Grupa III: Trefl bez porażki

Bez porażki ćwierćfinał zakończyli młodzi koszykarze Trefla Sopot, ekipa Michała Mroza w spotkaniu o pierwsze miejsce pewnie pokonała MKS Ochota Warszawa 81:54. W spotakniu o trzecią lokatę MKS Zabrze lepsze od Wisły Kraków.

TS Wisła Kraków - MKS Zabrze 69:80 (10:20, 29:13, 14:26, 16:21)

W małym finale sopockiego turnieju Wisła Kraków uległa MKS Zabrze 69:80. Zabrzanie tym samym zajmują trzecią lokatę w turnieju. Pierwsza kwarta spotkania należała do Zabrzan, w drugiej to krakowianie odrobili straty i do przerwy prowadzili różnicą 6 punktów. O wyniku końcowym zadecydowała druga połowa wygrana przez Zabrzan 47:30.

Trefl Sopot SA - MKS Ochota Warszawa 81:54 (20:15, 10:11, 26:16, 25:12)

Sopocienie nie pokonani w ćwierćfinałach. Ekipa Michała Mroza w spotkaniu o pierwsze miejsce pewnie pokonała MKS Ochotę Warszawa 81:54. O zwycięstwie sopocian zadecydowała trzecia i czwarta kwarta wygrane odpowiednio 26:16 i 25:12.