Po 4. dniu: Wilki Morskie i Polonia 2011 w finale!

Wilki Morskie Szczecin zrewanżowały sie TKM Włocławek za porażkę w turnieju półfinałowym. Podopieczni Marka Żukowskiego wygrali 64:52. Polonia 2011 dzięki piorunującemu początkowi pokonała MKS Polonię Warszawa 66:58 i po raz trzeci z rzędu awansowała do finału. Spójnia Stargard Szczeciński pokonała Czarnych PGK Słupsk 59:53 w spotkaniu o 5. miejsce, a Znicz Jarosław wygrał ze Śląskiem Wrocław 78:72 w meczu o 7. lokatę.

półfinał: TKM Włocławek - STK Wilki Morskie Szczecin 52:64

Wilki Morskie Szczecin zrewanżowały się TKM Włocławek za porażkę w turnieju półfinałowym. Koszykarze ze Szczecina wygrali 64:52 i zagraja w finale Mistrzostw Polski Mężczyzn U20. Ekipę ze Szczecina do wygranej poprowadził duet Bojko - Gielo, który zdobył 39 punktów i zaliczył 19 zbiórek. W TKM byłszczał jedynie Kamil Sadowski zdobywca 25 punktów (4/7 za 2 i 5/11 za 3). Więcej o meczu

półfinał: MKS Polonia Warszawa - Polonia 2011 Warszawa 58:66

Koszykarze Polonii 2011 awansowali do finału Mistrzostw Polski Mężczyzn U20. W półfinałowym, derbowym pojedynku podopieczni Michała Spychały pokonali MKS Polonię Warszawa 66:58. Więcej o meczu

o 5. miejsce: STK Czarni PGK Słupsk - Spójnia Stargard Szczeciński 53:59

Dużo emocji było w spotkaniu o piąte miejsce Mistrzostw Polski Mężczyzn U20. Przez ponad 30. minut oba zespoły toczyły wyrównaną walkę, o zwycięstwie podopiecznych Ireneusza Purwinieckiego zadecydowała ostatnia kwarta 25:19. Więcej o meczu

o 7. miejsce:  MKS Znicz Jarosław - WKS Śląsk Wrocław 78:72

Dariusz Wyka poprowadził Znicz Jarosław do zwycięstwa nad Śląskiem Wrocław 78:72 w spotkaniu o 7. miejsce Mistrzostw Polski Mężczyzn U20. O porażce zespołu Łukasza Grudniewskiego zadecydowała słabsza druga połowa przegrana 31:42. Więcej o meczu