Grupa IV: Spotkania do jednego kosza

Jednostronne widowiska miały miejsce w pierwszym dniu ćwierćfinałów dziewczynek do lat 14. MKS Kutno i UKS Trops Kartuzy niezwykle pewnie zwyciężyły bowiem w swoich meczach, osiągając ponad pięćdziesięciopunktową przewagę.

UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - MKS Kutno 38:109 (5:31, 20:19, 8:26, 5:33)

Kasprowiczanka tylko w drugiej kwarcie postawiła rywalkom wymagające warunki. Tę część meczu wygrała bowiem 20:19, w pozostałych w sumie rzucając zaledwie 18 punktów! Kutno już po pierwszej odsłonie prowadziło bardzo wysoko 31:6, dzięki czemu w drugiej połowie mogło się skupić na przekroczeniu stupunktowej granicy. Ostatecznie zawodniczki rzuciły 109.

UKS Trops Kartuzy - SKS 12 Warszawa 99:47 (20:9, 30:17, 17:12, 32:9)

Równie pewnie zwycięstwo nad SKS 12 Warszawa zanotował UKS Trops Kartuzy. Miejscowe triumfowały we wszystkich czterech kwartach, w dwóch tracąc po 9 punktów.