Biuro

 

Olga Kijewska - 
Sekretarz Generalny PZKosz

 

WYDZIAŁ SZKOLENIA

Kazimierz Mikołajec k.mikolajec [at] pzkosz.pl
Dyrektor Wydziału Sportowego Biura PZKosz

Ryszard Pietruszak r.pietruszak [at] pzkosz.pl
Koordynator Szkolenia PZKosz w pionie męskim

Roman Skrzecz r.skrzecz [at] pzkosz.pl
Koordynator Szkolenia PZKosz w pionie żeńskim

Bartosz Słomiński b.slominski [at] pzkosz.pl
Koordynator Programów GOSSM i SMOK, programy upowszechniania koszykówki

Maciej Szelągowski m.szelagowski [at] pzkosz.pl
Administrator programów (pion męski) SMOK/GOSSM

Karol Gryko k.gryko [at] pzkosz.pl
Administrator programów (pion żeński) SMOK/GOSSM

Arkadiusz Korek a.korek [at] pzkosz.pl
Koordynator kształcenia trenerów

Maciej Krupiński m.krupinski [at] pzkosz.pl
Kierownik Kadr Seniorskich/Koordynator zamówień sprzętu

Marek Popiołek m.popiolek [at] pzkosz.pl
Menadżer Kadry Seniorów

Mirosław Nosowicz m.nosowicz [at] pzkosz.pl
Koordynator Medyczny

 

WYDZIAŁ ROZGRYWEK

Adam Romański rozgrywki [at] pzkosz.pl
Dyrektor Wydziału Rozgrywek
Logistyka rozgrywek PPM, PPZKoszM, PPZKoszK

Wojciech Robiński w.robinski [at] pzkosz.pl
Zastępca Dyrektora Wydziału Rozgrywek
sprawy prawne i dyscyplinarne, licencje agentów

Piotr Hajduk rozgrywki [at] pzkosz.pl
Logistyka rozgrywek BLK, PPK, 2LM (gr. C i D), młodzieżowe żeńskie, 2LK oraz transfery międzynarodowe

Katarzyna Miłobędzka rozgrywki [at] pzkosz.pl
Logistyka rozgrywek 1LK, 1LM

Ilona Kamińska rozgrywki [at] pzkosz.pl
Logistyka rozgrywek 2LM (gr. A i B), młodzieżowe męskie, 3LM, OOM

 

WYDZIAŁ MARKETINGU I PR

Dariusz Pućka d.pucka [at] pzkosz.pl
Dyrektor Marketingu

Wioleta Spychalska w.spychalska [at] pzkosz.pl
Specjalista ds. marketingu

Adam Wall a.wall [at] pzkosz.pl
Redaktor naczelny strony www.pzkosz.pl

 

BASKET LIGA KOBIET

Pandora Wesołowska p.wesolowska [at] pzkosz.pl
Menadżer Generalny

Wojciech Kłos w.klos [at] pzkosz.pl
Redaktor naczelny strony www.basketligakobiet.pl

 

KOSZYKÓWKA NA WÓZKACH

Robert Żołnierowicz wozki [at] pzkosz.pl
Pełnomocnik Zarządu ds. koszykówki na wózkach

Wojciech Makowski wozki [at] pzkosz.pl
Kierownik Kadr

 

WYDZIAŁ FINANSOWY

Bożenna Banasiewicz b.banasiewicz [at] pzkosz.pl
Główna Księgowa

Anna Ptasznik a.ptasznik [at] pzkosz.pl
Specjalista ds. rozliczeń

Joanna Zarzycka j.zarzycka [at] pzkosz.pl
Specjalista ds. rozliczeń

 

DZIAŁ ORGANIZACJI

Przemysław Żółtowski p.zoltowski [at] pzkosz.pl
Menadżer ds. organizacji imprez

Anna Wolanin a.wolanin [at] pzkosz.pl
Dział zagraniczny

 

BIURO

Nel Schada n.schada [at] pzkosz.pl
Asystentka biura PZKosz

Barbara Milewska b.milewska [at] pzkosz.pl
Asystentka Zarządu