Kadra U18 pokonuje Turcję na ME w Serbii

Po dniu przerwy reprezentacja Polski kobiet do lat 18 wygrała z Turcją 59:50 (16:22, 16:9, 17:13, 10:6). Do wygranej naszą drużynę tym razem poprowadził tercet Skobel - Kaczmarczyk - Antczak. Jutro o godzinie 20.30 nasza kadra gra z Ukrainą.
zobacz statystyki z meczu

Pierwsza kwarta nie toczyła się po myśli naszych dziewcząt, Turczynki po 10 minutach prowadziły 22:16. W drugiej kwarcie nasze zawodniczki wzięły się ostro do pracy i po drugiej kwarcie Polska już prowadziła 32:31. Trzecia odsłona była bardzo wyrównana, gra cały czas toczyła się wokół remisu, pod koniec tej odsłony uaktywniła się Paulina Antczak, która wyprowadziła nasz zespół na 5 punktowe prowadzenie (49:44). W ostatniej kwarcie Turczynki bardzo ambitnie walczyły o zmianę niekorzystnego wyniku jednak dobra postawa naszego zespołu pozwoliła utrzymać bezpieczną przewagę do końca meczu.
Jutro o godzinie 20.30 nasza kadra zagra z reprezentacją Ukrainy. Zapraszamy do śledzenie spotkań naszej kadry na żywo na oficjalnej stronie ME U18 kobiet