Kadra U20 przegrywa z Hiszpanią

Reprezentacja Polski Kobiet do lat 20 przegrała pierwsze spotkanie podczas turnieju w Ferrol w Hiszpanii z gospodyniami imprezy 56:60. Jutro o 19.30 biało - czerwone zagrają z Turcją.
Spotkanie było bardzo wyrównane, zespoły aż 12 razy zmieniały się na prowadzeniu, a 7 razy na tablicy wyników był remis. O porażce polskiego zespołu zadecydowało w zasadzie 90 sekund. Pod koniec pierwszej połowy Hiszpania w 30 sekund przy remisie zdobyła 6 punktów z rzędu wychodząc na prowadzenie 31:25 po pierwszej połowie. Następnie pod koniec spotkania w ostatniej minucie Hiszpanki pod rząd zebrały 4 piłki w ataku uniemożliwiając naszym zawodniczkom odwrócenie losów spotkania.
Polki zagrały dzisiaj bez Małgorzaty Misiuk, która leczy stłuczenie mięśnia czworogłowego, występ silnej skrzydłowej reprezentacji Polski w czwartkowym spotkaniu z Turcją stoi pod znakiem zapytania.
Hiszpania - Polska 60:56 (15:15, 16:10, 12:17, 17:14)
Polska: Ziętara 14, Markiewicz 10, Idziorek 9, Śnieżek 6, Marciniak 5, Szczepanik 4, Cebulska 3, Mistygacz D. 3, Kuras 2, Mistygacz M. 0, Trzeciak 0, Misiuk nie grała.