terminarz
Grupa I | Gospodarz: AK Trefl Sopot | |
Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków | 108 : 68 | Q80ils SKM Zastal Zielona Góra |
19.04.2024 15:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Enea Basket Poznań | 99 : 70 | AK Trefl Sopot |
19.04.2024 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Q80ils SKM Zastal Zielona Góra | 69 : 97 | AK Trefl Sopot |
20.04.2024 15:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków | 64 : 68 | Enea Basket Poznań |
20.04.2024 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Enea Basket Poznań | 94 : 52 | Q80ils SKM Zastal Zielona Góra |
21.04.2024 10:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
AK Trefl Sopot | 76 : 79 | Oknoplast Inter-bud SKKM Kraków |
21.04.2024 12:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot |
Grupa II | Gospodarz: Nawrot Śląsk Wrocław | |
Trefl 1LO Sopot | 89 : 55 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
19.04.2024 14:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
Nawrot Śląsk Wrocław | 78 : 69 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
19.04.2024 16:15 | Kosynierka, Wrocław | ||
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 82 : 103 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
20.04.2024 14:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
Trefl 1LO Sopot | 110 : 70 | Nawrot Śląsk Wrocław |
20.04.2024 16:15 | Kosynierka, Wrocław | ||
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 81 : 105 | Trefl 1LO Sopot |
21.04.2024 10:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
Nawrot Śląsk Wrocław | 71 : 72 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
21.04.2024 12:15 | Kosynierka, Wrocław |
Grupa III | Gospodarz: MUKS Niedźwiadki Przemyśl | |
WKK Wrocław | 113 : 70 | AK Komorów |
19.04.2024 16:00 | SP 14 w Przemyślu, Przemyśl | ||
MUKS Niedźwiadki Przemyśl | 84 : 65 | PGE Spójnia ZS 2 Stargard |
19.04.2024 18:30 | SP 14 w Przemyślu, Przemyśl | ||
AK Komorów | 89 : 87 | PGE Spójnia ZS 2 Stargard |
20.04.2024 16:00 | SP 14 w Przemyślu, Przemyśl | ||
WKK Wrocław | 84 : 58 | MUKS Niedźwiadki Przemyśl |
20.04.2024 18:30 | SP 14 w Przemyślu, Przemyśl | ||
PGE Spójnia ZS 2 Stargard | 74 : 87 | WKK Wrocław |
21.04.2024 10:00 | SP 14 w Przemyślu, Przemyśl | ||
MUKS Niedźwiadki Przemyśl | 79 : 93 | AK Komorów |
21.04.2024 12:30 | SP 14 w Przemyślu, Przemyśl |
Grupa IV | Gospodarz: Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. | |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 53 : 67 | GTK Gliwice |
19.04.2024 16:45 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Profbud Legia Warszawa | 94 : 75 | Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. |
19.04.2024 19:15 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Profbud Legia Warszawa | 92 : 68 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
20.04.2024 16:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. | 50 : 75 | GTK Gliwice |
20.04.2024 18:15 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
GTK Gliwice | 62 : 69 | Profbud Legia Warszawa |
21.04.2024 10:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 87 : 83 | Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. |
21.04.2024 13:15 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski |