Grupa V: Zwycięzcy biorą wszystko

TS Olimpia Poznań i UKS Huragan Wołomin nie przegrały ani jednej kwarty w swoich meczach ćwierćfinałowych i pewnie zwyciężyły w piątkowych meczach grupy V. Zawodniczki Ryszarda Barańskiego ograły TS Wisłę Kraków, zaś Huragan nie dał szans UKS-owi Basket Aleksandrów Łódzki.

TS Wisła Kraków - TS Olimpia Poznań 41:68 (4:9, 14:22, 13:20, 10:17)

Niezwykle nerwowo rozpoczęło się pierwsze spotkanie grupy V,  w którym Wisła Kraków zmierzyła się z Olimpią Poznań. Oba zespoły w pierwszej kwarcie rzuciły zaledwie 13 punktów, a szybciej na parkiecie zaaklimatyzowały się zawodniczki ze stolicy Wielkopolski. Do Przerwy Olimpia prowadziła już różnicą trzynastu punktów (31:18) i utrzymała prowadzenie do samego końca. Poznanianki wygrały wszystkie kwarty meczu.

UKS Huragan Wołomin - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 98:66 (27:14, 23:21, 23:16, 25:15)

Podopieczne Tomasza Rospary przegrywały od samego początku spotkania z Hugraganem Wołomin. Ekipa z Aleksandrowa Łódzkiego tylko jedną z kwart przegrała nieznacznie, w pozostałych była wyraźnie słabsza.