Grupa III: MUKS w półfinale

Kolejne bardzo pewne zwycięstwo zanotowały koszykarki MUKS-u Poznań. Tym razem drużyna ze stolicy Wielkopolski nie dała najmniejszych szans UKS-owi Lotnik Wierzawice. W drugim meczu grupy III drugiej porażki doznał UKS Zielina Jurków.

UKS Zielina Jurków - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 45:62 (11:20, 3:14, 18:12, 13:16)

Koszykarki z niewielkiego Jurkowa (woj. Małopolskie) walczyły, ale większych szans z bardziej doświadczonym MKS-em MOS Karkonosze Jelenia Góra nie miały. Do przerwy jeleniogórzanki prowadziły różnicą dwudziestu punktów (14:34), lecz w drugiej połowie musiały uznać wyższość rywalek. Trzecią i czwartą kwartę podopieczne Dawida Musiała wygrały bowiem trzema punktami (31:28). Losów rywalizacji nie był jednak w stanie odmienić.

MUKS Poznań - UKS Lotnik Wierzawice 94:29 (26:3, 15:6, 25:8, 28:12)

MUKS Poznań jako pierwszy zespół grający w grupie III znalazł się w ćwierćfinale. Dzień wcześniej miejscowe nie dały szans UKS-owi Zielina Jurków, w sobotę pewnie ograły UKS Lotnik Wierzawice. MUKS wygrał wszystkie cztery kwarty, do przerwy tracąc tylko 11 punktów. Całe spotkanie zawodniczki Iwony Jabłońskiej wygrały 94:29.