ME U16 Mężczyzn: Polska w dywizji A!!!

Reprezentacja Polski do lat 16 awansowała do dywizji A. W decydującym spotkaniu podopieczni Roberta Jakubiaka pokonali minimalnie Szwecję 69:67. Jutro w finałowym spotkaniu zmierzymy się z Węgrami i będzie to okazja do rewanżu za porażkę w rundzie klasyfikacyjnej. Początek spotkania finałowego o 21.00.
Polska bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie, prowadząc po 10 minutach 29:15. Do przerwy nasza kadra utrzymała wysokie prowadzenie 41:26. Jednak przegrana trzecia odsłona 11:19 doprowadziła do newrwowej końcówki spotkania. Na półtorej minuty przed końcem meczu Szwedzi zbliżyli się na 2 oczka, ale trafienia Jacka Waszaka i Wojciecha Frasa zapewniły naszej kadrze wygraną.
W reprezentacji Polski aż pięciu zawodników zdobyło 10 lub więcej punktów, dodatkowo pod koszami królował Wojciech Fras, który zaliczył aż 13 zbiórek.
Jutro w finale zagramy z Węgrami, początek spotkania o godzinie 21.00. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania na oficjlanej stronie imprezy