 16.7 | 3/9 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 6 | 13 | |||||
15.10.2023 | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód (d) | 92 : 85 W | 9 | 32:44 | 3/7 | 42.9 | 1/4 | 25.0 | 4/11 | 36.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 11 | 3 | 2 | 2 | 5 | 0 | 2 | 20 | 11 | |||||
11.10.2023 | WKK Active Hotel Wrocław (d) | 95 : 85 W | 7 | 31:19 | 2/4 | 50.0 | 1/9 | 11.1 | 3/13 | 23.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | |||||
07.10.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 78 : 68 P | 8 | 32:05 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8 | -16 | |||||
30.09.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) | 90 : 64 W | 16 | 28:34 | 4/5 | 80.0 | 2/6 | 33.3 | 6/11 | 54.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 8 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 26 | 23 | |||||
24.09.2023 | KKS Polonia Warszawa (w) | 67 : 92 W | 6 | 21:16 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 4/4 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | 7 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 37:22 | 05.11.2023 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 94 : 88 | celny rzut za 2 | 4 | 13.04.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 68 : 84 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 05.11.2023 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 94 : 88 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 21.04.2024 | 1LM | GKS Tychy | 68 : 81 | celny rzut za 3 | 3 | 14.02.2024 | 1LM | Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 95 : 83 | wykonywany rzut za 3 | 9 | 11.10.2023 | 1LM | WKK Active Hotel Wrocław | 95 : 85 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 06.01.2024 | 1LM | KKS Polonia Warszawa | 93 : 74 | celny rzut z gry | 6 | 13.04.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 68 : 84 | wykonywany rzut za gry | 14 | 26.11.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 99 : 94 | skuteczność z gry | 100.0000 | 23.03.2024 | 1LM | HydroTruck Radom | 73 : 74 | celny rzut wolny | 4 | 20.04.2024 | 1LM | GKS Tychy | 63 : 72 | wykonywany rzut wolny | 6 | 20.04.2024 | 1LM | GKS Tychy | 63 : 72 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 13.04.2024 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 68 : 84 | punkty | 18 | 05.11.2023 | 1LM | SKS Fulimpex Starogard Gdański | 94 : 88 | zbiórki w ataku | 1 | 21.04.2024 | 1LM | GKS Tychy | 68 : 81 | zbiórki w obronie | 4 | 23.03.2024 | 1LM | HydroTruck Radom | 73 : 74 | zbiórki | 4 | 23.03.2024 | 1LM | HydroTruck Radom | 73 : 74 | asysty | 11 | 29.12.2023 | 1LM | Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg | 97 : 84 | faule | 5 | 16.12.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 85 : 62 | faule wymuszone | 5 | 20.04.2024 | 1LM | GKS Tychy | 63 : 72 | straty | 5 | 18.10.2023 | 1LM | Decka Pelplin | 82 : 72 | przechwyty | 6 | 07.04.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 85 : 80 | bloki | 0 | 28.04.2024 | 1LM | GKS Tychy | 93 : 73 | bloki otrzymane | 2 | 15.10.2023 | 1LM | MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód | 92 : 85 | asysty/straty | 8.0000 | 17.01.2024 | 1LM | Enea Basket Poznań | 80 : 69 | przechwyty/straty | 6.0000 | 07.04.2024 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 85 : 80 | eval | 26 | 30.09.2023 | 1LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 90 : 64 | +/- | 25 | 18.02.2024 | 1LM | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 93 : 68 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Trefl II Sopot | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Trefl Sopot | Energa Basket Liga |
2019/2020 | Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | Trefl II Sopot | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2016/2017 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2016/2017 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |