Grupa VI: Prawie wszystko możliwe

W Aleksandrowie Łódzkim ciekawych spotkań nie brakuje. Stargard Gdański wygrywa z Przemkowem, a gospodarze z UKS Gimbasket 15 Białystok. Tak wiec nadal sporo niewiadomych, a jedynie koszykarki z Przemkowa mogą już dziś być niemal pewne że w półfinałach nie zagrają. Reszta drużyn nadal ma szanse i niedzielne pojedynki zadecydują o tym kto oprócz gospodarzy awansuje do półfinałów.

SKS Dwójka Starogard Gdański - KS Kosz Przemków 67:57 (19:15, 9:21, 16:13, 23:8)

Porażka młodych koszykarek z Przemkowa sprawia, że ich szanse na awans są już tylko czysto teoretyczne. Choć jeszcze do przerwy wydawać się mogło, że ze zwycięstwem nie będzie problemów. Losy tego spotkania rozstrzygła ostatnia osłona, w której zawodniczki z Przemkowa, które były na dobrej drodze do wygranej, straciły aż 15 punktów.

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Gimbasket 15 Białystok 90:80 (17:23, 30:27, 27:14, 16:16)

Pojedynek ten rozstrzygła trzecia kwarta. Do przerwy bowiem było to dość wyrównany pojedynek. Po stracie z tej kwarty już koszykarki z Białegostoku nie były w stanie odrobić strat i swoich szans na awans do półfinałów musza upatrywać w jutrzejszym pojedynku ze Stargardem gdańskim.