o 7. miejsce: Basket 25 ostatni

AZS PWSZ Gorzów Wlkp. zajął siódme miejsce w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Kobiet U18. Ekipa prowadzona przez Roberta Pieczyraka pokonała Basket 25 Bydgoszcz 64:48.

Już pierwsza kwarta spotkania o 7. miejsce rozwiała jakiekolwiek wątpliwości co do tego komu się ono należy. AZS PWSZ Gorzów Wlkp. po 10 minutach gry prowadził 23:8, by w drugiej kwarcie jeszcze je powiększyć.

Po przerwie Basket 25 odrobił część strat wygrywając trzecią kwartę 19:6, ale ostatnia odsłona ponownie należała do zawodniczek z Gorzowa, które ostatecznie wygrały 64:48.

O zwycięstwie zespołu Roberta Pieczyraka zadecydowała równa postawa czołowych zawodniczek, dzisiaj aż pięć gorzowianek zdobyło 10 lub więcej punktów. W zespole Basketu tylko dwie zawodniczki zakończyły spotkanie z dwucyfrowym dorobkiem punktowym.