Trzy kluby do ostatniej kolejki rywalizowały o pierwsze miejsce na koniec rundy zasadniczej w grupie B. Większość nagród indywidualnych trafiła jednak do zawodników spoza tych zespołów. MVP rundy zasadniczej został wybrany Patryk Gospodarek z Energa Basket Warszawa. Piąty raz w historii najlepszym trenerem został wybrany Przemysław Łuszczewski.
25
Wiktor Siemianiuk
Kolejarz Basket Radom
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Kolejarz Basket Radom | 32 | 735 | 1078:08 | 194 / 373 | 62 / 209 | 256 / 582 | 161 / 233 | 20 | 122 | 142 | 87 | 64 | 175 | 93 | 45 | 2 | 29 | 520 | -44 |
2023/2024 | HydroTruck Radom | 4 | 16 | 39:59 | 5 / 7 | 2 / 5 | 7 / 12 | 0 / 0 | 2 | 5 | 7 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 1 |
2022/2023 | Lublinianka Basketball Lublin | 22 | 369 | 701:09 | 113 / 227 | 27 / 121 | 140 / 348 | 62 / 95 | 7 | 53 | 60 | 53 | 31 | 73 | 62 | 34 | 3 | 19 | 216 | -319 |
2021/2022 | AZS Politechnika Gdańsk | 23 | 137 | 404:59 | 35 / 71 | 16 / 70 | 51 / 141 | 19 / 32 | 4 | 23 | 27 | 20 | 33 | 22 | 20 | 21 | 1 | 5 | 83 | -149 |
2021/2022 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 2 | 19 | 37:54 | 5 / 12 | 3 / 10 | 8 / 22 | 0 / 2 | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 11 | -25 |
2020/2021 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 6 | 132 | 163:57 | 23 / 40 | 19 / 52 | 42 / 92 | 29 / 39 | 1 | 19 | 20 | 14 | 6 | 29 | 10 | 10 | 0 | 4 | 106 | -1 |
2020/2021 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 5 | 14 | 78:47 | 4 / 6 | 1 / 4 | 5 / 10 | 3 / 5 | 2 | 5 | 7 | 3 | 3 | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 13 | -36 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 22 | 75:25 | 10 / 17 | 0 / 6 | 10 / 23 | 2 / 3 | 5 | 2 | 7 | 0 | 11 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 19 | 3 |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | 7 | 23 | 95:14 | 4 / 16 | 4 / 22 | 8 / 38 | 3 / 3 | 2 | 5 | 7 | 7 | 8 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | 7 | -49 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | 3 | 20 | 57:37 | 9 / 23 | 0 / 6 | 9 / 29 | 2 / 6 | 3 | 2 | 5 | 4 | 5 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 9 | 25 |
2016/2017 | UKS 7 Trefl Sopot | 6 | 20 | 80:54 | 4 / 16 | 2 / 15 | 6 / 31 | 6 / 12 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 7 | 9 | 2 | 0 | 3 | -12 | 18 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Pomorskie | 6 | 13 | 89:10 | 5 / 13 | 1 / 10 | 6 / 23 | 0 / 0 | 4 | 6 | 10 | 3 | 2 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 8 | 46 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Kolejarz Basket Radom | 32 | 23.0 | 33:41 | 52.0 | 29.7 | 44.0 | 69.1 | 0.60 | 3.80 | 4.40 | 2.7 | 2.00 | 5.50 | 2.9 | 1.40 | 0.10 | 0.90 | 16.3 | -1.4 |
2023/2024 | HydroTruck Radom | 4 | 4.0 | 09:59 | 71.4 | 40.0 | 58.3 | 0.0 | 0.50 | 1.30 | 1.80 | 1.0 | 1.30 | 0.50 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 5.5 | 0.3 |
2022/2023 | Lublinianka Basketball Lublin | 22 | 16.8 | 31:52 | 49.8 | 22.3 | 40.2 | 65.3 | 0.30 | 2.40 | 2.70 | 2.4 | 1.40 | 3.30 | 2.8 | 1.50 | 0.10 | 0.90 | 9.8 | -14.5 |
2021/2022 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 2 | 9.5 | 18:57 | 41.7 | 30.0 | 36.4 | 0.0 | 1.00 | 1.50 | 2.50 | 1.5 | 0.50 | 1.00 | 2.0 | 1.50 | 0.50 | 0.50 | 5.5 | -12.5 |
2021/2022 | AZS Politechnika Gdańsk | 23 | 6.0 | 17:36 | 49.3 | 22.9 | 36.2 | 59.4 | 0.20 | 1.00 | 1.20 | 0.9 | 1.40 | 1.00 | 0.9 | 0.90 | 0.00 | 0.20 | 3.6 | -6.5 |
2020/2021 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 6 | 22.0 | 27:19 | 57.5 | 36.5 | 45.7 | 74.4 | 0.20 | 3.20 | 3.30 | 2.3 | 1.00 | 4.80 | 1.7 | 1.70 | 0.00 | 0.70 | 17.7 | -0.2 |
2020/2021 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 5 | 2.8 | 15:45 | 66.7 | 25.0 | 50.0 | 60.0 | 0.40 | 1.00 | 1.40 | 0.6 | 0.60 | 0.40 | 1.2 | 0.40 | 0.00 | 0.20 | 2.6 | -7.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 4.4 | 15:05 | 58.8 | 0.0 | 43.5 | 66.7 | 1.00 | 0.40 | 1.40 | 0.0 | 2.20 | 0.60 | 0.2 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 3.8 | 0.6 |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | 7 | 3.3 | 13:36 | 25.0 | 18.2 | 21.1 | 100.0 | 0.30 | 0.70 | 1.00 | 1.0 | 1.10 | 0.10 | 0.4 | 0.40 | 0.00 | 0.60 | 1.0 | -7.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | 3 | 6.7 | 19:12 | 39.1 | 0.0 | 31.0 | 33.3 | 1.00 | 0.70 | 1.70 | 1.3 | 1.70 | 1.00 | 0.7 | 2.00 | 0.00 | 0.70 | 3.0 | 8.3 |
2016/2017 | UKS 7 Trefl Sopot | 6 | 3.3 | 13:29 | 25.0 | 13.3 | 19.4 | 50.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.7 | 0.20 | 1.20 | 1.5 | 0.30 | 0.00 | 0.50 | -2.0 | 3.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Pomorskie | 6 | 2.2 | 14:51 | 38.5 | 10.0 | 26.1 | 0.0 | 0.70 | 1.00 | 1.70 | 0.5 | 0.30 | 0.00 | 1.2 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.3 | 7.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kolejarz Basket Radom (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.04.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 83 : 74 P | 14 | 32:06 | 4/9 | 44.4 | 1/5 | 20.0 | 5/14 | 35.7 | 3/3 | 100.0 | 3 | 2 | 5 | 5 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 14 | -10 | |||||
27.03.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (d) | 77 : 98 P | 29 | 38:55 | 7/13 | 53.8 | 3/6 | 50.0 | 10/19 | 52.6 | 6/9 | 66.7 | 2 | 4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 | 19 | -22 | |||||
23.03.2024 | Isetia Białołęka Warszawa (d) | 80 : 92 P | 20 | 32:01 | 6/12 | 50.0 | 1/6 | 16.7 | 7/18 | 38.9 | 5/7 | 71.4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 6 | 6 | 1 | 1 | 0 | 9 | -16 | |||||
17.03.2024 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (w) | 83 : 62 P | 12 | 30:27 | 4/11 | 36.4 | 1/6 | 16.7 | 5/17 | 29.4 | 1/3 | 33.3 | 2 | 6 | 8 | 2 | 2 | 3 | 6 | 3 | 0 | 2 | 5 | -30 | |||||
10.03.2024 | Profbud Legia Warszawa (d) | 90 : 82 W | 22 | 34:15 | 7/11 | 63.6 | 2/9 | 22.2 | 9/20 | 45.0 | 2/3 | 66.7 | 0 | 4 | 4 | 7 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 | 2 | 22 | 13 | |||||
02.03.2024 | MKS Ochota Warszawa (w) | 87 : 91 W | 21 | 32:30 | 7/12 | 58.3 | 2/5 | 40.0 | 9/17 | 52.9 | 1/3 | 33.3 | 0 | 3 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 15 | -1 | |||||
28.02.2024 | Lublinianka KUL Basketball (w) | 80 : 82 W | 31 | 36:21 | 8/15 | 53.3 | 2/6 | 33.3 | 10/21 | 47.6 | 9/15 | 60.0 | 0 | 4 | 4 | 5 | 3 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 23 | 8 | |||||
25.02.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (d) | 71 : 88 P | 17 | 33:49 | 5/10 | 50.0 | 0/7 | 0.0 | 5/17 | 29.4 | 7/8 | 87.5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 9 | -21 | |||||
18.02.2024 | KS Legion Legionowo (w) | 73 : 76 W | 20 | 33:07 | 4/6 | 66.7 | 3/7 | 42.9 | 7/13 | 53.8 | 3/7 | 42.9 | 2 | 5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 17 | 9 | |||||
14.02.2024 | UKS Trójka Żyrardów (w) | 84 : 86 W | 30 | 35:11 | 8/9 | 88.9 | 2/8 | 25.0 | 10/17 | 58.8 | 8/11 | 72.7 | 2 | 8 | 10 | 1 | 3 | 8 | 1 | 5 | 0 | 0 | 35 | 5 | |||||
10.02.2024 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (w) | 61 : 86 W | 41 | 32:47 | 8/12 | 66.7 | 7/12 | 58.3 | 15/24 | 62.5 | 4/5 | 80.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 5 | 3 | 0 | 1 | 34 | 29 | |||||
07.02.2024 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (d) | 88 : 83 W | 21 | 35:27 | 8/15 | 53.3 | 0/6 | 0.0 | 8/21 | 38.1 | 5/6 | 83.3 | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 11 | 9 | |||||
28.01.2024 | Start Lublin (d) | 81 : 80 W | 22 | 36:34 | 5/12 | 41.7 | 2/9 | 22.2 | 7/21 | 33.3 | 6/6 | 100.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 12 | -5 | |||||
24.01.2024 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. (d) | 74 : 68 W | 18 | 30:09 | 3/7 | 42.9 | 1/2 | 50.0 | 4/9 | 44.4 | 9/12 | 75.0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 3 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 10 | |||||
21.01.2024 | Energa Basket Warszawa (d) | 52 : 89 P | 12 | 29:34 | 3/7 | 42.9 | 1/5 | 20.0 | 4/12 | 33.3 | 3/6 | 50.0 | 1 | 6 | 7 | 2 | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 | 10 | -39 | |||||
17.01.2024 | Speed sport Zec Byki Wołomin (w) | 79 : 90 W | 25 | 35:21 | 8/12 | 66.7 | 2/8 | 25.0 | 10/20 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 15 | 12 | |||||
06.01.2024 | Znicz Basket Pruszków (w) | 77 : 49 P | 13 | 29:25 | 2/11 | 18.2 | 1/3 | 33.3 | 3/14 | 21.4 | 6/11 | 54.5 | 1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | -32 | |||||
16.12.2023 | Isetia Białołęka Warszawa (w) | 71 : 82 W | 25 | 33:18 | 9/13 | 69.2 | 0/2 | 0.0 | 9/15 | 60.0 | 7/8 | 87.5 | 0 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 22 | 24 | |||||
10.12.2023 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (d) | 78 : 86 P | 22 | 35:34 | 5/12 | 41.7 | 2/7 | 28.6 | 7/19 | 36.8 | 6/6 | 100.0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 16 | -11 | |||||
02.12.2023 | Profbud Legia Warszawa (w) | 72 : 69 P | 23 | 36:47 | 5/12 | 41.7 | 2/9 | 22.2 | 7/21 | 33.3 | 7/9 | 77.8 | 1 | 4 | 5 | 5 | 1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 13 | 3 | |||||
29.11.2023 | UKS Trójka Żyrardów (d) | 85 : 84 W | 28 | 36:06 | 9/15 | 60.0 | 2/8 | 25.0 | 11/23 | 47.8 | 4/9 | 44.4 | 0 | 4 | 4 | 3 | 3 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 17 | 6 | |||||
25.11.2023 | MKS Ochota Warszawa (d) | 83 : 66 W | 20 | 29:34 | 3/8 | 37.5 | 1/4 | 25.0 | 4/12 | 33.3 | 11/14 | 78.6 | 0 | 6 | 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 15 | 12 | |||||
22.11.2023 | KS Legion Legionowo (d) | 87 : 93 P | 18 | 32:43 | 4/9 | 44.4 | 1/6 | 16.7 | 5/15 | 33.3 | 7/9 | 77.8 | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8 | -4 | |||||
18.11.2023 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 79 : 64 P | 14 | 33:08 | 3/15 | 20.0 | 2/7 | 28.6 | 5/22 | 22.7 | 2/7 | 28.6 | 1 | 7 | 8 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -8 | |||||
29.10.2023 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (d) | 120 : 109 W | 34 | 33:35 | 9/12 | 75.0 | 2/9 | 22.2 | 11/21 | 52.4 | 10/11 | 90.9 | 0 | 2 | 2 | 5 | 2 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 27 | 17 | |||||
21.10.2023 | Lublinianka KUL Basketball (d) | 77 : 78 P | 22 | 34:52 | 7/12 | 58.3 | 2/6 | 33.3 | 9/18 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 18 | 2 | |||||
18.10.2023 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (w) | 77 : 76 P | 33 | 36:06 | 8/14 | 57.1 | 5/8 | 62.5 | 13/22 | 59.1 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 29 | 1 | |||||
15.10.2023 | Start Lublin (w) | 58 : 68 W | 23 | 33:28 | 3/6 | 50.0 | 4/10 | 40.0 | 7/16 | 43.8 | 5/8 | 62.5 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 2 | 15 | 20 | |||||
07.10.2023 | Energa Basket Warszawa (w) | 102 : 75 P | 19 | 36:13 | 6/16 | 37.5 | 1/4 | 25.0 | 7/20 | 35.0 | 4/6 | 66.7 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7 | -23 | |||||
04.10.2023 | Speed sport Zec Byki Wołomin (d) | 98 : 76 W | 28 | 31:16 | 12/17 | 70.6 | 1/5 | 20.0 | 13/22 | 59.1 | 1/1 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 24 | 16 | |||||
01.10.2023 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. (w) | 81 : 75 P | 30 | 35:25 | 10/18 | 55.6 | 1/6 | 16.7 | 11/24 | 45.8 | 7/11 | 63.6 | 0 | 7 | 7 | 2 | 2 | 7 | 2 | 4 | 0 | 1 | 24 | -5 | |||||
24.09.2023 | Znicz Basket Pruszków (d) | 73 : 94 P | 28 | 32:04 | 4/10 | 40.0 | 5/8 | 62.5 | 9/18 | 50.0 | 5/7 | 71.4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19 | -13 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 38:55 | 27.03.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 77 : 98 | celny rzut za 2 | 12 | 04.10.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 98 : 76 | wykonywany rzut za 2 | 18 | 01.10.2023 | 2LM | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 81 : 75 | skuteczność za 2 | 88.9000 | 14.02.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 84 : 86 | celny rzut za 3 | 7 | 10.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 61 : 86 | wykonywany rzut za 3 | 12 | 10.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 61 : 86 | skuteczność za 3 | 62.5000 | 18.10.2023 | 2LM | Klub Sportowy Księżak Łowicz | 77 : 76 | celny rzut z gry | 15 | 10.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 61 : 86 | wykonywany rzut za gry | 24 | 10.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 61 : 86 | skuteczność z gry | 62.5000 | 10.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 61 : 86 | celny rzut wolny | 11 | 25.11.2023 | 2LM | MKS Ochota Warszawa | 83 : 66 | wykonywany rzut wolny | 15 | 28.02.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 80 : 82 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 03.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 83 : 74 | punkty | 41 | 10.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 61 : 86 | zbiórki w ataku | 3 | 03.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 83 : 74 | zbiórki w obronie | 8 | 14.02.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 84 : 86 | zbiórki | 10 | 14.02.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 84 : 86 | asysty | 7 | 10.03.2024 | 2LM | Profbud Legia Warszawa | 90 : 82 | faule | 4 | 10.03.2024 | 2LM | Profbud Legia Warszawa | 90 : 82 | faule wymuszone | 10 | 24.01.2024 | 2LM | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 74 : 68 | straty | 6 | 23.03.2024 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 80 : 92 | przechwyty | 5 | 14.02.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 84 : 86 | bloki | 1 | 23.03.2024 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 80 : 92 | bloki otrzymane | 3 | 06.01.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 77 : 49 | asysty/straty | 5.0000 | 28.02.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 80 : 82 | przechwyty/straty | 5.0000 | 14.02.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 84 : 86 | eval | 35 | 14.02.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 84 : 86 | +/- | 29 | 10.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 61 : 86 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2016/2017 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |