MP U-18: W Radomiu dogrywają ćwierćfinały

W dniach 3-5 kwietnia swoje spotkania rozgrywa VI grupa ćwierćfinałowa, która występuje w specjalnym terminie ze względu na uczestnictwo Trefla Sopot w europejskich rozgrywkach. Pierwszego dnia rywalizacji w Radomiu byliśmy świadkami zdecydowanych zwycięstw gospodarzy.

Koszykarze Trefla Sopot przesądzili o losach meczu już w pierwszej połowie, którą wygrali aż 41:18! W tym fragmencie gry bezbłędy był Daniel Szymkiewicz. Reprezentacyjny rozgrywający w ciągu pierwszych minut rzucił aż 20 punktów, a spotkanie zakończył z dorobkiem 32 "oczek" w zaledwie 19 minut.

• Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
  • 03.04.2012 17:00

Trefl Sopot

115 : 63

MKK-MDK Kielce

Również gospodarze pokazali swoją klasę. Zawodnicy Rosy Radom w drugim spotkaniu gładko, bo aż 128:49 pokonali UKS Olimp Kętrzyn. Najlepiej na parkiecie wśród zwycięzców zaprezentowali się bezapelacyjnie uczniowie SMS PZKosz Cetniewo: Jakub Garbacz z dorobkiem 27 punktów był najlepszym strzelcem meczu, zaś Mikołaj Witliński dorzucił 23, a Kacper Radwański 17 "oczek".

• 03.04.2012 19:15