Kadra U20 ogrywa Turcję po raz drugi

Żeńska kadra do lat 20 po raz drugi pokonała Turcję. W trzecim spotkaniu podopieczne Iwony Jabłońskiej i Dariusza Raczyńskiego wygrały 64:48. Polki wracają do kraju z bilansem 2:1.
Tym razem kluczem do zwycięstwa była bardzo dobra postawa biało - czerwonych w pierwszej kwarcie spotkania wygranej 24:10. W kolejnych minutach Polki grały agresywnie w obronie zmuszając rywalki do błędów. Do przerwy nasza kadra prowadziła różnicą 15 punktów (37:22). Na początku drugiej połowy prowadzenie Polek wzrosło do 23 oczek.
Pomimo słabszych warunków fizycznych cieszy zwycięstwo w walce na tablicach (48:37).
Turcja - Polska 48:64 (10:24, 12:13, 14:19, 12:8)
Polska: Ziętara 18, Idziorek 11, Misiuk 11, Markiewicz 7, Kuras 6, Jasnowska 5, Mistygacz Dorota 4, Śnieżek 2, Morawiec 0, Cebulska 0, Mistygacz Marta 0, Marciniak 0.