Reprezentacja 3x3 U17 Mężczyzn

Skład kadry:

1. Ashaolu Joshua 2005 WKK Wrocław
2. Baganc Iwo 2006 BIOFARM Poznań
3. Długiewicz Kamil 2005 BIOFARM Poznań
4. Kankowski Karol 2005 ŚLĄSK Wrocław
5. Kluj Jonasz 2005 GROMY Nowy Tomyśl
6. Kołpak Szymon 2005 ARGED BM STAL Ostrów Wlkp.
7. Kowalczyk Mikołaj 2005 WKK Wrocław
8. Kowalski Patryk 2005 TREFL Sopot
9. Krysiewicz Karol 2005 ŚLĄSK Wrocław
10. Łodyga Jakub 2005 GROMY Nowy Tomyśl
11. Mroczkowski Brajan 2005 TREFL Sopot
12. Nagel Maciej 2005 TREFL Sopot
13. Najder Aleks 2005 BIOFARM Poznań
14. Najman Paweł 2005 SUDETY Jelenia Góra
15. Nowicki Jan 2005 BIOFARM Poznań
16. Nowicki Szymon 2005 AKADEMIA KOSZYKÓWKI Gdynia
17. Orłowski Mateusz 2006 KORONA Kraków
18. Osiński Jakub 2005 HUTNIK KOSZYKÓWKA Warszawa
19. Perczak Bartosz 2006 WKK Wrocław
20. Piętowski Jakub 2005 ŚLĄSK Wrocław
21. Pluta Jan 2005 CZARNI Słupsk
22. Rozpędowski Krzysztof 2005 ARGED BM STAL Ostrów Wlkp.
23. Soiński Franciszek 2006 ŚLĄSK Wrocław
24. Soszyński Szymon 2005 HUTNIK KOSZYKÓWKA Warszawa
25. Sowiński Paweł 2005 TWARDE PIERNIK Toruń
26. Szpakowski Rafał 2005 ZASTAL Zielona Góra
27. Szumert Jakub 2005 HUTNIK KOSZYKÓWKA Warszawa
28. Śmiglak Jan 2005 ŚLĄSK Wrocław
29. Walczak Aleksy 2005 WKK Wrocław
30. Waniak Antoni 2005 ARGED BM STAL Ostrów Wlkp.
31. Zapart Jakub 2005 ŁKS KM Łódź
32. Zenner Patryk 2005 NYSA Kłodzko
33. Jakub Gawlas 2006 ŁKS Łódź
34. Mateusz Grochowski 2005 START Lublin
35. Bartosz Habiera 2005 UKS Komorów
36. Kacper Jaworski 2005 ŚLĄSK Wrocław
37. Maksymilian Karwik 2005 WKK Wrocław
38. Szymon Kirwiel 2005 START Lublin
39. Michał Krupa 2005 ŻAK Koszalin
40. Filip Maciejewski 2005 GTK Gliwice
41. Jakub Mycko 2006 ŁKS Łódź
42. Jacek Rutecki 2006 ARGED BM STAL Ostrów Wlkp.
43. Oskar Szydlik 2005 GROMY Nowy Tomyśl
44. Miłosz Toczek 2005 TREFL Sopot
45. Michał Turewicz 2006 START Lublin
46. Michał Ziółkowski 2006 TWARDE PIERNIK Toruń

 

Sztab szkoleniowy:

1. Adrian Mroczek–Truskowski – Trener Główny
2. Arkadiusz Kobus – Trener Asystent
3. Łukasz Piwkowski – Trener Przygotowania Motorycznego
4. Kajetan Ludwisiak – Fizjoterapeutka
5. Dominika Dyrda – Fizjoterapeuta

 

Akcje szkoleniowe kadry w 2022 roku:

04-08.08.2022 eliminacje Mistrzostw Europy - Szolnok, Węgry
01-05.09.2022 Mistrzostwa Europy - Ateny, Grecja

Realizowane akcje szkoleniowe znajdą Państwo TUTAJ