Grupa III: KKS Olsztyn wygrywa w spotkaniu bez historii

Już pierwsza kwarta spotkania KKS Olsztyn - Unia Basket Ostrołęka ustawiła spotkanie, gospodynie wygrały pierwsze 10. minut 26:9. Podopieczne Alicji i Tomasza Sztąberskich całe spotkanie wygrały wysoko i pewnie 86:43.

Spotkanie od samego początku układało się po myśli miejscowych koszykarek, które już w 7 minucie prowadziły 17:6. Po 20 minutach gry na tablicy wyników było 46:17. Ekipa KKS zdecydowanie zdominowała walkę na tablicach prowadząc 25:13, a drużyna z Ostrołęki miała duże problemy ze skutecznością trafiając w pierwszej połowie zaledwie 6 z 29 prób z gry i popełniając do tego aż 18 strat.

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że aż 11 koszykarek zespołu KKS Olsztyn zanotowało na swoim koncie zdobycze punktowe. W zespole trenera Macieja Kruszewskiego jedynie Justyna Kwiatkowska próbowała dotrzymać kroku rywalkom notując 17 oczek i 5 zbiórek.