ME U16 Mężczyzn: Trzecia wygrana Polaków

Reprezentacja Polski chłopców do lat 16 odniosła trzecie zwycięstwo w rozgrywanych w Macedonii Mistrzostwach Europy. W trzecim meczu nasza kadra odniosła trzecie zwycięstwo pokonując Słowację 102:83.
Aż trzech zawodników naszego zespołu zdobyło dzisiaj ponad 20 punktów - Bartosz Zając (24) oraz Jacek Waszak i Sebastian Szymański po 23.
Do przerwy spotkanie było bardzo wyrównane, nasza reprezentacja prowadziła po 20 minutach różnicą zaledwie 2 punktów (42:40). Po 30 minutach podopieczni Roberta Jakubiaka odskoczyli na 8 oczek (75:67), a w czwartej odsłonie jeszcze powiększyli przewagę wygrywając ostatecznie 102:83.
Jutro o godzinie 20.45 nasza reprezentacja zmierzy się z gospodarzami imprezy - Macedonią. Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi oficjalna strona imprezy