Grupa B: Szpital w Czarnych, Polonia w czwórce

Polonia Warszawa wysoko pokonała Czarnych PGK Słupsk 91:58 i awansowała do czołowej czwórki turnieju. Na usprawiedliwienie zespołu Roberta Jakubiaka trzeba dodać, że Czarni czwartkową noc spędzili w szpitalu z powodu zatrucia pokarmowego ośmiu zawdoników, do ostatniej chwili występ zespołu ze Słupska stał pod dużym znakiem zapytania. Ostatecznie Czarni zagrali i do przerwy remisowali z Polonią.

Zobacz statystyki meczu

Zawodnicy Czarnych Słupsk sporą część nocy spędzili w szpitalu i występ drużyny Roberta Jakubiaka stał pod dużym znakiem zapytania. Ostatecznie czarni zagrali i po 20 minutach gruy nawet remisowali z Polonią Warszawa 45:45.

W drugiej połowie jednak uwidoczniło się zmęczenie słupszczan, którzy nie byli w stanie przeciwstawić się zdrowym koszykarzom Polonii. Czarni przegrali drugą połowę 13:46 i całe spotkania 58:91. Awans do cziołowej czwórki imprezy wywalczyła Polonia Warszawa, która w jutrzejszym półfinale zagra z Polonią 2011 Warszawa.