Grupa I: Warszawa i Gdynia zwycięskie

W pierwszym dniu gdyńskiego ćwierćfinału Stal Grudziądz tylko w czwartej kwarcie postawiła mocniejsze warunki koszykarkom z Warszawy. W drugim meczu gospodynie rozgromiły zespół JKKS Jatrzebie Zdrój 111:32. Po pierwszych meczach wszystko wskazuje na to, że do kolejnego etapu awansują koszykarki z Gdyni i Warszawy.

KS Stal Grudziądz - SKS 12 Warszawa 63:73 (11:18, 12:16, 16:22, 24:17)

Stal Grudziądz przez trzy kwarty przegrywała z SKS 12 Warszawa, po 30 minutach gry było 56:39 dla zespołu trenera Macieja Gordona. OPstatnią kwartę zawodniczki z Grudziądza wygrały 24:17, ale to bylo za mało aby pokonać ekipę z Warszawy. SKS 12 wygrał i potwierdził, że obok VBW GTK Jest głównym kandydatem do awansu z gdyńskiego turnieju.

VBW GTK Gdynia - JKKS Jastrzębie Zdrój 111:32 (31:4, 18:12, 29:4, 33:12)

Spotkanie można określić typowym meczem bez historii. Już po kilku minutach zawodniczki Karoliny Wieczorek prowadziły 15:4, a pierwszą kwartę wygrały 31:4. Po 20 minutach gry na tablicy wyników było 49:16 dla gdynianek. Druga połowa nie odmieniła losów tego jednostronnego pojedynku. VBW GTK odniosło pewne i przekonywujące zwycięstwo 111:32. Wśród wygranych Patrycja Bolda zaliczyła 21 punktów, a Kinga Bandyk dodała 16 oczek i 17 zbiórek.