Grupa V |
|
Gospodarz: UKS MOSM Bytom |
UKS Regis Wieliczka
|
105
:
85
|
PTG Sokół Łańcut
|
07.05.2010 15:00 | Hala OSiR, Bytom |
UKS MOSM Bytom
|
96
:
67
|
SKS Start Łódź
|
07.05.2010 17:30 | Hala OSiR, Bytom |
SKS Start Łódź
|
78
:
81
|
UKS Regis Wieliczka
|
08.05.2010 12:00 | Hala OSiR, Bytom |
UKS MOSM Bytom
|
78
:
52
|
PTG Sokół Łańcut
|
08.05.2010 14:30 | Hala OSiR, Bytom |
PTG Sokół Łańcut
|
102
:
101
|
SKS Start Łódź
|
09.05.2010 09:30 | Hala OSiR, Bytom |
UKS MOSM Bytom
|
88
:
58
|
UKS Regis Wieliczka
|
09.05.2010 12:00 | Hala OSiR, Bytom |
Grupa II |
|
Gospodarz: Basket Team Opalenica |
UKS Jagiellonka Warszawa
|
64
:
68
|
ŁKS KM Łódź
|
07.05.2010 15:00 | Hala OSiR, Opalenica |
Basket Team Opalenica
|
100
:
65
|
MKS Start Lublin
|
07.05.2010 18:00 | Hala OSiR, Opalenica |
MKS Start Lublin
|
42
:
73
|
UKS Jagiellonka Warszawa
|
08.05.2010 15:30 | Hala OSiR, Opalenica |
Basket Team Opalenica
|
87
:
63
|
ŁKS KM Łódź
|
08.05.2010 18:00 | Hala OSiR, Opalenica |
ŁKS KM Łódź
|
81
:
36
|
MKS Start Lublin
|
09.05.2010 10:30 | Hala OSiR, Opalenica |
Basket Team Opalenica
|
94
:
85
|
UKS Jagiellonka Warszawa
|
09.05.2010 13:00 | Hala OSiR, Opalenica |
Grupa III |
|
Gospodarz: ZKS Stal Stalowa Wola |
UKS 40 Radom
|
78
:
79
|
VBW GTK Gdynia
|
07.05.2010 15:30 | Hala ZS nr 3, Stalowa Wola |
ZKS Stal Stalowa Wola
|
93
:
56
|
MKS Skawa Wadowice
|
07.05.2010 17:30 | Hala ZS nr 3, Stalowa Wola |
MKS Skawa Wadowice
|
68
:
90
|
VBW GTK Gdynia
|
08.05.2010 15:30 | Hala ZS nr 3, Stalowa Wola |
ZKS Stal Stalowa Wola
|
59
:
58
|
UKS 40 Radom
|
08.05.2010 17:30 | Hala ZS nr 3, Stalowa Wola |
ZKS Stal Stalowa Wola
|
88
:
75
|
VBW GTK Gdynia
|
09.05.2010 09:00 | Hala ZS nr 3, Stalowa Wola |
UKS 40 Radom
|
84
:
75
|
MKS Skawa Wadowice
|
09.05.2010 11:00 | Hala ZS nr 3, Stalowa Wola |
Grupa VII |
|
Gospodarz: MKS Polonia Warszawa |
AZS Koszalin
|
79
:
83
|
SKM Zastal Zielona Góra
|
07.05.2010 16:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa |
MKS Polonia Warszawa
|
112
:
47
|
MTS Basket Kwidzyn
|
07.05.2010 18:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa |
MTS Basket Kwidzyn
|
81
:
94
|
AZS Koszalin
|
08.05.2010 10:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa |
MKS Polonia Warszawa
|
88
:
111
|
SKM Zastal Zielona Góra
|
08.05.2010 12:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa |
SKM Zastal Zielona Góra
|
86
:
71
|
MTS Basket Kwidzyn
|
09.05.2010 10:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa |
MKS Polonia Warszawa
|
84
:
65
|
AZS Koszalin
|
09.05.2010 12:00 | SCS Aktywna Warszawa Polonia, Warszawa |
Grupa VIII |
|
Gospodarz: GKS Korsarz Gdańsk |
BSK Kadet Biała Podlaska
|
67
:
107
|
MKK Pyra Poznań
|
07.05.2010 16:00 | Hala Gimnazjum, Gdańsk |
GKS Korsarz Gdańsk
|
97
:
90
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
07.05.2010 18:30 | Hala Gimnazjum, Gdańsk |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
85
:
75
|
BSK Kadet Biała Podlaska
|
08.05.2010 15:00 | Hala Gimnazjum, Gdańsk |
GKS Korsarz Gdańsk
|
61
:
69
|
MKK Pyra Poznań
|
08.05.2010 17:30 | Hala Gimnazjum, Gdańsk |
MKK Pyra Poznań
|
78
:
57
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
09.05.2010 10:00 | Hala Gimnazjum, Gdańsk |
GKS Korsarz Gdańsk
|
83
:
73
|
BSK Kadet Biała Podlaska
|
09.05.2010 12:30 | Hala Gimnazjum, Gdańsk |
Grupa I |
|
Gospodarz: WKK Wrocław |
UKS G26 Astoria Bydgoszcz
|
78
:
88
|
GTK Fluor - Britam Gliwice
|
07.05.2010 16:30 | Hala Gimnazjum Św. Anny, Siechnice |
WKK Wrocław
|
120
:
60
|
MKS MOS Słupca
|
07.05.2010 18:30 | Hala Gimnazjum Św. Anny, Siechnice |
MKS MOS Słupca
|
77
:
83
|
UKS G26 Astoria Bydgoszcz
|
08.05.2010 11:30 | Hala Gimnazjum Św. Anny, Siechnice |
WKK Wrocław
|
112
:
59
|
GTK Fluor - Britam Gliwice
|
08.05.2010 13:30 | Hala Gimnazjum Św. Anny, Siechnice |
GTK Fluor - Britam Gliwice
|
99
:
90
|
MKS MOS Słupca
|
09.05.2010 10:30 | Hala Gimnazjum Św. Anny, Siechnice |
WKK Wrocław
|
138
:
66
|
UKS G26 Astoria Bydgoszcz
|
09.05.2010 12:30 | Hala Gimnazjum Św. Anny, Siechnice |
Grupa VI |
|
Gospodarz: MKS Novum Bydgoszcz |
WKS Śląsk Wrocław
|
91
:
71
|
TS Wisła Kraków
|
07.05.2010 16:30 | Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi, Bydgoszcz |
MKS Novum Bydgoszcz
|
73
:
46
|
MKS Pruszków
|
07.05.2010 18:45 | Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi, Bydgoszcz |
WKS Śląsk Wrocław
|
73
:
64
|
MKS Pruszków
|
08.05.2010 12:30 | Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi, Bydgoszcz |
MKS Novum Bydgoszcz
|
81
:
73
|
TS Wisła Kraków
|
08.05.2010 14:45 | Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi, Bydgoszcz |
TS Wisła Kraków
|
80
:
79
|
MKS Pruszków
|
09.05.2010 10:00 | Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi, Bydgoszcz |
MKS Novum Bydgoszcz
|
63
:
69
|
WKS Śląsk Wrocław
|
09.05.2010 12:15 | Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi, Bydgoszcz |
Grupa IV |
|
Gospodarz: Unia Tarnów |
Unia Tarnów
|
95
:
64
|
JKKS Górnik Wałbrzych
|
07.05.2010 16:30 | Jaskółka TOSiR, Tarnów |
UKS C.Hartwig Katowice
|
86
:
107
|
STK Czarni Słupsk
|
07.05.2010 18:30 | Jaskółka TOSiR, Tarnów |
JKKS Górnik Wałbrzych
|
95
:
85
|
UKS C.Hartwig Katowice
|
08.05.2010 15:00 | Jaskółka TOSiR, Tarnów |
Unia Tarnów
|
67
:
98
|
STK Czarni Słupsk
|
08.05.2010 17:00 | Jaskółka TOSiR, Tarnów |
STK Czarni Słupsk
|
89
:
91
|
JKKS Górnik Wałbrzych
|
09.05.2010 09:00 | Jaskółka TOSiR, Tarnów |
Unia Tarnów
|
90
:
67
|
UKS C.Hartwig Katowice
|
09.05.2010 11:00 | Jaskółka TOSiR, Tarnów |