Grupa A: Pewna wygrana MKS Sirmax Kutno

Zwycięstwo w drugim piątkowym meczu grupy A również było praktycznie rozstrzygnięte po pierwszych dwudziestu minutach. Podopieczne Adama Pawłowskiego obie kwarty wygrywały różnicą ośmiu punktów i zbudowaną przewagę udanie broniły w kolejnych częściach spotkania wygrywając 74:59.

Choć zawodniczki MUKSu Unii Basket Ostrołęka miały znaczną przewagę fizyczną nad zespołem z Kutna i wygrały rywalizacje pod tablicami, to wywalczonych piłek nie potrafiły zamienić na punkty. Zawodniczki Macieja Kruszewskiego były  bardzo nieskuteczne. Na sześćdziesiąt sześć oddanych rzutów za dwa punkty trafiły tylko dwadzieścia dwa razy.
Niby zespół przeciwny też dzisiaj nie grzeszył celnością, ale mimo wszystko zawodniczki Sirmax Kutno rzucały o siedem procent celniej, a to przełożyło się na piętnastopunktową wygraną.