Grupa VI: 11 punktów w trzy kwarty

Tylko w trzeciej kwarcie zawodniczki UKS Orlik 2 Biała Podlaska walczyły jak równym z równym z UKS SP 27 Katowice, w pozostałych zdołały bowiem rzucić zaledwie 11 punktów. Swój mecz wygrała również TS Wisła Kraków.

Marta Wąsala poprowadziła UKS SP 27 Katowice do zwycięstwa nad UKS Orlik 2 Biała Podlaska. Rezerwowa rzucająca zakończyła zawody z dorobkiem 18 punktów, które zdobyła w zaledwie 23 minuty. Do tego miała 7 przechwytów i po 3 zbiórki i asysty. O porażce drużyny z Białej Podlaskiej zadecydowała głównie druga, przegrana 3:21 kwarta meczu. W pierwszej i czwartej Orlik 2 rzucał po 4 punkty, tracąc w sumie o jedenaście więcej.

Udana w wykonaniu podopiecznych Marty Starowicz druga połowa, zadecydowała o zwycięstwie TS Wisły Kraków nad Szprotavią Szprotawa. Trzecią i czwartą kwartę drużyna „Białej Gwiazdy” wygrała bowiem różnicą dziesięciu punktów (35:25). Wcześniej mecz był wyrównany. Najwięcej punktów dla miejscowych rzuciła Katarzyna Krajewska (24), która nie ustrzegła się przy tym 10 strat. Ponadto rozgrywająca Wisły miała 7 zbiórek i 7 asyst.