1 LK, gr. B: CCC II za słabe na Rzeszów

Nie było niespodzianki w starciu rezerw CCC Polkowice z walczącym o awans do Ford Germaz Ekstraklasy AZS OPTeam RES-DROP Rzeszów. Miejscowe przegrały to spotkanie 42:77, a najskuteczniejszą zawodniczką meczu była Katarzyna Furdak (25 pkt i 8 przechwytów).

Akademiczki pogrążyły rywalki w drugiej połowie, każdą z kwart wygrywając różnicą przynajmniej piętnastu punktów. Wcześniej mecz był wyrównany.

Zaledwie 21 punktów w 30 minut meczu zdobył BasketPro Jelenia Góra na skutek czego mógł zapomnieć o dwóch punktach w Pabianicach. Language School wygrał te zawody zdecydowanie i przekonywująco, a z jedenastu zawodniczek zgłoszonych do protokołu meczowego najkrócej, bo 11,5 minuty, przebywała Kalina Pietrzak. Jeleniogórzanki zakończyły zawody z ujemnym wskaźnikiem Evaluation (-10). Powody do zadowolenia miała tylko Żaneta Szczęśniak (13 pkt i 10 zbiórek).