Grupa I: Gospodynie w półfinale

Zgodnie z prognozami Szprotavia Szprotawa, jako druga z grupy I awansowała do półfinałów mistrzostw Polski. W decydującym meczu gospodynie ćwierćfinałowego turnieju bez większych problemów zwyciężyły PTK Pabianice. Imprezę z kompletem zwycięstw zakończyły koszykarki MUKS-u Poznań.

MUKS Poznań - MLKS Rzeszów 93:34 (30:8, 19:2, 18:12, 26:12)

Ekipa ze stolicy Wielkopolski miejsce w szesnastce zapewniła sobie już dzień wcześniej, ale najsłabszego w grupie MLKS Rzeszów nie zlekceważyła. Już po pierwszej kwarcie MUKS prowadził 30:8, a w kolejnych częściach spotkania tylko powiększał swoją przewagę. Zawodniczki Andrzeja Jabłońskiego w drugiej kwarcie straciły zaledwie dwa punkty, tracąc do przerwy zaledwie dziesięć. Po zmianie stron rozluźnione poznanianki utrzymywały już tylko bezpieczną przewagę. Mimo to zdołały wygrać wszystkie kwarty meczu.

Szprotavia Szprotawa - PTK Pabianice 83:41 (25:6, 20:9, 25:11, 13:15)

Stawka nie przerosła koszykarek Szprotavii, które do awansu do kolejnej rundy potrzebowały wygranej z PTK Pabianice. Miejscowe bardzo szybko wypracowały dziesięciopunktową przewagę, którą jeszcze przed przerwą powiększył do trzydziestu oczek (45:15). Tej do samego końca już nie roztrwoniły, ostatecznie wygrywając 83:41.