Reprezentacja 3x3 U23 mężczyzn

Skład kadry:
1. Czapla Maksymilian (Rosa Radom)
2. Dąbek Sebastian (KS Księżak Łowicz)
3. Frąckiewicz Łukasz (Enea Astoria Bydgoszcz)
4. Gołębiowski Daniel (Polpharma Starogard Gdański)
5. Izrailewski Bogdan (Fundacja Nasza Warszawa)
6. Jankowski Bartosz (Polpharma Starogard Gdański)
7. Jankowski Patryk (Fundacja Nasza Warszawa)
8. Kapuściński Marcel (AZS UJK Kielce)
9. Kiwilsza Szymon (Legia Warszawa)
10. Kroczak Michał (WKK Wrocław)
11. Lewiński Łukasz (Politechnika Gdańska)
12. Marchlewski Stefan (Politechnika Gdańska)
13. Nowakowski Karol (Rosa Radom)
14. Piszczatowski Patryk (Politechnika Gdańska)
15. Samsonowicz Michał (Biofarm Basket Poznań)
16. Sitnik Michał (WKK Wrocław)
17. Skiba Adam (Politechnika Gdańska)
18. Smarzy (Mikołaj MKS Sokół Międzychód)
19. Waniewski (Kamil AZS UMSC Lublin)
20. Wilk Patryk (Weegree AZS Politechnika Opolska)
21. Wiszomirski Marcin (Pitt-Johnstown Mountain Cats)
22. Żuk Bartłomiej (Rosa Radom)

 

Sztab szkoleniowy:
Rozwadowski Kazimierz – trener główny
Renkiel Piotr – asystent trenera
Malczyk Marcin – asystent trenera
Hlebowicki Michał – asystent trenera
Kobus Arkadiusz – asystent trenera
Wysocki Michał – fizjoterapeuta
Kolak Patryk - fizjoterapeuta

 

Plan przygotowań*:
1. Konsultacja medyczna, COMS Warszawa, 11.06.2019 r.
2. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 2-4.07.2019 r.
3. Mistrzostwa Polski 3x3, Gdańsk, 5-7.07.2019 r.
4. Zawody zagraniczne, Ventspils, Łotwa, 12-14.07.2019 r.
5. Zawody zagraniczne, Abja-Paluja, Estonia, 19-21.07.2019 r.
6. Zawody zagraniczne, Cesis, Łotwa, 21-22.07.2019 r.
7. Zawody międzynarodowe, Warszawa, 27-28.07.2019 r.
8. Zawody zagraniczne 3x3 U23 Nations League, Lwów, Ukraina, 25-29.07.2019 r.
9. Zawody zagraniczne 3x3 U23 Nations League, Szolnok, Węgry, 1-5.08.2019 r.
10. Zawody zagraniczne, Aluksne, Łotwa, 2-3.08.2019 r.
11. Zawody zagraniczne, Rezekne, Łotwa, 4-5.08.2019 r.
12. Zawody krajowe, Przaśnik, 9-10.08.2019 r.
13. Zawody krajowe, Radom, 11.08.2019 r.
14. Zawody zagraniczne, Constanta, Rumunia, 16-19.08.2019 r.
15. Zawody krajowe, Kalisz, 16-17.08.2019 r.
16. Zawody zagraniczne, Lausanne, Szwajcaria, 22-25.08.2019 r.
17. Zawody zagraniczne, Debreczyn, Węgry, 22-25.08.2019 r.
18. Zawody krajowe, Bydgoszcz, 23-25.08.2019 r.
19. Zawody zagraniczne, Teslic, Bośnia i Hercegowina, 23-25.08.2019 r.
20. Konsultacja szkoleniowa, Pruszków, 25-27.08.2019 r.
21. Zawody zagraniczne 3x3 U23 Nations League, Debreczyn, Węgry, 28-31.08.2019 r.
22. Zawody zagraniczne, Tabor, Czechy, 30.08-01.09.2019 r.
23. Zawody zagraniczne, Nyiregyhaza, Węgry, 07-09.09.2019 r.
24. Konsultacja szkoleniowa, Pruszków, 10-11.09.2019 r.
25. Zawody zagraniczne 3x3 U23 Nations League (finał), Budapeszt, Węgry, 12-16.09.2019 r.

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych