ME U18 Mężczyzn: Porażka ze Szwecją

Pierwszej porażki doznała reprezentacja Polski mężczyzn do lat 18 podczas Mistrzostw Europy Dywizji B w Sarajewie podopieczni Roberta Jakubiaka ulegli Szwecji 69:81. Do rywalizacji w drugim etapie nasza drużyna przystępuje z jedną porażką.
statystyki meczu
O porażce ze Szwecją zadecydowały dwie słabsze kwarty przegrane przez nasz zespół 14:30 i 12:21. Naszą drużynę pogrążył zdobywca 21 punktów o swojsko brzmiącym nazwisku Christoper Czerapowicz.
Wtorek jest dniem przerwy w turnieju, a od środy zespoły przystąpią do drugiego etapu rywalizacji. Polska będzie w nim miała zaliczoną porażkę z drużyną Szwecji, a zmierzymy się z gospodarzem imprezy Bośnią i Hercegowiną i Estonią. Tylko dwie najlepsze drużyny z grupy awansują do półfinału i bezpośredniej walki o awans do dywizji A.