ME U18 Mężczyzn: Polska przegrywa z Ukrainą i pozostaje w dywizji B

Reprezentacja Polski przegrała w półfinale Mistrzostw Europy Mężczyzn do lat 18 dywizji B z Ukrainą 56:77, tym samym biało - czerwoni pozostają w dywizji B. Pomimo dobrego początku spotkania nasza drużyna nie potrafiła spotkania rozstrzygnąć na swoją korzyść, decydujący okazał się początek drugiej kwarty przegrany 0:16.
Na początku spotkania stroną przeważającą byli Polacy, którzy prowadzili nawet 16:5 i wygrali pierwszą odsłonę 25:16. Początek drugiej odsłony podopieczni Ryszarda Szczechowiaka przegrali 0:16 i w 16 minucie przegrywali już 25:32. Do końca spotkania Ukraina nie pozwoliła naszym zawodnikom na zmianę korzystnego rezultatu.
W naszym zespole wyróżnili się dzisiaj Piotr Pamuła i Adam Waczyński, którzy zdobyli po 12 oczek, w zespole Ukrainy aż 4 zawodników zanotowało na swoim koncie dwucyfrową zdobycz punktową.
Jutro nasza kadra zagra o 3 miejsce w dywizji B, naszym rywalem będzie Czarnogóra, początek spotkania o godzinie 16.45 czasu lokalnego. Zapraszamy do śledzenia spotkania na oficjalnej stronie imprezy